Кредити на автомобіль: їхні види, плюси та мінуси

Автомобіль – це товар з високою вартістю, задля придбання якого доведеться або кілька років збирати гроші, або ж брати кредит. Автокредитування – це зручний спосіб отримати бажане авто зараз, а виплачувати його вартість згодом. Але ще до того, як ви вирішите оформити автомобіль в кредит, варто дізнатися, в який спосіб взяти машину під виплату краще за все, та який саме різновид підійде саме вам.

Наши предложения
Оглавление Расскрыть

Кредит на авто: на що звернути увагу

Сьогодні кожен третій автомобіль покупається в кредит, тому більшість банків і банківських установ мають окрему послугу видачі позики на авто. У деяких компаніях ця послуга є основною та активно рекламується. Але в більшості випадків в неї є як переваги, так і недоліки.

Особливістю більшості видів кредитування є занадто високі відсотки й так само великий початковий внесок. Як правило, великі організації працюють таким чином, щоб звести до мінімуму ваші права, як позичальника, та збільшити ваші обов’язки. Але якщо все правильно оформити та звернутися за грошима в кращий банк, то можна отримати кредит під авто на найкращих умовах.

Автомобіль є дорогим товаром, тож і суму ви внесків будуть значно більші, ніж про споживчих кредитах. А ще будуть додаткові відсотки, можливі штрафи та інші внески в залежності від правил банківської організації. Відповідно, потрібно більш уважно поставитися до договору.

Потрібно в першу чергу звернути увагу на такі моменти:

  • В автосалонах часто працюють кредитні або банківські організації, які можуть надати вам кредит. Але не слід відразу ж звертатися саме в ці компанії. Продавці можуть мати договір з цими фірмами, тому у власних інтересах просувають їхні послуги. Кращим варіантом буде вивчити та порівняти різних видів автокредиту від багатьох компаній, після чого обрати найбільш зручну пропозицію.
  • Перед тим, як ви вирішите підписати угоду, її потрібно ретельно вивчити. Особливо радимо вам звернути увагу на ті пункти, що написані дрібним шрифтом або якщо щось написано від руки. У таких місцях може міститися важлива інформація, яку банк хоче приховати. Часто буває, що ручкою у відповідному розділі пишуть суму (наприклад, 2 тис.), яка з першого погляду здається щомісячним внеском, але насправді це може бути зовсім інша вартість. Крім того, в договорі можуть бути пункти, які забороняють вам продавати власну нерухомість. Наприклад, ви не маєте права продати будинок або квартиру без згоди банку. Варто перед підписанням показати договір юристу, щоб він звернув увагу на «проблемні» місця, які ви можете пропустити.
  • Позичальники беруть кредит, розраховуючи платити тільки щомісячний внесок і відсоток. Якщо це так, то ви одразу зможете прорахувати всі витрати ще перед підписанням угоди. Але насправді сума може бути значно більшою, бо в банках є й інші платежі – за користування кредитом, видачу коштів, продовження терміну угоди та інше. Необхідно мати письмове підтвердження того, яку саме суму ви маєте сплатити.
  • Страховка – це окремий тип договору, з яким потрібно ознайомиться, бо це один з найбільш витратних моментів в кредитуванні. Всі авто в кредит повинні страхуватися, при цьому до розрахунку береться його вартість. До того, багато організацій вимагають, щоб і позичальник також застрахував своє здоров’я та життя. Тож страховий договір повинен вивчатися ще ретельніше, ніж кредитний.

Купити авто в кредит – це дійсно вигідна послуга, але тільки в тому випадку, якщо ви ретельно все вивчите так підготуєтесь. Для автолюбителя буде зручніше не збирати роками гроші, а поступово виплачувати суму із заробітної плати чи інших надходжень. Але недоліком в даному випадку можуть бути раптові зміни умов кредиту з боку банку або ліквідація фінансової установи. В такому випадку, позичальник зіткнеться з купою складнощів.

Види та особливості кредиту на покупку авто

Існує кілька різних типів кредитів на машину, які вигідні для різних людей. Це залежить від того, яка у вас зарплата і скільки ви готові платити щомісяця.

Популярні типи позик на автомобіль

  • Позика з початковим внеском. Один з найбільш популярних видів кредитування, що пов’язано з великим рівнем довіри до позичальника зі сторони банку. Серед основних документів в цьому випадку обов’язково потрібні громадянський паспорт, права на керування авто, довідка з місця роботи. Відсотки в такому випадку будуть найнижчими.
  • Авто в кредит без початкового внеску. В цьому випадку ви так само повинні будете зібрати весь пакет документів, надати відомості про місце роботи та заробітну плату, але вимоги банку до вас істотно збільшаться. Якщо у позичальника буде погана кредитна історія, то швидше за все кредит він не отримає. До того, при такому вигляду кредиту на автомобіль не варто розраховувати на низькі відсотки.
  • Експрес-кредит. Він оформлюється в найкоротший термін, тому машину ви можете отримати протягом доби. Це найдорожчий за вартістю і відсотками кредит, але якщо позичальнику терміново потрібно отримати автомобіль, то це буде найшвидшим варіантом.

Купити автомобіль в кредит може майже кожен, хто бажає, якщо він має постійну роботу та водійське посвідчення, яке, до речі, не є обов’язковою вимогою. Врахуйте свої можливості, знайдіть кращий банк та оберіть для себе вигідну програму кредитування. І ви в найближчий час зможете отримати омріяного залізного коня.

Оценить
автор: Татьяна Коломиец

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Centro Credit - онлайн кредити на найвигідніших умовах
Centro Credit
500-15000грн под 1.65%
Перейти Обзор
Швидкий займ в Mywallet без поручителів і відмов
Mywallet
500-5000грн под 0,90%
Перейти Обзор
Онлайн кредит Verocash. Як оформити заявку і отримати гроші
Verocash
500-5000грн под 1,65%
Перейти Обзор
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

Слон Кредит - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Слон Кредит
Перейти Обзор
Огляд кредитних умов від CreditUp
CreditUp
Перейти Обзор
Позичка - можливість отримати кредит онлайн на самих прийнятних умовах
Позичка
Перейти Обзор