Press "Enter" to skip to content
SosCredit Обзор SosCredit
Сумма,грн 500 - 3 000
Срок 1-30 дней
Ставка 0,099 %
MyCredit Обзор MyCredit
Сумма,грн 100 - 3 000
Срок 1-35 дней
Ставка от 0.1% в сутки
Сумма,грн 500 - 10 000
Срок 5-70 дней
Ставка 0,8%
Ccloan Обзор Ccloan
Сумма,грн 400 - 10 000
Срок 5-30 дней
Ставка от 0.01% в день
Moneyveo Обзор Moneyveo
Сумма,грн 50 - 3 000
Срок 1-30 дней
Ставка от 1,2% в сутки

Де взяти кредит в Полтаві, перелік варіантів

Куди звертатися, якщо потрібно взяти кредит в Полтаві? В даному випадку керуватися доведеться двома основними факторами. Перший – це вигідний відсоток. Якщо цей критерій найголовніший, і гроші потрібні не особливо терміново, позичальникові потрібно звернутися в банк. Другий – терміновість. В даному випадку на низьку ставку розраховувати не доводиться, зате є можливість отримати кошти протягом півгодини.

Особливості банківського кредитування в Полтаві

Найпростіше оформити в банку кредитну карту. Для цього не потрібно ніяких додаткових довідок, досить мати при собі паспорт та ідентифікаційний код. Процес займає від 30 хвилин до години, що не так вже й багато. Ліміт, звичайно, буде невеликою, близько 1 тис. Гривень, але його згодом можна буде збільшити до 5 тис. Без надання довідки про доходи, і до 25 тис. З документами, що засвідчують платоспроможність.

Складніше в банку взяти кредит готівкою в Полтаві. Для цього обов’язково потрібно мати офіційне працевлаштування та довідку з місця роботи за останні шість місяців. Якщо позика потрібен безробітному або неофіційно працевлаштованому, потрібно заставу у вигляді нерухомості, автомобіля та іншого цінного майна, а також поручительство осіб, які можуть підтвердити наявність щомісячної стабільного прибутку документально.

Особливості строкових кредитів в Полтаві

Термінові позики видають мікрофінансові організації під щоденну ставку. Вона може коливатися від 1.5 до 3%. Але в більшості випадків, пропозиції з низькою ставкою супроводжуються додатковими комісіями або не передбачають можливості дострокового погашення. Тому потрібно уважно вивчити умови кредитування. Можливо, більш вигідним буде варіант без комісій, але за вищою ставкою.

Позики такого типу видаються за спрощеною схемою, і процес займає 15-20 хвилин. Ніяких документів, крім паспорта і коду, не потрібно.

Якщо необхідний кредит без довідки про доходи, Полтава може запропонувати великий вибір МФО, що спеціалізуються на таких послугах. При розгляді пропозицій головне – вибрати найбільш зручні умови.
При наявності сумнівів у можливості вчасно виплатити гроші, варто звернути увагу на варіанти з функцією пролонгації. Це дозволить уникнути неприємностей при простроченні. Кредит можна буде продовжити на такий же термін, просто погасивши за ним відсотки. Пролонгація не передбачає виплати ніяких комісій, і в деяких МФО її можна здійснювати кілька разів.

Полтава
Rate this post