Яким способом можна поліпшити кредитну історію?

Для того, щоб взяти кредит в банку, варто спочатку подбати про «чистоту» своєї кредитної історії. Це обумовлено тим, що позичальникам з простроченням по кредитах може бути відмовлено у видачі нової позики.

Кредитна історія - це відомості про позичальника та його минулих кредитах. Ці дані необхідні для того, щоб при оформленні нової позики, банк міг ознайомитися зі своєчасністю внесення попередніх виплат. Отже, якщо ви не знаєте, як виправити кредитну історію, в даній статті будуть розглянуті всі можливі методи.

Наши предложения
Оглавление Расскрыть

Формування кредитної історії

Кредитна історія кожного позичальника формується банками та іншими фінансовими компаніями, які займаються видачею кредитних коштів. При першому оформленні кредиту, дана інформація направляється в загальну систему, яка доступна банківським співробітникам.

Кожна людина може один раз на рік звернутися в Бюро кредитних історій з метою отримання інформації щодо своєчасності виплат. Що стосується більш частих запитів, тут за отримання даних доведеться заплатити.

Як поліпшити кредитну історію?

Якщо ви захочете видалити свою кредитну історію, зробити цей ніяк не вийде. Але, от покращити цей показник цілком можливо. Таким чином, для того, щоб значно «відбілити» історію з виплати кредитів, варто дотримуватися наступних рекомендацій:

  • Якщо у вас є поточні борги по кредитах, варто їх погасити.
  • Зведіть до мінімуму кількість відкритих Договорів за кредитами.
  • Для того, щоб значно поліпшити кредитну історію, варто активно оформляти невеликі позики в мікрофінансових компаніях. Своєчасні виплати таких невеликих позик допоможуть пересунути ваші минулі борги на задній план.

Де взяти кредит, якщо історія залишає бажати кращого?

Якщо ви раніше несвоєчасно розраховувалися з кредиторами, а взяти гроші в борг необхідно дуже терміново, можна скористатися численними пропозиціями мікрофінансових компаній. Як правило, такі МФО видають швидкі гроші без довідок про доходи, заставного майна та перевірки кредитної історії.

Таким чином, після подачі відповідної заявки, вам буде надана можливість отримання необхідної суми грошей на певний термін. Такі швидкі позики допомагають в найкоротші терміни вирішити фінансові проблеми.

Оценить
автор: Татьяна Коломиец

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Moneyboom - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Moneyboom
250-4000грн под 1,75%
Перейти Обзор
Paypong - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Paypong
100-4000грн под 0,90%
Перейти Обзор
Megagroshi - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Megagroshi
500-3000грн под 0%
Перейти Обзор
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

Ultracash - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Ultracash
Перейти Обзор
Vistacredit - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Vistacredit
Перейти Обзор
Є-гроші - швидкі гроші без застави та поручителів
Є-гроші
Перейти Обзор