Press "Enter" to skip to content
Dinero Обзор Dinero
Сумма,грн 300-15000
Срок 30 дней
Ставка 0%
Moneyveo Обзор Moneyveo
Сумма,грн 50 - 3 000
Срок 1-30 дней
Ставка от 1,2% в сутки
Сумма,грн 300 - 10 000
Срок 7-30 дней
Ставка от 1.11% в день
MyCredit Обзор MyCredit
Сумма,грн 100 - 3 000
Срок 1-35 дней
Ставка первый под 0%
КФ Обзор КФ
Сумма,грн 500 - 10 000
Срок 1-15 дней
Ставка от 0.5% в сутки

Швидкий кредит, що це таке і як його оформити

Швидкий кредит передбачає використання спрощеної схеми видачі позики, при якій потрібен тільки паспорт та ідентифікаційний код. Це дає можливість скористатися такою пропозицією всім бажаючим у віці від 18 до 75 років. Розгляд заявки здійснюється протягом 15-20 хвилин, а якщо звертається постійний клієнт, то проводиться в автоматичному режимі.

Де можна отримати?

быстрый кредитПозичальники можуть отримати швидкі кредити за допомогою кредитних сервісів, що працюють в онлайн режимі. Основні умови для клієнтів – громадянство України, а також наявність паспорта та ідентифікаційного коду.

Процес оформлення заявки максимально спрощений. Для цього потрібно вибрати суму і термін позички, зареєструватися на сайті, заповнити анкету та надіслати її на розгляд. На схвалення заявки йде не більше півгодини, після чого гроші перераховуються на карту, або ж консультант ознайомлює про можливість їх видачі готівкою в офісі. Швидкі гроші – досить популярний вид кредитування, що дозволяє отримати певну суму коштів в короткий термін і користуються вони попитом у населення саме завдяки простому процесу оформлення, який займає мінімум часу.

Переваги

  1. Швидкий позику не вимагає збору повного пакету документів, який потрібно подавати в банк, досить обов’язкового мінімуму.
  2. Розгляд заявки здійснюється за 10-20 хвилин, після чого гроші видаються на руки або перераховуються на рахунок відразу ж, після схвалення.
  3. Отримати позику можуть студенти, пенсіонери, люди без офіційного працевлаштування або безробітні.
  4. Не потрібно поручительство третіх осіб або надання заставного майна.

Швидкі позики видаються на невеликі суми і на термін до 30 днів. Це дуже зручно, якщо потрібні додаткові кошти в невеликому обсязі на особисті потреби. Банки такі мікрокредити видають неохоче і для того, щоб отримати 2-3 тисячі гривень необхідно зібрати масу документів, а потім довго чекати результату протягом тижня або двох. Це дуже незручно коли кошти потрібні терміново і тому багато позичальників звертаються в онлайн сервіси, де можна отримати гроші на карту або кредит готівкою швидко.

Особливості роботи з онлайн сервісами

Для більшої зручності клієнтів на сайтах онлайн сервісів є кредитні калькулятори, за допомогою яких можна з точністю до копійки дізнатися суму переплати. Це дозволяє уникнути помилок при розрахунку і точно визначити, яку суму потрібно буде повернути при закінченні терміну дії договору.

Такий кредит швидко отримувати і його зручно виплачувати. Передбачена можливість перерахування за допомогою банківської карти в особистому кабінеті, оплата в терміналах самообслуговування або ж банківським переказом. Клієнт може вибрати найзручніший для нього спосіб.

Якщо виникла необхідність взяти кредит швидко і не витрачати час на збір документів і тривале очікування схвалення заявки, кредитні послуги є найбільш зручним варіантом для сум від 500 до 5 000 грн.

Швидкий кредит, що це таке і як його оформити
5 (Голосов 1)