Credit365 — відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки

Назва МФО Credit365 вже кілька років, з 2013 року відома українцям, які цікавляться онлайн кредитуванням. Компанія добре представлена ​​в інтернеті. У неї є повноцінний сайт з різноманітними функціями для позичальників. Компанія має представництва в соцмережах (на сьогодні це спільноти фейсбук та Ютуб), відкрита для консультацій по гарячій лінії, а також електронною поштою.

У МФО Credit 365 зосереджені на відкритості та зрозумілості своїх послуг. На сайті активно розвивається розділ Блог і щомісяця новими пропозиціями поповнюється розділ Акції.

Компанія офіційно зареєстрована як фінансова організація (чинне свідоцтво видано в 2017 році). На сайті у відкритому доступі також представлені оферти на послуги, політика конфіденційності, правила кредитів і акцій лояльності. Все це формує довіру до компанії. На сайті також можна почитати відгуки користувачів та дуже докладні відповіді на питання клієнтів.

Оценить
0,90% Ставка
500-20000 Макс. сумма
7-30 Срок
86% Вероятность
Сумма на повторный кредит - 500-20000
% ставка на повторный - 0,90%
пролонгація - Є
Требуемые документы - Паспорт, ІПН, мобільний телефон, банківська карта
Возраст заемщика - 18-75
Часы работы - Щодня з 08:00 до 00:00
Эл. почта - [email protected]
Промокоды - Є
Программа лояльности - Є
Оглавление Расскрыть

Умови отримання онлайн кредитів у Credit 365

У компанії Credit365 — звичні для ринку вимоги для отримання кредитів, а список документів обмежується паспортом, ІПН. Також для кредиту потрібна банківська карта і мобільний телефон. Ну й, звісно, доступ до інтернету. Компанія видає кредити онлайн, тому немає необхідності їхати в відділення та заповнювати заявку на позику в офісі організації, це все доступно для вас з будь-якого місця, де є інтернет.

Кредити видаються громадянам з 18 років. Верхня вікова межа для отримання кредиту – 75 років. Відзначимо, що позичальникам в такому віці дають кредити не так багато компаній, й пропозиція Кредит 365 серед найцікавіших. Зазвичай правила обмежують пенсіонерів в отриманні кредитів.

Крім наявності діючих і непрострочених документів важливо, щоб у вас на момент взяття кредиту не було прострочень по іншим кредитним організаціям. Той факт, що ви колись зіпсували свою кредитну історію — не такий важливий, головне, що ви вивчили свої помилки та більше не допускаєте такого.

Ваш соціальний статус — чи маєте ви роботу або є студентом, або перебуваєте в декретній відпустці, або пенсіонер — не має вирішального значення.

Умови кредитування у Credit365

Компанія має різні умови для кредитування першого та наступного кредиту. У перший раз після реєстрації позичальник може взяти кредит до 5 тис. грн під відсоток 0,9%, але зі знижкою. Другий та наступний кредит вже доступний на набагато більшу суму до 20 000 і зі зниженням відсотків (залежить від діючої в даний момент акції). Також для постійних клієнтів у компанії розроблена програма лояльності. Звичайно, вона діє для тих, хто дотримувався умов договору та повернув гроші вчасно. Умови для постійних клієнтів — дуже привабливі. Тож не радимо псувати свою репутацію та починати співпрацю з компанією з прострочення. Другий і наступний кредити для добрих клієнтів отримати набагато вигідніше, простіше та швидше.

Як дізнатися, скільки грошей треба повернути

Порахувати, скільки грошей вам треба повернути можна вказавши розмір і час позики на спеціальному калькуляторі на сайті. Або взяти з таблиці:

Переплата по повторному кредиту на 10 днів

Сумма займа К возврату
3000 3270
5000 5450
7000 7630
10000 10900
12000 13080
15000 16350
20000 21800

Взагалі ж сума вираховується за формулою:

X = A + (A * С) / 100 * T

Де Х — сума до повернення, А — взята в кредит сума, С — процентна ставка в день, Т — кількість днів позики.

