Press "Enter" to skip to content
Dinero Обзор Dinero
Сумма,грн 300-15000
Срок 30 дней
Ставка 0%
Moneyveo Обзор Moneyveo
Сумма,грн 50 - 3 000
Срок 1-30 дней
Ставка от 1,2% в сутки
Сумма,грн 300 - 10 000
Срок 7-30 дней
Ставка от 1.11% в день
MyCredit Обзор MyCredit
Сумма,грн 100 - 3 000
Срок 1-35 дней
Ставка первый под 0%
КФ Обзор КФ
Сумма,грн 500 - 10 000
Срок 1-15 дней
Ставка от 0.5% в сутки

Де можна швидко взяти кредит в Запоріжжі

Взяти кредит в Запоріжжі нескладно, пропозицій такого плану маса і розраховані вони на різноманітні категорії клієнтів, від студентів до пенсіонерів. Набагато складніше зорієнтуватися в цьому розмаїтті і вибрати пропозицію, яка буде вигідно не тільки для фінансової організації, але і для позичальника.

Де можна взяти кредит в Запоріжжі терміново

Оформити позику буквально за 20-30 хвилин можна в будь-який мікрофінансової організації. Вони пропонують досить вигідні умови користування засобами, але брати такі позики вигідно лише на короткі терміни. Справа в тому, що МФО надають кошти під щоденну ставку, а не щомісячну і становить вона від 1.5 до 3% в день.

Зручні подібні позики в тому випадку, якщо потрібна невелика сума грошей на термінові покупки або до зарплати. Якщо її повернути протягом тижня, то переплата не буде такою значною. Тому взяти 1 000 гривень на 7-10 днів не особливо критично для бюджету, віддати доведеться навіть при максимальному відсотку близько 1 300. Але якщо на такий же час взяти 10 тис, повернути доведеться вже 13, відповідно, переплатити потрібно буде практично третина від загальної суми. Тому такий кредит в Запоріжжі зручним назвати складно.

Вигідні кредити в Запоріжжі

Якщо потрібна велика сума грошей і на тривалий термін, найкраще відразу звертатися в банк. Зараз більшість банківських установ суттєво знизили вимоги до позичальників і видають кредити на вигідних умовах в спрощеній формі.

Наприклад, для того щоб отримати кредитну карту з лімітом коштів знадобиться тільки паспорт і ідентифікаційний код, а займе процес не більше півгодини. Спочатку ліміт буде невеликий, від 500 гривень, але якщо користуватися ним на постійній основі, якщо можливість збільшити суму до 5 000 гривень. А при наданні в банк довідки про доходи та інформації про місце роботи – до 25 тис. І більше.

Також можна взяти і кредит готівкою в Запоріжжі. Банки готові надати таку можливість практично всім клієнтам, які мають офіційне працевлаштування і позитивну кредитну історію. Якщо ж з кредитною історією проблема, а довідку про платоспроможність надати немає можливості, позику можна взяти під заставу нерухомості або транспортного засобу. Але в цьому випадку клієнта чекають додаткові витрати у вигляді оплати послуг оцінювачів, а також різноманітні приховані комісії. Тому при оформленні заставних кредитів потрібно уважно вивчити всі умови договору, щоб вибрати вигідний варіант.

Запорожье
Оцените эту запись