Press "Enter" to skip to content
Dinero Обзор Dinero
Сумма,грн 300-15000
Срок 30 дней
Ставка 0%
Moneyveo Обзор Moneyveo
Сумма,грн 50 - 3 000
Срок 1-30 дней
Ставка от 1,2% в сутки
Сумма,грн 300 - 10 000
Срок 7-30 дней
Ставка от 1.11% в день
MyCredit Обзор MyCredit
Сумма,грн 100 - 3 000
Срок 1-35 дней
Ставка первый под 0%
КФ Обзор КФ
Сумма,грн 500 - 10 000
Срок 1-15 дней
Ставка от 0.5% в сутки

Вигідні кредити в Миколаєві за спрощеною схемою

Кредити в Миколаєві видають практично всі банки, але у таких установ є певні вимоги до позичальників. Щоб отримати досить велику суму потрібно надати свідоцтво своєї платоспроможності, тобто документ, який підтверджує наявність стабільного щомісячного доходу. Це можуть зробити тільки офіційно працевлаштовані люди, а таких в країні набагато менше, ніж які працюють неофіційно.

Де отримати кредит в Миколаєві неофіційно працевлаштованим і безробітним

За спрощеною схемою можна отримати позику як у банку, так в МФО або кредитному сервісі. У першому випадку клієнтові пропонують оформити кредитну карту, на якій буде присутній мінімальний ліміт коштів, зазвичай 300-500 гривень. Якщо позичальник при користуванні кредитом не допустить прострочень, за його бажанням ліміт збільшиться, поки не досягне суми в 5 000 грн. Банки пропонують поновлювану кредитну лінію на карті до 25 тис. Грн, але для цього необхідно надати ряд документів, що підтверджують платоспроможність.

Кредити в Миколаєві від МФО

Також за спрощеною схемою можна взяти кредит готівкою, Миколаїв в даному випадку пропонує послуги безлічі мікрофінансових організацій, що надають позики за спрощеною схемою. Для отримання коштів знадобиться тільки паспорт і ідентифікаційний код. Процедура оформлення максимально проста і займає не більше 10 хвилин. Полягає в заповненні анкети позичальника, розгляд якої теж проводиться оперативно. Загалом, на отримання грошей в мікрофінансової організації рідко коли йде більше півгодини.

Недоліки таких пропозицій – висока процентна ставка, короткий термін кредитування і невеликі початкові суми. Але якщо клієнт користується послугами організації постійно, можна брати чималі кредити, але це не особливо вигідно через вражаючого щоденного відсотка.

Послуги надання грошей в борг пропонують і спеціалізовані кредитні сервіси. Вони працюють без прив’язки до конкретного міста або області 24 години на добу без вихідних. Для отримання кредиту достатньо пройти реєстрацію на сайті, заповнити анкету позичальника і відправити її на розгляд. У разі схвалення гроші відразу ж надходять клієнту на банківську карту. Видається такий кредит без довідки про доходи, Миколаїв надає можливість скористатися послугами подібних сервісів без будь-якого обмеження.

Миколаєв
Оцените эту запись