Кредит на автомобіль – види кредитів на авто, їх плюси і мінуси

Автомобіль – це дорогий товар, на покупку якого доведеться або кілька років збирати гроші, або ж брати кредит. Автокредитування є відмінним способом отримати бажане авто зараз, а виплачувати його вартість пізніше. Але перед тим, як ви вирішите оформити автомобіль в кредит, необхідно дізнатися, який спосіб найкраще вибрати, і який вид підійде саме вам.

Кредит на авто – на що звернути увагу

Сьогодні кожен третій автомобіль береться в кредит, тому більшість банків і банківських установ мають послугу видачі кредиту на авто. У деяких компаніях ця послуга є основною і активно рекламується. Але в більшості випадків є як переваги, так і ряд недоліків.

Особливістю більшості видів кредитування є занадто високі відсотки, а так само великий початковий внесок. Як правило, великі організації працюють таким чином, щоб звести до мінімуму ваші права і збільшити обов’язки. Але якщо все правильно оформити і звернеться в кращий банк, то позичальник зможете отримати кредит під авто на найкращих умовах.

Автомобіль є дорогим товаром, тому і суму ви будете вносити набагато більше, а ще будуть додаткові відсотки, можливі штрафи та інші внески в залежності від банківських організацій. Необхідне відповідне бути більш уважним до договору.

Потрібно в першу чергу звернути увагу на такі моменти:

  1. В автосалонах часто пропонують страхові або банківські організації, які можуть надати вам кредит. Але не слід відразу ж звертатися саме в цю компанію. Менеджери можуть мати договір з цими фірмами, тому і займаються їх просуванням. Кращим варіантом буде вивчення і порівняння різних компаній, після чого і вибирайте найбільш підходящу.
  2. Перед тим, як ви вирішите підписувати договір, його потрібно ретельно вивчити. Особливо радимо вам звернути увагу на ті місця, де шрифт дрібний або щось написано ручкою. У таких місцях може бути важлива інформація, яку банк хоче приховати. Часто буває, що ручкою у відповідному розділі пишуть суму (наприклад, 2 тис.), Яка з першого погляду здається щомісячним внеском, але насправді це може бути зовсім інша вартість. Крім того, в договорі можуть бути пункти, які забороняють вам продавати власну нерухомість. Наприклад, ви не маєте права продати будинок або квартиру без згоди банку. Ви можете показати договір перед підписанням юристу, щоб він звернув увагу на “проблемні” місця, які ви можете пропустити.
  3. Позичальники беруть кредит, розраховуючи платити тільки щомісячний внесок і відсоток. Якщо це так, то ви відразу ж зможете прорахувати всі витрати ще перед підписанням договору. Але насправді сума може бути набагато більше, тому що у всіх банках є й інші платежі – за користування кредитом, видачу коштів, продовження терміну і інше. Необхідно мати письмове підтвердження того, скільки ви будете платити.
  4. Страховка – це окремий тип договору, з яким потрібно ознайомиться, тому що це один з найбільш витратних моментів в кредитуванні. Всі авто в кредит повинні страхуватися, і при цьому в розрахунок береться його вартість. Крім того, багато організацій вимагають, щоб і позичальник застрахував своє здоров’я і життя. І страховий договір повинен вивчатися ще ретельніше, ніж кредитний.
  5. Купити авто в кредит – це дійсно вигідна послуга, але тільки в тому випадку, якщо ви ретельно все вивчіть і підготуватися. Для автолюбителя буде зручніше не збирати роками гроші, а поступово виплачувати суму із заробітної плати. Але недоліком в даному випадку можуть бути раптові зміни умов кредиту з боку банку або його ліквідація. В такому випадку, позичальник зіткнеться з масою труднощів.

Види і особливості – кредит на покупку авто

Існує кілька різних типів кредитів на машину, які вигідні для різних людей. Це залежить від того, яка у вас зарплата і скільки ви готові платити щомісяця.

Популярні типи кредитів для автомобіля:

  1. Позика з початковим внеском. Один з найбільш затребуваних видів, що пов’язано з великим рівнем довіри з боку банку до позичальника. Серед основних документів в цьому випадку обов’язково повинні бути паспорт, права на водіння авто, довідка з місця роботи. Відсотки в такому випадку будуть найнижчими.
  2. Авто в кредит без початкового внеску. В цьому випадку ви так само повинні будете зібрати весь пакет документів, надати відомості про місце роботи та заробітну плату, але вимоги банку до вас істотно збільшаться. Якщо у позичальника буде погана кредитна історія, то швидше за все кредит ви не отримаєте. Крім того, в даному вигляді не варто розраховувати на низькі відсотки.
  3. Експрес-кредит. Він оформляється в найкоротші терміни, тому сам автомобілі ви можете отримати протягом доби. Це найдорожчий за вартістю і відсоткам кредит, але якщо позичальникові терміново потрібно отримати автомобіль, то це буде найшвидшим варіантом.

Купити автомобіль в кредит може майже кожен бажаючий, якщо він має роботу і водійські права. Оцініть свої можливості, знайти кращий банк, підберіть для себе вигідну програму, і ви в найближчому часі зможете отримати авто.

Оценить

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

УкрПозика (Ukrpozyka.com.ua) – моментальный кредит на карту

УкрПозика (Ukrpozyka.com.ua) – моментальный кредит на карту

0
Studentloan - швидкі онлайн кредити для студентів

Studentloan - швидкі онлайн кредити для студентів

0
Що можна зробити, якщо немає коштів для виплати кредиту?

Що можна зробити, якщо немає коштів для виплати кредиту?

0
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *