Credit7 - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів

Необхідність оформлення кредиту може виникнути у кожної людини. Однак, при зверненні в банк, часто можна зіткнутися з відмовою. Це обумовлено тим, що банк вимагає надати велику кількість довідок, заставне майно або залучити поручителів. Але, для деяких позичальників ці вимоги є непосильними. Щоб отримати необхідну суму грошей без проблем і в найкоротші терміни, скористайтеся онлайн сервісом Credit7. Тут кредити видаються на найвигідніших умовах, і через 15 хвилин на рахунок зазначеної карти проводиться зарахування певної суми.
Credit7 – огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
1
(1 гол-в)
0,01% Ставка
500-10000 Макс. сумма
5-30 Срок
87% Вероятность
Сумма на повторный кредит - 500-10000
% ставка на повторный - 1,90%
пролонгація - Є
Требуемые документы - Паспорт, ІПН, мобільний телефон, банківська карта
Возраст заемщика - 18-65
Часы работы - Графік роботи Пн-Пт: 9:00 - 20:00 Сб-Нд: 10:00 - 18:00
Эл. почта - info@credit7.ua
Промокоды - Є
Программа лояльности - Є
Оглавление Расскрыть

Умови кредитування в Credit7

Діяльність мікрофінансової компанії Кредит 7 грунтується виключно на законодавчій базі. Що стосується основних умов видачі онлайн кредитів, це:

 • Надається можливість отримати в борг суму від 500 грн. до 10 000 грн. При першому зверненні буде виданий онлайн займ в сумі 4 000 грн. Що стосується подальших позик, ліміт буде постійно підвищуватися.
 • Процентна ставка становить 0.95% при першому зверненні і 1.9% на всі наступні онлайн позики.
 • Онлайн кредити в Credit7 видаються фізичним особам на термін від 3 до 30 днів. Якщо з’явиться фінансова можливість і позичальник вирішить погасити борг заздалегідь, з цим не виникне жодних проблем.
 • Вікові обмеження – 18 – 65 років. Сервісом Кредіт7 можуть користуватися, як студенти, так і пенсіонери.Мінімальний пакет документів. Все, що потрібно для отримання кредиту в Credit7, це паспорт громадянина України та податковий номер. Крім цього, вам необхідно мати активну карту будь-якого банку, електронну пошту і номер мобільного телефону.

Оформлення швидких позик проводиться виключно в віддаленому режимі. Щоб стати клієнтом компанії Credit7, досить мати вільний доступ в інтернет. Якщо виникнуть будь-які складності в оформленні заявки, можна звернутися в цілодобову службу підтримки, де оператори дадуть відповіді на всі ваші запитання.

Переваги швидких кредитів Credit7

Credit7 ua – перевірений інтернет сервіс, який надає своїм клієнтом кредитування на найвигідніших умовах. Далі представлені основні переваги даної МФО:

 • Швидкі кредити видаються без прихованих комісій та інших додаткових платежів.
 • Мінімальні терміни оформлення позики. Після подачі заявки, гроші будуть зараховані на карту клієнта протягом 15 – 20 хвилин.
 • Грошові кошти переводяться на карту відразу після отримання позитивної відповіді від сервісу Credit7.
 • “Ми дбаємо про безпеку клієнтів”. Всі дані наших позичальників надійно захищені системою безпеки. Це говорить про те, що ваші дані не зможуть скористатися сторонні особи.
 • Система передбачає різні варіанти погашення заборгованості.
 • Оформити кредит в Credit7 можуть люди, які не мають постійного місця роботи.

Credit7 – надійний поміщик в будь-якій складній ситуації. Це говорить про те, що в складний момент тут можна без проблем отримати в борг необхідну суму грошей.

Процес оформлення онлайн кредиту в Credit7

Щоб стати клієнтом сервісу Credit 7, необхідно слідувати наступним простим рекомендаціям:

 • За допомогою простого онлайн калькулятора, який розміщений на сайті онлайн компанії Credit7 розрахуйте суму боргу і терміни видачі кредиту.
 • Це дуже зручно, так як до підписання договору ви будете точно знати суму, яку вам необхідно буде повернути.
 • Пройдіть простий відсоток верифікації банківської карти. Це необхідно для того, щоб система могла упевнитися в тому, що даний рахунок належить саме вам.
 • Після оформлення онлайн заявки, на адресу вказаної вами електронної пошти прийде відповідь. При прийнятті позитивного рішення, вам на карту будуть перераховані гроші.

Загальний час оформлення онлайн кредиту при першому зверненні клієнта становить до 15 – 20 хвилин. Що стосується повторного кредитування, тут час очікування складе до двох хвилин.

Погашення онлайн кредиту в Credit7

Особистий кабінет – це основний інструмент сервісу швидкого кредитування Credit7. Тут ви можете перевірити стан виконання заявки, продовжити кредит або внести гроші на рахунок компанії.

Крім цього, оплату кредиту можна зробити через термінал самообслуговування або в будь-якому відділенні банку. Але, в цьому випадку можуть стягуватися додаткові комісії, передбачені регламентом фінансової компанії.

Якщо ви не можете погасити борг вчасно, варто звернутися до служби підтримки. Це допоможе виключити нарахування штрафів. В іншому випадку компанія-кредитор залишає за собою право подати позов до суду або звернутися в колекторську компанію.

Credit7 – найшвидший і простий спосіб отримання необхідної суми грошей. Тут кредитування фізичних осіб здійснюється на максимально прозорих умовах.

Credit7 – огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
1
(1 гол-в)
автор: Артур Василенко

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Слон Кредит - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Слон Кредит
5000-100000грн под 0,55%
Перейти Обзор
Бистрозайм - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Бистрозайм
500-15000грн под 0%
Перейти Обзор
УкрПозика – швидкі позики на карту
УкрПозика
300-15000грн под 0.01%
Перейти Обзор
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

УкрПозика – швидкі позики на карту
УкрПозика
Перейти Обзор
Експрес Фінанс — відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Експрес Фінанс
Перейти Обзор
ШвидкоГроші - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
ШвидкоГроші
Перейти Обзор