Де отримати кредит студентам?

У банку кредит студентам отримати без підтвердження платоспроможності і поручительства батьків неможливо. Банківські організації не працюють з клієнтами до 21 року, тому про видачу позики не може бути й мови. Єдиним варіантом є оформлення невеликого кредитного ліміту на зарплатну картку, якщо студент поєднує навчання і роботу.

Альтернативні варіанти

Існує чимало небанківських організацій і спеціалізованих сервісів, де можна без особливих проблем оформити кредит для студентів. Для цього достатньо мати паспорт і код платника податків. Позики видаються як готівкою, так і на банківську карту.

Процес отримання позики досить простий. Якщо потрібні гроші готівкою, потрібно звернутися в офіс мікрофінансової організації, яка працює з клієнтами від 18 років. При собі обов’язково потрібно мати документи. Оформлення заявки займає близько 10 хвилин, після чого протягом 20 хвилин, максимум півгодини, приходить рішення про схвалення. Засоби відразу ж можна отримати в офісі на руки.

Якщо звертатися до кредитної сервіс, то заявка оформляється в онлайн режимі. В анкету, надану на сайті, вписуються всі паспортні дані, після чого вона відправляється на розгляд. Якщо інформація внесена вірно, то повідомлення про схвалення приходить протягом півгодини СМС повідомленням на контактний телефон або ж на електронну адресу, після чого здійснюється перерахування коштів на банківську карту.

Переваги альтернативних видів кредитування

  • немає необхідності в довідках, що підтверджують наявність постійного доходу;
  • не вимагається порука;
  • не потрібно надавати заставне майно;
  • система видачі позики максимально прозора;
  • відсутні додаткові платежі і комісії;
  • відсоток стягується тільки за час користування позикою;
  • погасити кредит можна в будь-який час;
  • при постійному користуванні ліміт коштів поступово збільшується.

Найбільш зручно отримувати студентський кредит в онлайн режимі. Для цього не потрібно витрачати свій час на відвідування відділень мікрофінансових організацій. Можна подати заявку відразу в кілька, і скористатися тим пропозицією, яке буде найбільш вигідно або раніше всього схвалено. Більшість МФО практикують дистанційне кредитування, що суттєво розширює вибір варіантів і забезпечує зручне отримання позики в будь-який час.

Кредит для студентів
Оцените эту запись
Заполни заявку и получи решение по выдаче займа онлайн!

1. Параметры займа

2. Личные данные

3. Контактные данные