Як дізнатися, чи є прострочення по кредитах?

Кожному позичальнику, який оформив позику в банку або МФО, корисна буде інформація про те, як дізнатися, чи є прострочення по кредитах. Згідно банківської класифікації, є різновид прострочень, звана ситуативними. Це означає, що клієнт ненавмисно порушує кредитні зобов'язання, тобто попросту забуває внести регулярний платіж. Для фінансової організації це не є виправданням, і тому після закінчення пільгового періоду, що становить зазвичай від 1 до 3 днів, застосовуються штрафні санкції. Тому станом кредиту варто цікавитися як мінімум щомісяця, щоб уникнути прикрих непорозумінь.

Наши предложения
Оглавление Расскрыть

Де отримати інформацію по позиці

Як дізнатися, виплачений кредит вчасно? Ця проблема вирішується досить просто. Якщо позика отриманий в банку, потрібно скористатися функцією інтернет банкінгу, яка є на сайті більшості фінансових установ. Зазвичай при отриманні кредитної картки підключення до системи виробляє кредитний консультант. Якщо ж цей захід не було здійснено, його можна виконати самостійно. Процес досить простий і займає не більше 5 хвилин.

Після підключення клієнт отримує доступ до своїх платіжним картам і повну інформацію про всі фінансові рухах, що відображається у виписці.

Позичальникам, які цікавляться, як перевірити борг по кредиту через інтернет, здійснити це завдання можна дуже просто, достатньо зареєструватися на сайті банку або мікрофінансової організації.

Як підключиться

  1. Потрібно знайти офіційний сайт банку або кредитної організації, зазвичай він вказується в договорі про надання позики.
  2. Якщо це банк, то в вікні реєстрації потрібно ввести номер кредитної картки, після чого на номер телефону, зафіксований в банку, буде надіслано одноразовий пароль, за допомогою якого можна здійснити вхід на сайт.
  3. Якщо це МФО, необхідно вказати свої паспортні дані, ідентифікаційний код і номер телефону. В ході реєстрації позичальнику буде запропоновано придумати логін і пароль, за допомогою яких буде здійснюватися вхід на сайт.

Варто пам’ятати, що сайт, де можна подивитися борги по кредитах повинен бути тільки офіційний. Ніякі інші ресурси такої інформації надавати не можуть. Будь-сайт, що пропонує інформацію про кредити, але не належить фінансової організації, є шахрайським і свої дані вводити там не можна ні в якому разі, вони можуть бути використані як завгодно, аж до оформлення кредитів без вашого відома.

Якщо самостійно зареєструватися не виходить, підключити клієнта до системи інтернет банкінгу та проінструктувати, як дізнатися прострочення по кредиту онлайн, може будь-який консультант в банківському відділенні.

Інші варіанти отримання інформації

Якщо немає доступу до мережі інтернет, можна скористатися терміналом самообслуговування. У нього необхідно вставити кредитну карту і ввести пін код, після чого позичальник отримує доступ до ряду функцій і даними про банківські рахунки.

Не зайвим буде також і СМС-банкінг. Підключення такої функції дозволить уникнути прострочень, адже на номер телефону будуть своєчасно приходити повідомлення про нарахування відсотків і інших обов’язкових платежів, так що забути про них просто не вийде.

Якщо кредит узятий готівкою в МФО

Далеко не всі мікрофінансові організації надають послуги СМС або інтернет банкінгу, тому виникає питання, як дізнатися, чи є борги за кредитами в даному випадку. Тут не обійтися без особистого візиту до відділення, де можна взяти виписку. Її можуть видавати як платно, так і безкоштовно, але в будь-якому випадку вона є документальним підтвердженням наявної заборгованості. Оплату проводити потрібно згідно із зазначеною в документі суми.

Оценить
автор: Татьяна Коломиец

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Finme - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Finme
грн под
Перейти Обзор
Koshelok - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Koshelok
500-2500грн под 0%
Перейти Обзор
Слон Кредит - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Слон Кредит
5000-100000грн под 0,55%
Перейти Обзор
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

Ваша Готівочка - умови по онлайн кредитами, вигідні чи ні?
Ваша Готівочка
Перейти Обзор
Cashme - онлайн позики на найвигідніших умовах
Cashme
Перейти Обзор
Moneyveo — відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Moneyveo
Перейти Обзор