Press "Enter" to skip to content

Позика онлайн на карту в Україні

У кожної людини трапляються моменти, коли необхідно терміново і безвідмовно отримати певну суму грошей тут і зараз. До рідним і друзям звертатися незручно, а банки довго розглядають заявки і можуть відмовити. В такому випадку, будь-якого може виручити кредит онлайн. Швидко і безвідмовно ви зможете отримати кредит онлайн на порталі Credit-online.

Dinero Обзор Dinero
Сумма,грн 300-15000
Срок 30 дней
Ставка 0%
Moneyveo Обзор Moneyveo
Сумма,грн 50 - 3 000
Срок 1-30 дней
Ставка от 1,2% в сутки
Сумма,грн 300 - 10 000
Срок 7-30 дней
Ставка от 1.11% в день
MyCredit Обзор MyCredit
Сумма,грн 100 - 3 000
Срок 1-35 дней
Ставка первый под 0%
КФ Обзор КФ
Сумма,грн 500 - 10 000
Срок 1-15 дней
Ставка от 0.5% в сутки

На які цілі можна брати кредит?

Найпоширенішими причинами є незаплановані покупки або ремонт. Наприклад, якщо у вас несподівано зламався холодильник, а на вулиці літо, його потрібно терміново ремонтувати. А що робити, якщо до зарплати ще тиждень? У таких ситуаціях і приходить на допомогу кредит. Бувають ситуації якщо цей же холодильник не підлягає ремонту. Значить, потрібно купувати новий, але знову-таки зарплата через тиждень, а холодильник потрібен вже зараз. Не рідкісні випадки, коли кредитні кошти беруть для оплати комуналки, якщо раптом не розрахували або перед цим сталося щось непередбачене. Ви можете взяти кредит для будь-яких цілей.

Як можна отримати кредит?

На сайті ви зможете отримати кредит онлайн на карту всього за кілька хвилин. Для цього вам знадобиться:

 1. Створити особистий кабінет. Ця процедура потрібна для внесення всіх своїх особистих даних. Для цього вам знадобиться електронна пошта або номер телефону, а також пароль, щоб захистити дані від третіх осіб.
 2. Внести особисті дані, які потрібно, щоб підтвердити свою особу.
 3. Далі потрібно веріфіцірованіе особистої банківської карти, щоб кошти онлайн кредиту надійшли саме на карту (карта повинна бути саме на ваше ім’я, інакше позику неможливий).
 4. Наступним кроком необхідно вибрати суму і термін кредитування. Це зробити дуже просто, так як Credit-online створив зручний калькулятор для цих цілей.
 5. При схваленні вашого кредиту онлайн, вам необхідно буде підписати електронний договір з Credit-online про те, що ви погоджуєтеся з його умовами і зобов’язуєтесь повернути кошти в зазначений термін.

Далі, протягом невеликої кількості часу на вашу карту надійдуть гроші в позику, і ви зможете ними розпоряджатися на ваш розсуд.

Взяти кредит онлайн на карту можуть ті, у кого:

 • є українське громадянство;
 • виповнилося 18 років;
 • є іменна банківська карта;
 • немає прострочень за іншими кредитами.

Останній пункт зазначений з тієї причини, що автоматична система сайту перевіряє вашу кредитну історію перед схваленням онлайн кредиту. При зіпсованої кредитної історією сайт Credit-online може відмовити вам в отриманні кредиту онлайн. Слід зазначити, що компанія видає невеликі кредити онлайн на карту. Цих грошей вам вистачить на продукти, невеликі покупки, або повернути борг. На великі витрати вам цих грошей навряд чи вистачить. Також, рекомендується не обманювати даний сайт і повертати виданий вам кредит онлайн в строго обумовлений термін. Якщо ж у вас не виходить повернути вчасно гроші, то ви можете продовжити час користування онлайн кредитом, але, в цьому випадку вам потрібно буде заплатити відсотки за користування. Неповернення кредитних коштів може призвести до негативних наслідків.

Переваги взяття позики на карту

Позика на карту користується величезним попитом за рахунок:

 • швидкості оформлення позики. Більше не потрібно чекати місяцями, поки кредит буде схвалений. Взяти кредит можна протягом 15 хвилин;
 • мінімального пакету документів. Потрібен тільки паспорт, код і особиста карта, на яку надійдуть гроші;
 • того, що взяти позику може кожен, хто досяг 18 років. Пенсійний вік, також, не перешкода;
 • для взяття кредиту не потрібні поручителі або заставу майна. Наша компанія пропонує чесне взаємовигідне співробітництво;
 • вигідних умов кредитування. Перший кредит в нашій компанії становить 10000 гривень по 0 відсотків.

Якщо ви не встигаєте виплатити кредит, у вас є можливість його пролонгації. Як це зробити? Заходьте на сайт позики, входите в особистий кабінет, вибираєте пункт «подати заявку на продовження позики» від 3 до 30 днів. Щоб оформлення заявки було трохи швидше, ви можете зателефонувати за телефонами, вказаними на сайті і менеджери компанії допоможуть вам в оформленні пролонгації боргу.

Як погасити взятий онлайн кредит?

У вас є 3 варіанти:

 1. Банк. Оплатити виданий онлайн кредит, можна через касу будь-якого банку.
 2. Термінал. Багато термінали мають функцію оплати кредиту.
 3. Онлайн-банкінг. Виплатити кредит можна за допомогою карти, не виходячи з дому.

Наша кредитна компанія не відмовляє у видачі позики на карту, якщо у клієнта погана кредитна історія.

Хочете взяти гроші в кредит онлайн або у вас залишилися які-небудь питання, щодо умов кредитування? Зв’яжіться з менеджерами нашої компанії за телефонами, вказаними на сайті або скориставшись кнопкою зворотного зв’язку. Кваліфікація і досвід наших співробітників дозволить піднести інформацію максимально зрозуміло. Взяти гроші в кредит тепер просто. Перед тим, як взяти кредит онлайн , рейтинг можна дізнатися в будь-якому банку. Раз на рік така послуга надається на безкоштовній основі. Всі інші запити потрібно буде оплачувати згідно з тарифами, встановленими фінансовою організацією.

Главная
4.8 (Голосов 6)