Заборгованість по аліментах: як визначити і які наслідки у заборгованості?

Шлюборозлучний процес завжди несе певні моральні складності, як для батьків, так і для дітей. Що стосується матеріальної частини, за результатами рішення суду одного з батьків призначається певна щомісячна сума на харчування і побутові потреби дитини.

Наши предложения
Оглавление Расскрыть

Однак, дуже часто можна зіткнутися з ситуацією, коли аліменти виплачуються в повному обсязі, або взагалі батько ховається від їх сплати. Причини таких затримок можуть бути наступні:

  • Погашення заборгованості по аліментах неможливо, так як платником аліментів має певні фінансові складнощі або непогашений кредит.
  • У житті батька з’явилися інші пріоритети, і він просто забув про виплату аліментів.
  • Небажання виплачувати передбачену фінансову допомогу.

У будь-якому випадку, перераховані фактори не можуть бути виправданням безвідповідальності батьків, так як благополуччя і спокій малюка завжди має перебувати в пріоритеті.

Як дізнатися чи є заборгованість по аліментах?

Якщо ви не знаєте, як дізнатися борг по аліментах в Україні, скористайтеся допомогою фахівців. Після того, як суд прийме відповідне рішення, всі дані передаються у виконавчу службу. Таким чином, розмір виплат, закладеність і інші дані можна уточнити у представника відповідних органів.

Що стосується загального реєстру, в Україні є такий електронний список. Крім цього, можна окремо сформувати реєстр злісних неплатників аліментів, але самостійно ви не зможете ознайомитися з цими даними.

Щоб дізнатися борг по аліментах, необхідно звернутися до представника державної виконавчої служби, який веде облік ваших виплат. Після подачі заяви про надання даних, виконавець формує реєстр і видасть боржника звіт із зазначеними цифрами. Після чого ви зможете точно дізнатися суму боргу, який утворився за певний проміжок часу.

Що очікує боржників по аліментах?

Заборгованість по аліментах після 18 років також повинна бути виплачена повної мірою. У тому випадку, якщо ви будете ховатися від внесення встановленої суми на рахунок свого чада, через шість місяців вас чекатимуть досить серйозні неприємності, аж до обмеження пересування і позбавлення волі:

  • Неплатнику не дозволяється використання зброї. Що стосується пневматики, тут також накладається заборона.
  • Боржник не може виїхати за кордон. При цьому, його інформують те, що він не виїзний тільки в аеропорту, коли квиток на літак вже куплений.
  • Завзяті мисливці можуть попрощатися зі своїм хобі. Заборонено будь-який вид мисливської активності.
  • Суд може призначити шістдесят днів соціальних робіт. Але, ця міра покарання не може бути застосована до осіб з інвалідністю, чоловікам після 60 років і жінкам після 55 років.
  • Обмежується використання автомобіля або іншого транспортного засобу. Виняток становлять учасники бойових дій, які використовують авто для заробітку.

У тому випадку, якщо платником аліментів відмовляється виплачувати своїй дитині встановлену судом фінансову допомогу, щодня нараховується 1% від суми боргу. У самих запущених випадках може дійти до того, що злісний неплатник зіткнеться з обмеженням волі на певний строк.

Виплата аліментів – це дуже серйозно. Який люблячий батько захоче, щоб його дитина в чомусь потребував. Якщо всі розрахунки проводити вчасно, можна уникнути перерахованих вище проблем, які можуть значно зіпсувати життя несвідомого батькові, обмежити його пересування або вилитися ще чимось більш серйозним.

Заборгованість по аліментах: як визначити і які наслідки у заборгованості?
1
(2 гол-в)
автор: Татьяна Коломиец

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Море Грошей - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Море Грошей
500-4000грн под 0,85%
Перейти Обзор
Finme - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Finme
грн под
Перейти Обзор
Як отримати кредит в компанії Mister Cash
Mister Cash
100-15000грн под 0,01%
Перейти Обзор
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

Ваша Готівочка - умови по онлайн кредитами, вигідні чи ні?
Ваша Готівочка
Перейти Обзор
Moneyveo — відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Moneyveo
Перейти Обзор
Finme - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Finme
Перейти Обзор