Press "Enter" to skip to content
Dinero Обзор Dinero
Сумма,грн 300-15000
Срок 30 дней
Ставка 0%
Moneyveo Обзор Moneyveo
Сумма,грн 50 - 3 000
Срок 1-30 дней
Ставка от 1,2% в сутки
Сумма,грн 300 - 10 000
Срок 7-30 дней
Ставка от 1.11% в день
MyCredit Обзор MyCredit
Сумма,грн 100 - 3 000
Срок 1-35 дней
Ставка первый под 0%
КФ Обзор КФ
Сумма,грн 500 - 10 000
Срок 1-15 дней
Ставка от 0.5% в сутки

Де взяти кредит у Вінниці на вигідних умовах?

Де взяти кредит у Вінниці швидко і на вигідних умовах? Таке питання цікавить багатьох позичальників, які вирішили за допомогою позики поправити своє фінансове становище. Але відповідь на нього неоднозначний і в даному випадку доведеться вибирати між “швидко” і “вигідно”.

Кредит в Виннице
Куди звертатися, щоб взяти кредит в Вінниці

Найзручніші умови користування засобами в банках, але для отримання позики доведеться витратити час і зібрати масу документів. Процес може затягнутися на 5-7 днів. Тому в банку отримати позику швидко не вийде, винятком є ​​хіба що кредитна карта, на якій встановлюється початковий мінімальний ліміт в 500 гривень.

За 10-20 хвилин можна здійснити оформлення позики в мікрофінансової організації. Знадобиться лише паспорт та індивідуальний код платника податків. Але тут повністю відсутнє таке поняття як “вигідно”. Позики в МФО видаються під щоденну ставку, складову в деяких випадках до 3%. Якщо взяти на 10 днів 1 000 гривень, заплатити в кінці терміну дії договору доведеться вже 1 300 гривень. Тому на тривалий термін брати такий кредит в Вінниці просто невигідно.

Чи можна оформити кредит у Вінниці віддалено

Іноді потенційним позичальникам банально не вистачає часу на відвідування фінансових організацій для ознайомлення з умовами користування засобами і укладення договору. Але гроші, проте, потрібні. У такому випадку можна скористатися можливістю віддаленого оформлення позики. Такі послуги пропонують як банки, так і мікрофінансові організації.

У першому випадку клієнт отримає кредитну карту, яка доставляється йому кур’єрською службою і видається на руки після пред’явлення паспорта і підписання договору. Анкета позичальника заповнюється на сайті банку і там же клієнт отримує попереднє схвалення, так що втрата часу повністю відсутня. Займає процес близько 2-3 днів.

У другому випадку позичальник теж користується послугами онлайн сервісу, де заповнює анкету і відправляє її на розгляд. Результат він отримує буквально через 10-15 хвилин. У разі позитивного рішення кошти перераховуються на картковий рахунок будь-якого банку.

Якщо потрібен терміновий кредит, Вінниця може запропонувати масу варіантів вирішення проблеми. Позику можна оформити швидко в МФО, або ж вигідно в банку. Також присутня можливість віддаленого отримання позики в більшості фінансових організаціях.

Вiнниця
Оцените эту запись