Клієнти питають, чому іноді буває, що надходить на рахунок сума менше, ніж запитана. Так, іноді таке трапляється, коли ваш банк бере комісію за переказ та зняття коштів. Мікрокредітна організація ж перераховує саме стільки грошей, скільки ви в неї запросили. Якщо вам потрібна конкретна сума копійка в копійку, уточніть інформацію про комісію у вашому банку.

Порівняння з конкурентами

Credit360 інформує про розміри переплати за кредити на стартовій сторінці сайту. Компанія не приховує цю інформацію та не намагається обдурити клієнта. Більшість українських МФО декларують відкритість, і Credit360 — одна з них. Що стосується порівняння ставок і сум, доступних для клієнтів, то компанія є лідером за розмірами максимально доступної суми для нових позичальників. Новий клієнт може отримати навіть 20 тис. грн. Відсоткова ставка середня по ринку — 0,9%.Сума кредиту для нових позичальників максимальнаДля нових позичальників ставка по кредитах

Позичальники, які вже обслуговувались в Credit365, також отримують можливість брати кредит під 0,9%. Крім того, вони можуть знизити суму відсотків, беручи участь в акціях Кредіт365 в соцмережах.

Для повторних займів процентна ставка

В цілому, в порівнянні з іншими українськими мікрофінансовими організаціями, ця МФО приваблює клієнтів як великими сумами, доступними навіть для першої позики, так й низькими відсотками при повторному взятті кредиту. Для нових позичальників відсотки також невеликі.

Порівняння з банківськими продуктами

Сервіс мікропозик не може похвалитися низькими відсотками в порівнянні банківськими кредитами, але в них набагато простіший механізм отримання грошей. МФО не вимагає застави, поручителів, довідки з роботи, та як у випадку з Кредит 365 навіть фотографії паспорта та коду. Також мікрофінансовій організації не важливо знати, для чого вам знадобилися гроші — оплатити комуналку, зробити довгоочікувану покупку, оплатити лікування.

Там, де банки вимагатимуть підтвердження ваших даних документами, МФО просто повірять вам на слово. Звичайно, при високих відсотках брати мікрокредит невигідно на великий термін, а ще більше невигідно не повертати його вчасно. Але при невеликих сумах на короткий термін кредит цілком можна визнати вигідним, тим більше, що банки не будуть займатися такими незначними позиками.

Акції та програми лояльності: як брати участь, де дізнаватися про нові пропозиції

Компанія Credit365 розробила власну бонусну програму, участь в який починається автоматично, після вчасно проплаченого вами кредиту. Бонуси нараховуються не тільки після закриття кредиту (кешбек), а наприклад, якщо ви привели друга, який також успішно повернув позику, а також за інші активності (наприклад, за відгук про компанії). Бонуси можна використовувати для продовження кредиту або його погашення частини кредиту. Про особливості бонусної програми можна прочитати на сайті.

Якщо вас цікавлять поточні акції та діючі знижки — підписуйтесь на розсилку електронною поштою та соціальні мережі компанії. МФО також може надіслати вам sms c новиною про майбутню акцію, але не буде набридати своїми повідомленнями. Як отримати промокод, також можна дізнатися на гарячій лінії.

Подача онлайн заяви

На сайті компанії розміщено покрокову інструкцію, як зареєструватися та подати заявку на кредит. Позичальник повинен заповнити її самостійно. Нажаль, подача заявок телефоном не передбачена. Однак, якщо у вас виникнуть складнощі, можете зв’язатися з фахівцем гарячої лінії й він буде консультувати вас в той час, як ви будете заповнювати заявку на сайті.

