Press "Enter" to skip to content
SosCredit Обзор SosCredit
Сумма,грн 500 - 3 000
Срок 1-30 дней
Ставка 0,099 %
Dinero Обзор Dinero
Сумма,грн 3000-10000
Срок 30 дней
Ставка 0%
КФ Обзор КФ
Сумма,грн 500 - 10 000
Срок 1-15 дней
Ставка от 0.5% в сутки
MyCredit Обзор MyCredit
Сумма,грн 100 - 3 000
Срок 1-35 дней
Ставка первый под 0%
Moneyveo Обзор Moneyveo
Сумма,грн 50 - 3 000
Срок 1-30 дней
Ставка от 1,2% в сутки

Кредит онлайн на карту оформити без відмови і застави

Банківські позики вельми затребувані і тому фінансові організації намагаються запропонувати своїм клієнтам якомога більш розширений сервіс по їх отриманню. Види кредитів можуть бути різними. Можна отримати велику суму коштів готівкою під заставу нерухомості або іншого майна, що представляє матеріальну цінність. Можна оформити цільовий кредит на покупку житла або автомобіля, де заставою виступатиме придбане майно.

А можна скористатися онлайн сервісом і оформити позику без застави і поручительства на кредитну карту або ж готівкою. Останнім часом саме цей метод користується підвищеною популярністю через простоту оформлення і мінімальних вимог до позичальника. Правда на великі суми розраховувати не варто, але якщо потрібні гроші до зарплати на особисті потреби, цей варіант вважається найбільш оптимальним.

Хто видає такі кредити

  • банки;
  • мікрофінансові організації;
  • спеціалізовані онлайн сервіси;
  • платіжні системи.
  • Банківський позику онлайн

Найпростіший спосіб отримання додаткових коштів – отримання кредитного ліміту на вже наявну карту. Для цього необхідно бути клієнтом банку, мати картковий рахунок і відсутність заборгованостей. Якщо кредитний рейтинг позитивний і в минулому не було затримок з виплатами за позиками, то за допомогою заявки на сайті фінансової організації можна протягом декількох хвилин відкрити поновлювану кредитну лінію.

Зазвичай такі види позик видаються на суму до 5 000 гривень і рішення займає не більше 5 хвилин. Для отримання коштів не потрібно надавати ніяких додаткових документів, також відсутня необхідність в поручителів.

Якщо потрібно збільшити кредитну лінію на велику суму, банк може запросити додатково довідку з місця роботи, яка підтверджує платоспроможність. Її необхідно відсканувати або зробити якісну фотографію, на якій будуть чітко і повністю видно всі дані, і завантажити в особистому кабінеті за допомогою спеціальної форми, запропонованої сервісом. Після розгляду заявки і перевірки документів, кредитна лінія може бути збільшена до 25 000 грн.

Якщо ж приводу відсутня, оформити кредит онлайн на карту можна в будь-якому банку, що надає такі послуги. Для цього необхідно вибрати фінансову організацію з відповідними умовами та заповнити анкету на сайті. Після цього потрібно дочекатися дзвінка співробітника банку, який уточнить всі необхідні моменти і розповість, в якому відділенні отримати кредитну карту з відкритим кредитним лімітом.

При відвідуванні відділення потрібно мати при собі паспорт та ідентифікаційний код. Після підписання договору клієнту на руки видається кредитна картка.

Позику в мікрофінансової організації

У мікрофінансової організації можна отримати кредит без відмови навіть при наявності непогашених позик.

МФО видають кошти за спрощеною схемою. Для отримання потрібно зайти на сайт компанії, що спеціалізується на таких послугах, і заповнити анкету, де вносяться паспортні дані, номер телефону та інші відомості, що мають важливість при оформленні позики. Необхідно вказати актуальний номер телефону, за яким співробітник організації зв’яжеться з клієнтом одразу після розгляду анкети.

При вказівці паспортних даних потрібно бути уважним і не допускати помилок, тому що вони можуть стати причиною відмови. Після того, як співробітник МФО по телефону уточнить всі необхідні питання, гроші в борг будуть відразу ж перераховані на карту будь-якого банку, зазначену в анкеті.

У деяких випадках може знадобиться фотографія першої сторінки паспорта та ідентифікаційного коду. Варто також врахувати, що карта повинна бути оформлена на того ж людини, який подає заявку.

Що впливає на отримання позитивного рішення

На сьогоднішній день подати заявку на кредит без застави не становить особливих проблем. Для отримання додаткових коштів присутня величезна кількість можливостей, тут головне підібрати зручну систему погашення кредиту і вибрати найвигідніший відсоток.

При розгляді заявок такого плану і банки, і МФО та кредитні онлайн сервіси в обов’язковому порядку враховують кредитний рейтинг. Якщо клієнт вчасно виплачує позику, не допускає прострочень і не має штрафів, то його кредитна історія позитивна і тому, навіть при ще невиплачених кредитах, можна розраховувати на схвалення заявки.

Якщо ж прострочення присутні і у великій кількості, це фіксується в кредитній історії і відповідно, рейтинг виявляється негативним. У такому випадку, навіть якщо всі кредити і штрафи погашені, на позитивне рішення розраховувати не варто.

Перед тим, як оформляти кредит, рейтинг можна дізнатися в будь-якому банку. Раз на рік така послуга надається на безкоштовній основі. Всі інші запити потрібно буде оплачувати згідно з тарифами, встановленими фінансовою організацією.

Главная
[средняя] ([%]) [всего] голос[ов]