Eurogroshi (Єврогроші) — огляд компанії, покрокова інструкція, відгуки користівачів, недоліки

Eurogroshi – одна з українських мікрофінансових організацій, на яку варто звернути увагу, якщо вам потрібні гроші. Компанія має зручну систему отримання та погашення кредитів онлайн, хороший рейтинг серед клієнтів, прозорі умови надання кредитів, програми лояльності. Компанія працює через свій сайт і не має класичних відділень. Поспілкуватися з представниками компанії можна електронною поштою, а також через гарячу лінію Євро гроші.
Оценить
1.9% Ставка
1000-4000 Макс. сумма
1-30 Срок
92% Вероятность
Сумма на повторный кредит - 1000-10000
% ставка на повторный - 1.9%
пролонгація - Є
Требуемые документы - Паспорт, ІПН, мобільний телефон, банківська карта
Возраст заемщика - 18-65 (для жінок) 18-60 (для чоловіків)
Часы работы - Пн-пт: 9.00-20.00 сб-нд: вихідні дні
Эл. почта - [email protected]
Промокоды - Ні
Программа лояльности - Є
Оглавление Расскрыть

Повна назва компанії: Товариство з обмеженою відповідальністю «Кредитна організація «Європейська кредитна група» (бренд Єврогроші). Як МФО компанія офіційно зареєстрована та має всі дозволи на здійснення діяльності в Україні (Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи ФК №177). Компанія працює за європейськими стандартами, має європейські інвестиції та дотримується конфіденційності. Дані вашого паспорта та ІПН не потраплять у чужі руки, а інформація про те, що ви брали кредит, буде дбайливо зберігатися в таємниці весь час, поки ви будете дотримуватися умов договору.

Що стосується відсотків по кредитах онлайн у Еврогроші (так теж називають компанію), то вони – доволі високі.

Що необхідно для отримання кредиту в Єврогроші

Щоб отримати гроші в цій МФО, необхідно мати три головні речі:

 • паспорт громадянина України (оригінал та фото);
 • ідентифікаційний код (оригінал та фото);
 • карту одного з банків України (не має значення – Visa чи Master Card), куди будуть перераховано кредит Еurogroshi.

Крім того, у клієнта повинен бути номер мобільного телефону. І бажано – зареєстрована електронна пошта. Фізичних відділень у компаній немає, запит на кредит можна направити тільки з сайту, тому обов’язково потрібен доступ до інтернету. Гроші можна позичити незалежно від місця проживання та не залишаючи дому.

Кредити доступні практично всім (за рідкісним винятком). Не важливо, чи працевлаштований позичальник офіційно чи ні, чи перебуває в декреті або навчається у вузі. Це не впливає на рішення щодо надання кредиту. Позики надаються навіть тим, хто раніше зіпсував свою кредитну історію. Нема потреби шукати поручителів, додаткові документи, крім зазначених. Продуманий та зручний сайт робить подачу заявки на кредит максимально легкою.

Умови кредитування

Звернутися в Eurogroshi за кредитом і отримати його може будь-який громадянин України від 18 до 60 років (чоловіки) та до 65 років (жінки). Якщо у вас є документи та банківська карта, вам потрібно зареєструватися, заповнити анкету зі своїми особистими даними та відправити її на розгляд. Заповнення заявки займає приблизно 15-20 хвилин, а рішення про надання позики приймається за 15 хвилин (для першої заявки трохи довше). Гроші приходять на рахунок практично одразу (залежить від банку, який випустив вашу карту).

Процентні ставки за кредит становлять 1,9% в день, незалежно від того, чи берете ви кредит в перший раз або вже є постійним позичальником. Увага, на час карантину кредитна ставка вище для нових клієнтів.

Як дізнатися, яку суму доведеться повертати

Нарахування відсотків у Eurogroshi – прозоре, без прихованих комісій. Ви відразу ж можете дізнатися суму повернення підчас першого візиту на сайт, навіть без реєстрації та входу в особистий кабінет. Необхідно вказати суму кредиту та число днів кредиту. Також ці відомості можна знайти в таблиці переплат.

Переплата по повторному кредиту на 10 днів

Сумма займа К возврату
3000 3570
5000 5950
7000 8330
10000 11900
12000 14280
15000 17850
20000 23800

Також суму до повернення ви можете підрахувати самостійно за формулою: сума, яку треба повернути = отримана сума + (отримана сума х процентна ставка в день) / 100 х кількість днів. Наприклад: ви взяли 6 тис. грн на 10 днів під 1,9%. Необхідно повернути 7140 грн.

