Press "Enter" to skip to content
Dinero Обзор Dinero
Сумма,грн 300-15000
Срок 30 дней
Ставка 0%
Moneyveo Обзор Moneyveo
Сумма,грн 50 - 3 000
Срок 1-30 дней
Ставка от 1,2% в сутки
Сумма,грн 300 - 10 000
Срок 7-30 дней
Ставка от 1.11% в день
MyCredit Обзор MyCredit
Сумма,грн 100 - 3 000
Срок 1-35 дней
Ставка первый под 0%
КФ Обзор КФ
Сумма,грн 500 - 10 000
Срок 1-15 дней
Ставка от 0.5% в сутки

Де взяти кредит в Дніпропетровську без довідки про доходи

Якщо не вистачає грошей на строкову покупку або до зарплати, завжди можна взяти кредит в Дніпропетровську. Зараз умови видачі позик максимально спрощені і такою пропозицією може скористатися кожен бажаючий. Позики видаються не тільки працюючим офіційно, але і безробітним, студентам, пенсіонерам, а також людям з негативною кредитною історією.

Хто може взяти кредит в Дніпропетровську

Основні вимоги до позичальників – це вік від 18 до 75 років, громадянство України та наявність паспорта та ідентифікаційного коду. Досить відповідати цим критеріям, і можна розраховувати на мінімальний займ в сумі до 1 000 гривень. Його можна отримати в банку, оформивши кредитну карту, або ж в мікрофінансової організації або кредитному сервісі, що працює в он-лайн режимі.

Кредити в Дніпропетровську видаються під різні умови. У банках клієнтам пропонують тривалий термін користування коштами і низький відсоток. Але шанс отримання великої суми грошей без підтвердження платоспроможності мінімальний. У більшій частині випадків потрібна довідка про заробітну плату або забезпечення.

У МФО кредити пропонують на термін до 30 днів. Ставка – від 1.8 до 3% в день. Це багато, але зате перевагою є швидке оформлення. Процес займає до 20 хвилин.

Кредити в Дніпропетровську без відмови

Умови користування засобами в банках більш ніж вигідні, але далеко не всі клієнти можуть скористатися такими варіантами. Банківські організації рідко коли працюють з позичальниками до 21 року і з особами, які мають негативну кредитну історію.

Найпростіше отримати кредит готівкою в Дніпропетровську в мікрофінансової організації. Такі установи пред’являють до клієнтів мінімальні вимоги, досить при собі мати паспорт та ідентифікаційний код. Єдиною перешкодою може стати наявність відкритих позик з простроченням. В такому випадку потенційного клієнта чекає відмова. Але якщо присутні відкриті позики без прострочень і штрафів, на позитивне рішення цілком можна розраховувати.

Незважаючи на вигідні умови видачі позик в банках, люди охоче користуються послугами МФО і це цілком обгрунтовано. Там можна отримати позику дуже швидко. В такому питанні як кредит, Дніпропетровськ без довідки про доходи може запропонувати великий вибір мікрофінансових організацій, які спеціалізуються на видачі позичок як готівкою, так і на банківські карти.

Дніпропетровськ
Оцените эту запись