Cashup - огляд кредитних умов та вiдгуки клiєнтiв

Недолік грошових коштів - це проблема, з якою може зіткнутися кожна людина. Але, що ж робити в разі, якщо терміново знадобилися гроші? Деякі біжать за допомогою до друзів або знайомих, в той час, як інші звертаються в банки з метою отримання кредиту.

У разі, якщо терміново знадобилися гроші, доцільно звернутися за допомогою в мікрофінансову компанію Cashup. Це молода організація, яка функціонує на ринку кредитних послуг не більше року. У зв'язку з високою конкуренцією, Cashup намагається надати своїм клієнтам максимально комфортні умови онлайн кредитування. Тут кредити на карту видаються на найвигідніших умовах, дуже швидко і без необхідності надавати довідки про доходи, залучати поручителів або вносити заставне майно.

Наши предложения
Moneyveo — відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
4.3
(6 гол-в)
0.01% Ставка
100 - 10000 Макс. сумма
1-30 Срок
97% Вероятность
Сумма на повторный кредит - 100 - 17000
% ставка на повторный - 1.7%
Пролонгация - Є
Требуемые документы - Паспорт, ІПН, мобільний телефон, банківська карта
Возраст заемщика - 18-65
Часы работы - Цілодобово
Эл. почта - support@moneyveo.ua
Промокоды - Є
Программа лояльности - Є
Подробнее

Переваги онлайн кредитів на карту в Cashup

 • Щоб отримати кредит на карту, вам не потрібно відвідувати офіс компанії. У Кешап гроші переводяться на карту банку після оформлення онлайн заявки і підписання Договору.
 • Сервіс знаходиться в загальному доступі цілодобово. Кредити на карту видаються в будь-який час дня чи ночі, навіть у вихідні та святкові дні.
 • Скористатися послугою швидкого кредитування можна на всій території України, навіть у найвіддаленіших населених пунктах.
 • Cashup надає своїм клієнтам найвигідніші умови кредитування. Тут ви з точністю в 100% не зіткнетеся з прихованими комісіями або іншими не надто прозорими умовами.
 • Якщо виникає необхідність пролонгації боргу, тут не виникне ніяких проблем. Якщо у клієнта немає можливості вчасно виплатити онлайн кредит, йому буде запропонована спеціальна програма, яка включає пролонгацію або реструктуризацію кредиту.
 • Якщо ви є постійним клієнтом онлайн сервісу Cashup, вам буде надана можливість скористатися спеціальними пропозиціями, акціями та іншими перевагами.
 • Якщо ви вирішили оформити кредит на карту в Cashup, можете не сумніватися в правильності свого вибору. Ваші особисті дані будуть надійно захищені і ні в якому разі не потраплять в руки до шахраїв.
 • Якщо ви є постійним клієнтом сервісу Cashup, у вас є реальна можливість значно поліпшити свою кредитну історію.

Оформлення кредитів в Cashup

Якщо ви користуєтеся сервісом Cash up вперше, на оформлення кредиту може подбає трохи більше часу (до 20 хвилин). Що стосується подальших звернень, тут грошові кошти переводяться на карту банку протягом 2 – 5 хвилин.

Що стосується процесу реєстрації, оформлення кредиту на карту виробляється в кілька етапів:

  • Розрахунок розміру кредитних коштів і терміни виплати проводиться за допомогою кредитного калькулятора, який розміщений на сайті МФО Cashup. При першому зверненні ви зможете отримати на карту до 3 000 грн. Якщо виплата буде зроблена вчасно, далі є можливість підвищення ліміту до 10 000 грн. Термін кредитування на карту в Cashup становить до 30 днів. Якщо ви вирішите погасити кредит достроково, з цим не виникне жодних проблем.
  • Далі варто заповнити всі поля заявки, внести особисту інформацію, вказати адресу електронної пошти і номер мобільного телефону. Що стосується основного пакету документів, який необхідний для отримання позики на карту в Cashup – це паспорт громадянина України та ідентифікаційний код.
  • Після оформлення заявки на вашу пошту прийде лист з відповіддю від сервісу. Якщо Cashup підбадьорив звернення, гроші будуть зараховані на номер вказаного рахунку протягом 2 хвилин.

Як видно, процес оформлення кредиту на карту не відрізняється особливою складністю. Єдине, на що необхідно звернути увагу – це правильне заповнення анкети і вказівка ​​виключно правдивих даних. В іншому випадку, клієнт з високою ймовірністю зіткнеться з відмовою, який не буде обґрунтовуватися.

Способи погашення кредитів в Cashup

Особистий кабінет користувача – це основний інструмент сервісу Cashup. Тут ви можете перевірити стан виконання заявки, оформити нову позику або здійснити погашення боргу. Що стосується інших варіантів повернення грошових коштів, це:

 • Каса в відділенні будь-якого банку.
 • Термінал самообслуговування.
 • Карта іншого користувача.
 • Онлайн платежі.

Несвоєчасне погашення кредиту

Якщо ви погоджуєтеся з умовами кредитного договору, це говорить про те, що ви зобов’язуєтеся виконувати всі зазначені пункти. Якщо погашення кредиту проводиться не в термін, вам можуть нараховуватися додаткові відсотки. Що стосується злісних неплатників, тут компанія Cashup залишає за собою право звернення до відповідних органів, або подачі позову в суд.

Щоб уникнути можливих неприємностей, при виникненні тимчасових труднощів, варто звернутися в службу підтримки і оформити пролонгацію позики.

Cashup – обзор кредитных условий и отзывы клиентов
5
(1 гол-в)

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Cashme – онлайн кредиты на самых выгодных условиях

Cashme – онлайн кредиты на самых выгодных условиях

0
Ваша Готівочка - умови по онлайн кредитами, вигідні чи ні?

Ваша Готівочка - умови по онлайн кредитами, вигідні чи ні?

0
Що потрібно знати про валютні кредити в Україні?

Що потрібно знати про валютні кредити в Україні?

0
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *