Press "Enter" to skip to content
Dinero Обзор Dinero
Сумма,грн 300-15000
Срок 30 дней
Ставка 0%
Moneyveo Обзор Moneyveo
Сумма,грн 50 - 3 000
Срок 1-30 дней
Ставка от 1,2% в сутки
Сумма,грн 300 - 10 000
Срок 7-30 дней
Ставка от 1.11% в день
MyCredit Обзор MyCredit
Сумма,грн 100 - 3 000
Срок 1-35 дней
Ставка первый под 0%
КФ Обзор КФ
Сумма,грн 500 - 10 000
Срок 1-15 дней
Ставка от 0.5% в сутки

Де взяти кредит в Донецьку на вигідних умовах

При виникненні фінансових проблем, які потрібно вирішити найближчим часом, постає питання, де взяти кредит в Донецьку. Зараз позики надає безліч фінансових організацій, але перш, ніж користуватися їхніми пропозиціями, потрібно визначитися, що буде головним критерієм при виборі, терміновість оформлення або вигідні умови користування засобами.

Банківські кредити в Донецьку

Взяти позику на невелику суму в банку не становить проблем. Найпростіший варіант – отримання кредитної картки з певним лімітом, який збільшується, якщо позичальник не допускає прострочень. Для оформлення необхідно мінімум документів, всього лише паспорт та ідентифікаційний код. Додаткових довідок, в тому числі і з місця роботи, не потрібно.

Якщо потрібна солідна сума грошей, доведеться подбати про підтвердження платоспроможності. Для отримання кредитів більше 5 000 гривень потрібно довідку про заробітну плату за останні 6 місяців. Якщо її надати неможливо, знадобитися заставу. Великий кредит в Донецьку можна взяти під забезпечення нерухомості або транспортного засобу.

Банки кредитують населення під вигідні відсотки, але єдиний їхній недолік – тривалий термін оформлення позики і необхідність у великій кількості документів, особливо якщо кошти видаються під заставу.

Кредити в Донецьку від МФО

Альтернативою банкам є мікрофінансові організації. Відсоток там набагато вище і нараховується не щомісяця, а щодня, тому такі позики видаються не особливо вигідними. Але люди часто користуються послугами МФО в певних випадках і це цілком обгрунтовано.

У мікрофінансової організації взяти позику в Донецьку можна буквально за 10-15 хвилин. Для цього потрібен лише паспорт та ідентифікаційний код. Сума спочатку буде невелика, від 300-500 гривень, але з часом ліміт можна збільшити, якщо регулярно користуватися послугами фінансової організації і вчасно віддавати гроші.

Оформлення здійснюється в спрощеному режимі, що обумовлює мінімальну кількість документів, які потрібно надати. Кошти видаються відразу ж готівкою, або ж перерахуванням на банківську карту після отримання схвалення.

Отримати гроші в кредит в Донецьку не становить проблем. Потенційний клієнт може звернутися в банк, якщо йому важливіше вигідний відсоток, або ж в МФО, якщо гроші потрібно отримати терміново.

Донецьк
Оцените эту запись