Press "Enter" to skip to content
Dinero Обзор Dinero
Сумма,грн 300-15000
Срок 30 дней
Ставка 0%
Moneyveo Обзор Moneyveo
Сумма,грн 50 - 3 000
Срок 1-30 дней
Ставка от 1,2% в сутки
Сумма,грн 300 - 10 000
Срок 7-30 дней
Ставка от 1.11% в день
MyCredit Обзор MyCredit
Сумма,грн 100 - 3 000
Срок 1-35 дней
Ставка первый под 0%
КФ Обзор КФ
Сумма,грн 500 - 10 000
Срок 1-15 дней
Ставка от 0.5% в сутки

На яких умовах можна взяти кредит в Харкові

Чи складно взяти кредит в Харкові, таким питанням часто задаються жителі міста, у яких виникає складна фінансова ситуація. Як виявляється на практиці, проходження даного процесу не представляє особливих проблем. Набагато складніше вибрати організацію з найбільш вигідними умовами, адже їх є величезна безліч.

Куди звертатися, якщо потрібно взяти кредит в Харкові

В даному випадку потрібно керуватися індивідуальними вимогами і наявністю відповідних документів. Якщо необхідний вигідний відсоток і тривалі терміни кредитування, і при цьому є довідка про доходи, можна звернутися в будь-який банк.

Це дозволяє взяти кредит в Харкові на вигідних умовах. Відсоток за користування коштами буде мінімальний, терміни кредитування розширені, особливо якщо користуватися відновлювальною кредитною лінією, та й пільговий період від 30 до 55 днів – теж досить зручна штука.

Але щоб скористатися такими пропозиціями, потрібно мати документальне підтвердження доходу і офіційне працевлаштування з постійним стажем не менше 6 місяців, а також зарплатою, вищою за мінімальну.

Якщо ж офіційне працевлаштування відсутня, відповідно довідка про зарплату також, доведеться звертатися в мікрофінансову організацію. Там вимоги до позичальників набагато нижче, але і відсоток за користування коштами більше.

Особливості кредитування від МФО в Харкові

  1. Отримати кредит готівкою в Харкові можна буквально за півгодини. Для цього потрібно мати на руках лише паспорт та ідентифікаційний код. Процес полягає в заповненні анкети позичальника, куди кредитним консультантом вносяться всі особисті дані клієнта. Після цього анкета відправляється на розгляд, що займає 10-15 хвилин. Результат стає відомий відразу ж, і якщо він позитивний, позичальникові безпосередньо в офісі видається відповідна сума грошей.
  2. Якщо часу відвідувати офіси МФО, для ознайомлення з умовами кредитування немає, то можна скористатися можливістю віддаленого оформлення позики. Для цього потрібно зареєструватися на сайті, самостійно заповнити анкету і подати її на розгляд.
  3. Якщо рішення буде позитивне, отримати кошти можна готівкою в найближчому офісі, або ж перерахуванням на картку будь-якого банку.
  4. Такі послуги як онлайн кредит Харків надає в великій кількості і кожен бажаючий може скористатися ними без обмежень.
Харьков
Оцените эту запись