Press "Enter" to skip to content
Dinero Обзор Dinero
Сумма,грн 300-15000
Срок 30 дней
Ставка 0%
Moneyveo Обзор Moneyveo
Сумма,грн 50 - 3 000
Срок 1-30 дней
Ставка от 1,2% в сутки
Сумма,грн 300 - 10 000
Срок 7-30 дней
Ставка от 1.11% в день
MyCredit Обзор MyCredit
Сумма,грн 100 - 3 000
Срок 1-35 дней
Ставка первый под 0%
КФ Обзор КФ
Сумма,грн 500 - 10 000
Срок 1-15 дней
Ставка от 0.5% в сутки

Як швидко оформити кредит готівкою в Кременчуці

Що робити, якщо терміново потрібні гроші? Допоможе вирішити проблему кредит готівкою, в Кременчуці є маса фінансових установ, які надають такі послуги. Термінові позички видають мікрофінансові організації. Захід займає всього 10-15 хвилин, і для отримання грошей потрібно тільки мати при собі паспорт та ідентифікаційний код.

Особливості отримання кредиту готівкою в Кременчуці

У МФО дуже прості вимоги до клієнтів. Це вік від 18 до 70 років (в деяких випадках до 75), громадянство України та наявність документів, що засвідчують особу.

Для отримання грошей потрібно звернутися в будь-який регіональний відділення і оформити заявку. В процесі оформлення кредитний консультант заповнює анкету позичальника, куди вносить всі необхідні дані зі слів клієнта і перевіряє його документи. Далі анкета відправляється на розгляд. Якщо дані внесені вірно, в більшості випадків позичальник отримує схвалення на кредит, після чого гроші видаються на руки відразу.
Коли можуть відмовити в кредиті готівкою в Кременчуці

Незважаючи на те, що МФО досить лояльно ставиться до своїх клієнтів, існує ймовірність відмови, і це може статися з таких причин як:

  • невідповідність віковим цензом;
  • відсутність громадянства;
  • пошкоджені документи, через що деякі написі не читані;
  • надання недостовірних даних;
  • присутність в чорному списку позичальників;
  • наявність прострочених кредитів з неоплаченими штрафами.

Як можна помітити, перешкод для отримання позики не так вже й багато. Тому, якщо потрібен кредит готівкою без довідки про доходи, Кременчук надає безліч варіантів вирішення даного питання.

На що звернути увагу при оформленні кредиту готівкою в Кременчуці

В першу чергу на процентну ставку, чим вона менша, тим краще. Але досить часто вигідні відсотки супроводжуються додатковими комісіями, і в результаті переплата виявляється навіть більше, ніж при оформленні позики за найвищою ставкою. Тому краще скористатися послугами, де комісії відсутні.

Також варто передбачити і виникнення форс-мажорних обставин. Не завжди кредит виходить віддати вчасно і в даному випадку дуже зручним буде наявність функції пролонгації. Щоб продовжити термін дії договору потрібно виплатити нараховані відсотки.

Кредити в Кременчуці від МФО – це дуже зручно тому, що процес займає 10-15 хвилин і вимоги до клієнтів мінімальні.

Кременчуг
Оцените эту запись