На яку суму я можу взяти кредит

Сума кредиту залежить від того, чи користувалися ви послугами Eurogroshi раніше. Нові клієнти можуть отримати до 4 тис. грн на 30 днів, при другому та наступних зверненнях суму збільшать до 10 000 грн або навіть 40 000 грн, але теж на 30 днів. Зазвичай клієнтам вистачає цього часу, щоб повернути гроші. Але якщо необхідно, термін користування грошей можна продовжувати, головне, вчасно оплачувати відсотки.

З іншого боку, якщо фінансове питання вирішилось раніше, можна повернути кредит та не чекати зазначеної в заявці дати. Таким чином ви заощадите на відсотках і заплатите тільки за дні фактичного використання грошей. Тож бути добросовісним позичальником вигідно. А ось до тих, хто заборгував гроші, відразу застосовуються великі штрафи, й з ними починають роботу колектори. Тому, щойно у вас з’явилися фінанси, краще відразу ж погасити кредит на сайті, тим більш що це легко (дивіться відповідний розділ, де процедура буде описана докладніше).

Єврогроші та інші МФО

У порівнянні з основними конкурентами Еврогроші мають не найкращі позиції, оскільки дають можливість клієнту при першому зверненні отримати максимально лише 4 тис. грн. Менше пропонує тільки AlexCredit – 3 тис.грн. Це означає, що компанія зосереджена на дійсно невеликих кредитах за принципом – «взяти грошей на день до зарплати». Якщо вам потрібен саме такий кредит, то послуги Еврогроші вам стануть у нагоді.

Максимальна сумма кредиту Єврогроші

Процентна ставка для нових позичальників у компанії – одна з найвищих і входить до трійки лідерів за цим показником. Під вищі відсотки видає гроші тільки компанія Sgroshі. На жаль, це робить невигідним довгостроковий кредит, але якщо вам потрібна невелика сума й ненадовго, то ви цілком можете скористатися пропозицією. В такому випадку переплата за кредит може здатися незначною. Ставки однакові як для нових, так і для постійних клієнтів.
Процентна ставка для нових позичальників

Процентна ставка для повторних кредитів

Які акції зараз діють в компанії

Компанія періодично проводить акції для залучення нових клієнтів і підтримки лояльності старих. Це можуть бути розіграші, подарунки, роздача промокодів, вікторини. Дізнатися про це можна з поштових розсилок компанії, також вам може прийти SMS з умовами нової акції. Новини, наприклад, щодо того, як отримати промокод Еврогроші, публікуються й в групі компанії в соціальних мережах. До речі, якщо у вас зараз немає необхідності в грошах, поділіться інформацією про акцію з друзями. Іноді можна отримати вигідні умови мікрокредиту за залучення нового клієнта. Про перелік діючих акцій читайте також на сайті Євро гроші.

Чому МФО Eurogroshi, а не банк

Отримання позики в МФО Eurogroshi вигідніше, ніж в банку з кількох причин:

 • швидке прийняття рішення;
 • не потрібен довгий список документів;
 • немає потреби особисто йти за грошима;
 • ідеально підходить у випадках, коли потрібні гроші напередодні нарахування зарплати;
 • немає потреби пояснювати кредитору, навіщо вам потрібні гроші.

Банки працюють з великими сумами, вимагають чималий пакет документів і хочуть, щоб клієнт якомога довше виплачував їм відсотки. У той же час така мікрофінансова організація як Eurogroshi зосереджена на допомозі клієнтам, яким потрібна не дуже велика сума на термін до 1 місяця (з можливістю продовження). Для компанії вигідно, щоб ви вчасно віддали кредит. Для клієнтів, які показали свою лояльність і відповідальність, сума може бути збільшена до 10 і навіть 40 тис. грн.

