Press "Enter" to skip to content
Dinero Обзор Dinero
Сумма,грн 300-15000
Срок 30 дней
Ставка 0%
Moneyveo Обзор Moneyveo
Сумма,грн 50 - 3 000
Срок 1-30 дней
Ставка от 1,2% в сутки
Сумма,грн 300 - 10 000
Срок 7-30 дней
Ставка от 1.11% в день
MyCredit Обзор MyCredit
Сумма,грн 100 - 3 000
Срок 1-35 дней
Ставка первый под 0%
КФ Обзор КФ
Сумма,грн 500 - 10 000
Срок 1-15 дней
Ставка от 0.5% в сутки

Що потрібно для того, щоб взяти кредит в Білій Церкві

Кредит в Білій Церкві пропонують безліч фінансових установ. Вимоги до позичальників у них різні, та й має значення, якого типу позика необхідна і в якому розмірі. Найвигідніше оформляти позику в банку, там найнижчий відсоток, але часу це може зайняти чимало. Швидше за все отримати гроші в борг у мікрофінансової організації, відсоток там високий, але займе оформлення не більше півгодини, після чого кошти будуть видані на руки відразу ж.

Як отримати кредит в Білій Церкві в банку

Найпростіший варіант – оформлення кредитної картки з відновлювальною кредитною лінією. Вони видаються тільки за паспортом і ідентифікаційним кодом. Але в даному випадку ліміт на карті буде невеликий, спочатку від 500 гривень. Якщо позичальник буде активно користуватися засобами і вчасно їх повертати, він буде поступово збільшений до 5 тисяч, а при наданні документів, що підтверджують офіційне працевлаштування та наявність постійного прибутку, до 25 тисяч і більше.

Складніше отримати одноразовий займ готівкою. Для цього знадобиться повний пакет документів і довідка з місця роботи, в якій буде відображено дохід за останні півроку. Вимоги до таких позичальників досить високі. Обов’язково офіційне працевлаштування, наявність заробітної плати вище мінімального рівня, відсутність відкритих кредитів, позитивна кредитна історія.

Як отримати кредит в Білій Церкві в МФО

Багато людей, які відчувають фінансові проблеми, звертаються в мікрофінансові організації. Це цілком обгрунтовано, адже там можна отримати кредит готівкою в Білій Церкві досить широкої аудиторії клієнтів. МФО без проблем видає позики людям, які мають відкриті позики, погану кредитну історію, не мають офіційного працевлаштування, або ж не можуть надати довідку, що підтверджує платоспроможність.

Недоліки співпраці з МФО полягають в короткому терміні користування засобами і високому щоденному відсотку. Договір укладається на час від 7 до 30 днів, що досить мало, а ставка становить від 1.8 до 3% в день.
Перед тим як вибирати даний тип кредитування, потрібно ретельно оцінити свої фінансові можливості. Якщо присутні сумніви, що гроші вийде віддати вчасно, варто знайти варіант, який передбачає можливість пролонгації. Таким чином можна уникнути прострочення і великого штрафу.

Била церков
5 (Голосов 1)