Press "Enter" to skip to content
Dinero Обзор Dinero
Сумма,грн 300-15000
Срок 30 дней
Ставка 0%
Moneyveo Обзор Moneyveo
Сумма,грн 50 - 3 000
Срок 1-30 дней
Ставка от 1,2% в сутки
Сумма,грн 300 - 10 000
Срок 7-30 дней
Ставка от 1.11% в день
MyCredit Обзор MyCredit
Сумма,грн 100 - 3 000
Срок 1-35 дней
Ставка первый под 0%
КФ Обзор КФ
Сумма,грн 500 - 10 000
Срок 1-15 дней
Ставка от 0.5% в сутки

Як отримати кредит готівкою в Мелітополі

Куди краще звернутися, якщо потрібен кредит готівкою в Мелітополі, в банк або в мікрофінансову організацію? Відповідь на це питання залежить виключно від вимог потенційного клієнта, а також від наявності у нього певних документів. Якщо позика потрібна терміново, то тут допоможе тільки МФО, а в тому випадку, якщо необхідна велика сума на тривалий термін – то краще звертатися в банк.

Коли зручно брати кредит готівкою в Мелітополі в мікрофінансової організації

При необхідності в невеликій сумі до зарплати або на покупку, отримати яку потрібно терміново, буквально в той же день, краще всього звернутися в мікрофінансову організацію. Там процес оформлення позики займе не більше півгодини, після чого клієнтові буде видана необхідна сума грошей.

Для отримання позики необхідний тільки паспорт і ідентифікаційний код. Якщо є довідка про заробітну плату, вона тільки збільшить шанси отримання позитивного результату, а також може вплинути на використовувану схему кредитування. Багато МФО при наявності підтвердження платоспроможності пропонують більш вигідні умови, що полягає в збільшенні терміну дії договору, збільшення суми коштів і зменшенні відсотків.

Якщо ж довідки немає, то нічого страшного. МФО видають кредити без такого документа за стандартною схемою, тільки за паспортом і кодом. Терміни складають до 30 днів, ставка – до 2.5% в день.

Коли за кредитом готівкою в Мелітополі потрібно звертатися в банк

Оформляти позику в банку зручно в тому випадку, якщо потрібна одноразово велику суму грошей. Але для отримання позитивного рішення потрібно повністю відповідати банківським вимогам і надати документи, що свідчать про наявність стабільного щомісячного доходу.

При відсутності офіційного працевлаштування та стабільної зарплати з рівнем вище мінімального, позику можна отримати тільки під заставу цінного майна або нерухомості. Але цей процес займає багато часу і вимагає додаткових витрат у вигляді оплати послуг експертів з оцінки.

Також в разі неможливості підтвердження платоспроможності знадобиться і поручительство третіх осіб, що мають стабільний дохід, зафіксований документально.

При необхідності в кредиті можна звернутися як в банк, так і в МФО. Позитивне рішення в даних організаціях залежить тільки від того, наскільки позичальник відповідає вимогам і чи є у нього необхідні документи.

Мелитополь
5 (Голосов 1)