Як подати заявку онлайн. Покрокова інструкція

 1. Зайдіть на сайт компанії Еврогроші. Натисніть кнопку «Отримати кредит».Получить займ Еврогроши
 2. Пройдіть реєстрацію, уважно заповнивши необхідні поля: номер мобільного телефону, адреса електронної пошти (бажано).eurogroshi1
 3. Придумайте та два рази внесіть у відповідне поле ваш пароль. Пам’ятайте, що він повинен бути складним, тож не вибирайте паролі типу 11111 або 123456.Подтверждение номера телефона Еврогроши
 4. Натисніть «далі». Якщо ви все зробили вірно, система повідомить, що вислала на ваш телефон код підтвердження.
 5. Щойно до вас прийде sms з кодом, внесіть його до відповідної графи. Не забувайте подивиться на документи за посиланням Правила надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту (Публічна пропозиція) і Згода на обробку персональних даних. Дуже радимо дійсно ознайомитися з цією інформацією та тільки потім поставити галочку в відповідне вікно.eurogroshi3
 6. Вітаємо, ви зареєстровані в Еврогроші. Якщо з отриманням коду виникли якісь проблеми, можна запросити його повторно.eurogroshi4
 7. Тепер переходите до оформлення заявки на кредит. Заповнюємо особисті дані щодо паспорта: його номер, місце та дату видачі й інші необхідні поля. Сімейний статус і кількість дітей можна вибрати зі списку.eurogroshi6
 8. Наступна вкладка – дані щодо фактичного місця проживання та місця прописки. Також у вас попросять ще два телефони – вашого родича тп знайомого. Не пишіть в ці графи номера випадкових людей.
 9. Найважливіша вкладка – питання щодо зайнятості та доходи. Ця частина анкети досить об’ємна, але варто запастися терпінням і заповнити її ретельно. Необхідно буде вказати дані щодо нерухомості, автомобілів, наявності кредитів. Оскільки всі дані перевіряються, навіть маленька брехня може привести до відмови.eurogroshi7
 10. Наступним кроком перевірте, чи вірно вказано суму та термін, на який ви просите надати позику. Якщо закралася помилка – виправляйте її.
 11. Важливий пункт – дані щодо кредитної картки. Тут необхідно вказати її номер, термін дії та код cvv. Це потрібно для проходження верифікації. Якщо на цьому етапі система не виявить проблем, карта буде прив’язана до вашого акаунту.
 12. Завантажте на сайт у відповідне вікно фото вашого паспорту (всі заповнені сторінки), а також фото ідентифікаційного коду. Важливо, щоб зображення були чіткими.
 13. Останній пункт – ознайомлення з договором і відправка заявки на розгляд. Після цього ви можете зайти в особистий кабінет Еврогроші та відстежувати статус своєї заявки. У разі виникнення труднощів з реєстрацією та оформленням анкети й заявки в Eurogroshi, на сайті вказано номер телефону та імейл для зв’язку.

Причини отримання відмови

Відмови в отриманні грошей в Еврогроші бувають рідко. Зазвичай система видає позитивну відповідь, якщо ви виконали всі умови, а тим більше ви вже користувалися послугами цієї мікрофінансової організації. Але все-таки відмови бувають з наступних причин:

 • у заявці не заповнено всі поля, є помилки, одруківки, невідповідність документів, брехня;
 • ви спробували взяти другий кредит при наявності непогашеного першого;
 • на вашій кредитній картці було недостатньо грошей і її верифікація не вдалася. Важливий момент! При перевірці дійсності карти необхідно, щоб на картці було мінімум 1 грн. Система повинна мати можливість заблокувати мінімальну суму, але якщо на карті її не буде, вона не пройде перевірку, а в кредиті буде відмовлено.
 • ваш вік не відповідає необхідному. Вам відмовлять, якщо ви молодше 18. Також має значення верхня планка: 60 ​​років для чоловіків і 65 років для жінок. Після цього віку кредити не видаються;
 • ви житель Криму або зони АТО (Донецька і Луганська області).

Пам’ятайте, що компанія залишає за собою право не пояснювати причину відмови. Але що робити, якщо вам відмовили? Можна мінімізувати можливість такого розвитку подій, і, ще до подачі заявки, переконатися, що в ній немає помилок. Якщо ви виконали всі вимоги, спокійно чекайте рішення. Не намагайтеся побороти систему, відправляючи заявки другий чи третій раз.

Добір суми кредиту

Іноді клієнти цікавляться такою темою, як добір суми кредиту. Сенс цієї послуги в тому, щоб збільшити суму кредиту, який ви спочатку оформляли, та отримати більше грошей. Еврогроші такої можливості не надають. Компанія послідовно дотримується правила, що клієнт може мати тільки один кредит на суму, яку він запросив, а отримати нову суму він зможе, лише погасивши перший кредит. Це дає можливість позичальникові розрахувати свої сили, та не потрапити в боргову кабалу. Адже добір кредиту часто використовують для імпульсивних покупок, а з поверненням грошей можуть виникнути проблеми.