 1. Після натискання кнопки «оформити кредит» новому користувачеві пропонують ввести номер мобільного та особисту електронну пошту. А для тих, у кого пошти немає – швидко її створити, користуючись підказками у посиланні.credit365-1
 2. На мобільний телефон та пошту прийдуть коди підтвердження, які потрібно буде внести у відповідні поля на сайті. Якщо всі введені дані вірні, ви зможете перейти до заповнення особистих даних. При проблемах з отриманням код можуть надіслати вдруге.credit365-2
 3. Інформацію щодо прізвища, ім’я, по батькові та номери документів важливо вводити точно, без помилок. Перевіряйте всі рядки відразу ж, щоб в подальшому не мати проблем. Правильно вкажіть свою адресу, назву та номер телефону роботодавця. Слідкуйте, щоб не було пропущених рядків.credit365-3
 4. Вкажіть мету кредиту. Ця інформація довідкова, компанія не буде з’ясовувати подробиці ваших витрат.credit365 4
 5. Потім переходьте до додавання банківської карти. На цьому етапі необхідно, щоб на вашій картці були гроші — досить невелика сума до 5 грн. При верифікації — перевірці наявності діючої карти — система тимчасово заблокує деяку суму грошей у вас на рахунку. Однак, гривні залишаться у вас — блокування буде знято за декілька хвилин. Перед верифікацією вам знадобитися внести свій СVV код. Але будьте впевнені, що ця інформація залишиться конфіденційною, й не буде нікому передана. Компанія Credit 365 гарантує це.credit365-5
 6. Якщо верифікація пройшла успішно, можете переходити до формування заявки на кредит. Система видасть відповідь на ваш запит про гроші за 15 хвилин. Відповідь прийде вам на номер мобільного телефону, його ви також побачите в своєму особистому кабінеті. При позитивному рішенні гроші нараховуються миттєво, а приходять на карту відповідно до правил вашого банку/

Причини отримання відмови

Компанія намагається не відмовляти позичальникам, які вірно заповнили свої реєстраційні дані та подали заявку на кредит. З іншого боку, МФО не благодійний фонд, щоб давати клієнтові гроші без реальних шансів на повернення. Тому швидше за все не отримають відмов ті клієнти, які показали свою платоспроможність. А ось якщо у вас немає ніяких доходів, то отримати гроші буде проблематично.

Інші причини отримання відмови:

 • Невідповідність віковим обмеженням. Занадто юні або занадто вікові клієнти не зможуть отримати позику через можливі обмеження дієздатності.
 • Не є громадянином України. Відсутність паспорта-книжечки або ID карти, котрий засвідчує громадянство України, веде до відмови.
 • Шахрайськи дії або невірні дані при подачі заявки. Дані позичальника перевіряються в автоматичному режимі в відкритих джерелах та Українському бюро кредитних історій. Намагатися обдурити МФО категорично не рекомендується, бо це лише втрата часу.

Чи можна знову подавати заявку при відмові

Подавати заявку при відмові рекомендується після значної паузи. У компанії Credit365 — це 30 днів. Якщо ви почнете «бомбити» компанію заявками раніше, то це не дасть шансів отримати позитивну відповідь.

Виняток можуть становити випадки, коли ви ненавмисне помилилися в реєстраційних даних і подали заявку з помилками. Якщо ви внесете зміни, то в якості виключення вам можуть дозволити подати заявку раніше. Проконсультуйтеся в цьому випадку на гарячій лінії та надайте свої пояснення.

Добір суми кредит

Компанія Кредит365 не практикує добору кредиту (збільшення суми за кредитом). За правила компанії, щоб отримати наступний кредит, треба закрити попередній та заплатити всі відсотки. В особистому кабінеті з’явиться можливість зробити заявку на новий кредит, тільки коли у вас не буде інших кредитних зобов’язань в компанії Credit365. Комусь така політика може не сподобається, але в компанії впевнені, що це дієва практика проти незакритих кредитів, з якими МФО вже буде змушене звертатися до суду. Клієнтів це вбереже від непідйомних боргів, яких можна випадково наробити, беручи по декілька кредитів поспіль.

Погашення кредиту

Закрити кредит в компанії Credit365 можна за допомогою декількох фінансових інструментів.

Перше, що рекомендує компанія — це погашати кредит через особистий кабінет з кредитної картки, прив’язаною до вашого акаунту. Це швидко та зручно для всіх. Операція здійснюється без комісії з боку МФО, закриття кредиту проходить дуже швидко. Про оновлення свого кредитного статусу можна дізнатися практично миттєво. Важливо знати! Через особистий кабінет не можна погасити кредит частково, а тільки повністю або продовжити його.

