Кредити на відкриття бізнесу в Україні - де взяти і в чому особливості

Відсутність стартового капіталу при відкритті свого бізнесу дуже часто компенсується кредитними коштами. Часом, взяття кредиту - це єдиний спосіб стати приватним підприємцем.

Наши предложения
Оглавление Расскрыть

Як правило, на початку свого бізнес-шляху кожна людина стикається з наступним завданнями, які необхідно оперативно вирішити:

  • Оренда або придбання робочої площі. Ціна такого приміщення залежить від його розмірів і стану. Якщо ви вирішите зняти офіс в віддаленій частині міста, це обійдеться на порядок дешевше, але і потік клієнтів тут буде нижче.
  • Підбір співробітників. Для того, щоб не потрапити в збиток, варто відразу визначитися з кількістю найманих людей, їх кваліфікацією і бюджетом.
  • Реклама. Правильний первинний маркетинг – запорука того, що про вашу компанію все дізнаються і це почне швидко приносити очікуваний прибуток.

Дані пункти є самими основними, але крім цього може виникнути ряд непередбачених витрат. Отже, до того, як почати свою справу, варто подбати про надійне джерело додаткового фінансування. Як правило, звернення в банк, мікрофінансову компанію та інші кредитні організації – це єдиний спосіб дати найуспішніший старт свого бізнесу.

Де взяти кредит на відкриття бізнесу?

На сьогоднішній день є кілька варіантів того, де можна взяти необхідну суму грошей на відкриття своєї справи. Але, кожен з них має, як позитивні, так і негативні сторони:

  • Кредитування в банку. Оформляючи такий займ, ви можете розраховувати на видачу значної суми грошей. Крім цього, з банком буде укладений офіційний договір. Якщо говорити про недоліки, банківське кредитування може зайняти занадто багато часу, а також дуже часто клієнти можуть зіткнутися з відмовою.
  • Родичі. Звертаючись до родичів, надається можливість взяти гроші в борг без відсотків і на будь-який термін. Мінуси: відсутність необхідної суми грошей, можливість розладу в сім’ї через несвоєчасне повернення боргу.
  • Звернення до приватних осіб. Приватне кредитування доступне швидко і в будь-якому обсязі. Мінуси: можливо буде потрібно внести заставне майно, документи, як правило, оформляються неофіційно, досить велика переплата, в разі неповернення кредиту можна позбутися представленого майна.
  • Мікрофінансові компанії. Переваг у таких компаній набагато більше ніж недоліків. Тут можна оформити кредит на найвигідніших умовах без застав, поручителів і довідок про доходи. Крім цього, для отримання грошей потрібно надати мінімальний пакет документів, який складається з паспорта та ідентифікаційного коду. Мінуси: якщо ви вирішили відкрити бізнес з нуля, навряд чи вийде оформити кредит в МФО, максимальна сума позики становить близько 10-15 тисяч гривень.

Як видно, отримати гроші в борг на відкриття або розвиток своєї справи сьогодні в Україні досить просто. Головне – оцінити всі можливі ризики, а також визначити основні чинники, які потребують обов’язкового фінансування. Якщо з цим виникає певна проблема, можна звернутися по допомогу до фахівців, які зроблять всі необхідні розрахунки.

Підводячи підсумок, варто зазначити, що найбільш просто отримати необхідні кошти в мікрофінансової компанії. Але, тут можна зіткнутися з безліччю підводних каменів. Деякі недобросовісні кредитори передбачають завищені комісії або інші приховані умови. Щоб це виключити, варто заздалегідь ознайомитися з кредитним Договором, за допомогою кредитного калькулятора розрахувати терміни погашення і суму заборгованості, а також отримати кваліфіковану консультацію в службі підтримки обраної компанії.

Кредити на відкриття бізнесу в Україні – де взяти і в чому особливості
5
(1 гол-в)
автор: Татьяна Коломиец

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Quickmoney - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Quickmoney
50-500грн под 0%
Перейти Обзор
Credit7 – огляд умов позики та відгуки клієнтів
Credit7
500-10000грн под 0,01%
Перейти Обзор
Catkredit - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Catkredit
500-3000грн под 1,90%
Перейти Обзор
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

Ikapusta - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Ikapusta
Перейти Обзор
Гроші всим - швидкі кредити онлайн
Гроші всим
Перейти Обзор
SOS CREDIT- відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
SOS Credit
Перейти Обзор