Press "Enter" to skip to content
Dinero Обзор Dinero
Сумма,грн 300-15000
Срок 30 дней
Ставка 0%
Moneyveo Обзор Moneyveo
Сумма,грн 50 - 3 000
Срок 1-30 дней
Ставка от 1,2% в сутки
Сумма,грн 300 - 10 000
Срок 7-30 дней
Ставка от 1.11% в день
MyCredit Обзор MyCredit
Сумма,грн 100 - 3 000
Срок 1-35 дней
Ставка первый под 0%
КФ Обзор КФ
Сумма,грн 500 - 10 000
Срок 1-15 дней
Ставка от 0.5% в сутки

Інтернет кредити

Така послуга як інтернет кредит користується високою популярністю і це цілком закономірно. Якщо терміново потрібні гроші, будь-який потенційний клієнт скористається зручним онлайн сервісом замість того, щоб витрачати свій час на відвідування офісів мікрофінансових організацій і банків для попереднього ознайомлення з умовами надання послуг. А потім потрібен буде ще й повторний візит для оформлення заявки в обраної фінансової організації, так що втрата часу суттєва.

Набагато простіше не виходячи з дому ознайомитися з сайтами МФО, де можна отримати повну інформацію про кредитування, і вибравши найбільш прийнятні умови там же оформити заявку. Тому інтернет кредити отримали велику поширеність, адже головне їх переваги – це зручність.

Основні особливості

  1. Всі кредитні сервіси мають простий і зручний інтерфейс, в якому може розібратися навіть початківець користувач. Присутні також покрокові інструкції, істотно полегшують процес реєстрації.
  2. Перед тим як оформити кредит через інтернет можна попередньо ознайомитися з умовами надання коштів. На сайті присутня інформація про терміни, процентній ставці, умови погашення, варіантах виплат та інші корисні для клієнта відомості.
  3. Є кредитний калькулятор. При його допомозі дуже просто визначити розмір переплати, потрібно виставити відповідну суму і термін, і результат буде отримано відразу ж.
  4. Завжди можна дізнатися інформацію про стан кредиту в особистому кабінеті, не потрібно ні телефонних дзвінків, ні відвідування офісу. Там відображаються всі фінансові проводки і нарахування.
  5. Також в особистому кабінеті проводиться оплата позики банківською картою. Процес дуже простий і займає всього кілька хвилин.

Що впливає на схвалення заявки

Взяти кредит через інтернет набагато простіше, ніж в будь-якому банку. Для цього необхідний тільки паспорт, індивідуальний код платника податків і правильно заповнена анкета. На цей момент потрібно звернути особливу увагу. Будь-яке розбіжність між даними може бути прийнято як помилкова інформація, і через це в позиці буде відмовлено.

Деякі мікрофінансові організації вимагають надання телефону роботодавця. Це не проста формальність, в більшості випадків кредитний консультант передзвонює за вказаним номером і уточнює наявність співробітника в штаті. Тому телефон потрібно давати вірний. Якщо номер сторонній і співробітник МФО не отримає підтвердження, шанси на отримання позики істотно знизяться.

Кредит в інтернеті видають без довідки про доходи і додаткових документів, але обов’язково при прийнятті рішення перевіряється кредитна історія. Якщо клієнт присутній в реєстрі боржників, рішення однозначно буде негативне.

У тому випадку, якщо кредитна історія була зіпсована простроченням, але клієнт хоч і невчасно, але виконав зобов’язання, а також погасив всі штрафи, займ цілком може бути схвалений. Мікрофінансові організації лояльно ставляться до своїх клієнтів і тому відсоток позитивних рішень досить високий.

Кредити через інтернет може отримати позичальник з віку 20-21 років. Деякі сервіси кредитують і з 18 років, але знадобиться поручительство одного з батьків.

Кошти видаються як готівкою, так і на банківський рахунок. Другий варіант більш зручний тому, що більшість сервісів не мають відділень у регіонах, але працюють з клієнтами по всій Україні. Таким чином взяти кредит через інтернет на карту набагато більше шансів, до того ж можна підібрати більш вигідні умови користування позиковими засобами з усіх наявних пропозицій.

Взять iнтернет кредит на карту
5 (Голосов 1)