Інші методи погашення кредиту:

 • Інтернeт-банкінг зручний тим, що зарахування проходить за 3 робочі дні, можна погасити як весь кредит, так і по частинах. Є комісія.
 • Easy Pay дозволяє сплатити кредит, відсотки по кредиту або пролонгацію за 30 хвилин. Стягується комісія.
 • Термінал ПриватБанк зручний оскільки зарахування проходить протягом робочого дня, а самі термінали є в багатьох містах і селах України. Не забутьте включити в суму комісію.
 • Термінал iBox, EasyPay також знаходяться практично в усіх населених пунктах і гарантують надходження грошей на рахунок компанії впродовж півгодини. Врахуйте необхідність сплати комісії.
 • Мобільні гроші lifecell – гроші надходять за 30 хвилин, можна погасити кредит або продовжити його, або внести заборгованість частково. Розраховуйте суму переказу в МФО Credit365 погашення з урахуванням комісії платіжної системи.

У всіх випадках зберігайте чеки, а також подбайте про будь-які інші підтвердження операції. Враховуйте терміни надходження грошей, якщо вам важливо швидше закрити кредит і взяти новий — вибирайте той спосіб, який забезпечує найбільш швидке перерахування грошей. Можливість подати заявку про новий кредит ви отримаєте, щойно вам прийде sms про закриття старої позики.

Продовження (пролонгація) і реструктуризація позики

У компанії Credit365 можна не тільки погасити кредит, а й подовжити його, якщо раптово у вас трапилися фінансові труднощі. Це іноді відбувається, але якщо не панікувати, ви зможете вийти з ситуації з мінімальними проблемами і не зіпсувавши свою кредитну історію. Подовжити кредит можна на тиждень, на 15 або 30 днів. Подовження кредиту найзручніше здійснювати через особистий кабінет, де чітко зазначено суму, яку необхідно заплатити за продовження. Але є можливість оплатити й вище зазначеними методами. При наявності питань без вагань ставте їх на гарячій лінії — вам завжди доброзичливо роз’ясняють будь-які незрозумілі моменти.

Подовжити кредит можна тільки до завершення дії договору, тож заздалегідь розраховуйте свої сили. Штрафи за прострочення — це 2% на день і загроза звернення до суду, тож за вашу справу можуть взятися колектори.

Висновки

Взяти кредит онлайн Credit365 зручно і просто. У компанії середні по ринку ціни на кредит і також середні суми, доступні позичальникам. На сайті компанії містяться докладні відповіді на питання, як взяти онлайн кредит, як погасити онлайн кредит, як продовжити онлайн кредит. Реєстрація та пакет документів – стандартний для МФО, яка видає позики онлайн. У компанії також є мобільна версія особистого кабінету для користувачів телефонів на ОС Андроїд.

Компанія заохочує клієнтів можливістю отримати другий чи збільшений кредит зі знижкою, наявністю бонусних програми для позичальників, великою мережею партнерів, через яких можна погасити або подовжити кредит. Credit365 будує відносини на основі довіри і відкритості та сподівається, що клієнти відчують турботу та допомогу з боку компанії та її представників. Водночас, позичальники, які вчасно не піклуються про повернення кредитів, отримують підвищені відсотки за кожен день прострочення, позбавляються можливості отримувати бонуси й надалі їм загрожує перспектива залишитися без мікрокредитів взагалі. Тож бути боржником компанії Сredit 365 дуже невигідно.

Оценить
автор: Артур Василенко

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Global Credit - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Global Credit
200-5000грн под 0,01%
Перейти Обзор
Quickmoney - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Quickmoney
50-500грн под 0%
Перейти Обзор
Centro Credit - онлайн кредити на найвигідніших умовах
Centro Credit
500-15000грн под 1.65%
Перейти Обзор
Отзывы
Вікторія

Мені дуже відгукнулася дана компанія. У складній ситуації подібні спілки дуже виручають. У моїй ситуації склалося так, що я почала оформляти кредит і в самий непідходящий момент відключився інтернет. Була дуже засмучена, але мені подзвонив менеджер МФО, дізнатися причину, і ми змогли закінчити оформлення в телефонному режимі. Я їй все продиктувала, і мені затвердили позику. У той же день отримала потрібну суму грошей на карту.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

Gofingo - наскільки вигідні умови по кредиту?
Gofingo
Перейти Обзор
Vistacredit - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Vistacredit
Перейти Обзор
Заплатка - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Заплатка
Перейти Обзор