Press "Enter" to skip to content
Dinero Обзор Dinero
Сумма,грн 300-15000
Срок 30 дней
Ставка 0%
Moneyveo Обзор Moneyveo
Сумма,грн 50 - 3 000
Срок 1-30 дней
Ставка от 1,2% в сутки
Сумма,грн 300 - 10 000
Срок 7-30 дней
Ставка от 1.11% в день
MyCredit Обзор MyCredit
Сумма,грн 100 - 3 000
Срок 1-35 дней
Ставка первый под 0%
КФ Обзор КФ
Сумма,грн 500 - 10 000
Срок 1-15 дней
Ставка от 0.5% в сутки

Де можна взяти кредит в Херсоні за день

Раніше взяти кредит в Херсоні можна було тільки в банку. Та й то, фінансові організації дуже прискіпливо оцінювали кандидатуру кожного позичальника і вимагали масу документів, що підтверджують його платоспроможність. Зараз вимоги до клієнтів істотно знизилися навіть в банківських установах. Деякі види кредитування здійснюються тільки за паспортом, до того ж організацій, що надають позики, стало набагато більше.

Чи реально взяти кредит в Херсоні за кілька годин

Отримати строкову позичку цілком реально і займе це навіть не кілька годин, а хвилин 15-20. Для цього потрібно мати при собі тільки паспорт і ідентифікаційний код. У довідках з місця роботи та інших додаткових документах необхідність відсутня.

Такі послуги надають мікрофінансові організації. Вони видають позички за спрощеною схемою і розгляд заявок здійснюється за допомогою банківського скорингу, тобто надійність і платоспроможність оцінюється при використанні спеціального алгоритму, а не особисто співробітниками фінансової організації. Це значно спрощує процес, і дає можливість обробляти велику кількість заявок в короткі терміни.

Умови кредитування від МФО в Херсоні

МФО пропонують кредит в Херсоні під щоденну ставку. Вона коливається від 1.5 до 2.5% в день. Такі умови здаються не особливо вигідними, але якщо потрібна невелика сума грошей прямо зараз і на короткий термін, буквально на кілька днів, це не особливо шкодить загальному бюджету.

Наприклад, кредит в 5 000 гривень на 5 днів навіть за найвищою ставкою обійдеться в 625 гривень переплати, а якщо віддати його через 2 дні – в 250. Загалом, за кожен день користування грошима буде нараховуватися 125 гривень відсотків на всю суму, і чим швидше позичальник поверне кошти, тим меншою буде переплата.

При первинному зверненні клієнта буде запропонована мінімальна сума позики, від 300 до 500 гривень. Якщо послугами мікрофінансової організації користуватися часто і завжди вчасно повертати кредит, ліміт буде поступово збільшуватися поки не досягне максимально можливого значення. У кожної МФО воно різне, хто поставив верхню планку в 10 тис. Гривень, а хто може запропонувати 25 тис. І більше.

Взяти кредит готівкою в Херсоні досить просто. Для цього потрібно вивчити умови отримання позики в різних фінансових установах, вибрати найбільш вигідні і звернутися туди з паспортом і кодом. Якщо немає можливості особистого відвідування, багато МФО пропонують оформити заявку в онлайн режимі.

Херсон
Оцените эту запись