Як погасити кредит в МФО Єврогроші

Є кілька варіантів погашення кредиту, отриманого в компанії Еврогроші. Це можна зробити як в інтернеті, не виходячи з дому, так в офлайні.

Найзручніше і для компанії, і для клієнта – внесення грошей через особистий кабінет позичальника (мій кабінет). При наявності потрібної суми на вашій банківській картці, користуючись підказками, ви легко зможете погасити заборгованість. Якщо все зроблено правильно, при вході у вашому особистому кабінеті з’явиться можливість взяти наступний кредит. Гроші зазвичай зараховуються дуже швидко, однак, нормальним може бути термін до 3 робочих днів.

При перерахуванні грошей через кіоски самообслуговування або перекази через касу банку враховуйте, що переказ йде до 3 банківських днів, і про всяк випадок зберігайте квитанції.

Чи можна продовжити користуватися кредитом без зайвих відсотків?

Якщо ви не можете повернути всю суму кредиту, ви можете продовжити його на ще один термін. Це хороший спосіб не зіпсувати свою кредитну історію. При продовженні терміну кредиту ваша кредитна ставка залишиться на рівні 1,9% щодня. Єдина умова пролонгації – погашення відсотків, які вам вже були нараховані. Продовжити свій кредит після цього ви зможете максимум на 30 днів. Про те, щоб продовжити термін повернення кредиту, варто зробити це не в останній день, а заздалегідь. Для боржників цей функціонал недоступний.

Висновки

МФО Eurogroshi надає мікрокредити через зручний сайт, розібратися в якому може навіть той, хто мало стикався з комп’ютерами. Перша заявка на кредит забирає до півгодини, зате постійні клієнти можуть отримати чергову позику Еврогроші максимально швидко. У компанії досить високі відсотки та не дуже великі суми кредитів. Однак, це зручне рішення для тих, хто не потребує великих грошей і використовує мікрокредити як швидку альтернативу банківським послугам.

Серед особливостей компанії виділяється її жорсткість до боржників. Компанія не тягне зі залученням до справи колекторів та зверненням до суди. Можна порадити цю МФО в якості надійного кредитодавця для клієнтів, які впевнені в своїх доходах, не здійснюють імпульсивних дій, вміють планувати. Для таких позичальників компанія готова стати надійним фінансовим партнером на довгий час.

Оценить
автор: Артур Василенко

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Ваша Готівочка - умови по онлайн кредитами, вигідні чи ні?
Ваша Готівочка
200-9000грн под 2%
Перейти Обзор
Quickmoney - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Quickmoney
50-500грн под 0%
Перейти Обзор
MyCredit — отзывы, обзор компании, пошаговая инструкция, недостатки
MyCredit
100-6000грн под 1,6%
Перейти Обзор
Отзывы
Валерія

Угрози от Євро Гроші, це прям звична справа. Таке відчуття, що вони конкурс на хамовитий персонал проводять. Ко краще можу рунью говорить)))).
дуже не приєино, за день прострочки слухати таке …

Антон

Компаній , на фоні усіх інших досить не погана. Працюють швидко та без зайвих питань. Та тільки задовбують смс-ки з рассилкою їх всяких акцій і тому подібне. Нещодавно написав щоб відключили це, і наче сказали що зроблять. Подивемося.

Віра

Мені довелося брати в цій компанії гроші на екстрене лікування в стоматологічній клініці. Ситуація була така, що відкладати на потім не вийшло б. Оскільки я вже брала маленькі суми у цих хлопців, то і на велику суму зважилася без проблем. Тим більше, що в звичайному банку мені ніколи не дали б гроші на подібне і вже тим більше так швидко. Так що для мене це просто палочка-виручалочка, інакше не скажеш.

Марія

Євро Гроші одне з тих МФО куди я сміливо звертаюсь без замислення. Скажу вам, що раніше без них було важко справлятися з постіними витратами які вилазили раптово. А зараз без проблем і не треба просити гроші по родичам.

Серена

Не один раз брала кредити в подібних організаціях і ніколи ніяких проблем не виникало. Нещодавно вирішила взяти позику в цьому МФО. Просто зайшла на їх сайт і заповнила онлайн-заявку. Подзвонила менеджеру і поцікавилася на рахунок додаткових платежів і комісій, менеджер мене запевнив, що їх немає. Однак, з моєї картки було знято грошові кошти. Я передзвонила і поцікавилася, в чому справа. Виявилося, що це комісія за користування сервісом. Даний факт мене засмутив.

Генадій

Євро гроші виявився для мене таким екстреним варіантом, і виявилося що дуже навіть хороше МФО. Просто тиждень тому посеред ночі пролунав дзвінок, в якому мені повідомили не дуже приємні новини. Саме в цей момент згадав про МФО і звернувся в першу-ліпшу. Оформив все дуже швидко, якщо чесно навіть не пам’ятаю як, оскільки все як в тумані. Дуже вдячний, що мені не відмовили, і я все встиг купити, вирішити всі проблеми.

Виктор

Три месяца назад обращался в МФО Евро Гроши, Брал в долг 1000 гривен на две недели. Весь процесс оформления занял где-то около полу часа. Деньги быстро зашли на карту. Жаль, что не удалось попасть под программу скидок хоть какую-нибудь. Но и без того вполне сносная процентная ставка. Займ вернул вовремя, так что все очень хорошо получилось.

Дарья

Очень торопясь я искала себе МФО, поскольку деньги нужны были на вчера, как говорится. Знакомая посоветовала обратиться именно сюда, поэтому я не вникала в условия и прочие нюансы. Вообще МФО не плохое, очень даже достойное. Хорошо хотя бы то что здесь не кидают. Но вообще если есть время, то можно подобрать и другое, поскольку процентная ставка, ка по мне великовата. А в остальном все хорошо.

Оленка

Подібні МФО, це просто геніальна ідея. Мені дуже зручно користуватися подібними займами. Це дуже швидко, не потребує великих затрат вашого часу, і нервів. Частіше я намагаюсь брати невеликі суми, щоб не було проблем з поверненням. Тільки необхідне і тільки на саме необхідне.
Ця компанія мені імпонує. Знайшла з ними спільну мову, та і взагалі зпрацювались. Тож можу сміливо рекомендувату. Тут вам допоможуть.

Даня

Не плохое МФО. Кредитовался у них в течении года. Очень быстро оформление проходит без бумажной волокиты, справок и т.п. Деньги зачисляют в тот же день. Единственное, что когда только пришел к ним ставка была конечно ниже, сейчас она немного поднялась за этот год.

Варя

ЕвроГроши использую очень давно. Что хочу сказать, так это то что компания ответственная , но и вы как клиент должны понимать всю ответсвенность вашего решения. Поскольку сумму кредита необходимо возвращать довольно в короткие сроки и ставка в таких организациях выше чем в обычных банках. Так что перед тем, как брать точно расчитывайте свои силы и возможности, что бы не попасть в долговую яму. Поверьте что МФО не очень интересно выпрашивать деньги, им лучше получить их вовремя с свои процентом.
Так что я совсем не понимаю тех кто возмущается на МФО. Просто думать нужно головой и внимательно следить за всем.

Стас

Дуже добре співпрацюю з цим МФО, і вже досить давно. Мене все влаштовує: відсоткова ставка, процесс оформлення, швидкість роботи.
Часто використову. промо коди для кредитів. Вони зазвичай несуть якусь хорошу знижку на відсотки, або відстрочку.
Єдине мені не подобаються дзвінки менеджерів з пропозиціями, трохи задовбують. А все інше мене устраює.

Влад

Очень даже приличное МФО. Говорю это с высоты своего опыта общения с разными подобными организациями. Решил воспользоваться их услугами из-за заниженой ставки, и потому что сумма нужна была не большая. Мне подошло все. Но я решил еще пообщаться с менеджером. Девочка конечно очень вежливая и сочувственная, однако в информации плавала и не могла ответить на все мои вопросы.
Это не испортило впечатление, только потому что, повторюсь, она была вежливая.

Зоя

В этом сервисе я оформлял кредиты где – то раза три. В общем сервис мне нравится, он прост в использовании, думаю, что даже самый неумеха сможет разобраться с ним. Единственное, что мне не понравилось, что медленно отображается в личном кабинете оплаты. Особенно если оплату делаешь в притык. Ну, а в остальном МФО не плохое.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

ПростоЗайм — отзывы, обзор компании, пошаговая инструкция, недостатки
ПростоЗайм
Перейти Обзор
Гроші всим - швидкі кредити онлайн
Гроші всим
Перейти Обзор
Ikapusta - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Ikapusta
Перейти Обзор