Як отримати кредит під заставу кредитного авто?

Часто трапляються ситуації, коли в короткі терміни потрібно оформити кредит на велику суму. Найчастіше це пов'язано з бізнесом або покупкою дорогого товару. Але звичайні кредити вимагають проходження тривалої процедури і збору безлічі документів, тому багато позичальників вирішують скористатися послугою кредиту під заставу авто. У чому особливості і на що звернути увагу отримуючи таку позику?

Наши предложения
Оглавление Расскрыть

Як можна отримати кредит під заставу авто?

Автозалог в останні роки стає все більш популярною і затребуваною послугою. Її перевага в тому, що взяти такий кредит можна набагато швидше і простіше, ніж більш традиційний займ. Більшість позичальників за кілька годин можуть отримати велику суму. Найчастіше вона дорівнює половині або навіть 90% вартості заставного автомобіля. Багато кредитних організацій видають кредит за умови, що автомобіль залишиться в користуванні власника, а інші – забирають його до того часу, доки ви виплатите всю суму кредиту.

Вимоги до позичальника досить прості. Необхідна наявність всіх документів і дозволів на авто. Якщо воно не належить вам, то потрібно надати нотаріально завірену домовленість. Банки часто мають свій пакет документів, до якого входять довідки з місця роботи (найкраще, якщо ви там будете працювати більше 6 місяців).

Після цього експерт з кредитної установи оцінює стан вашого автомобіля, становить звіт. У договорі будуть прописані всі особливості користування авто і його повернення власнику після повної виплати кредиту.

Кредит готівкою під заставу авто видають як звичайні банки, так і автоломбарди. І ті, і інші заклади мають свої вимоги і правила, тому ретельно прочитайте документ і тільки після цього підписуйте.

Потрібно пам’ятати, що не всі автомобілі можуть виступати в якості заставного майна. Вам можуть відмовити у видачі кредиту, якщо у вас вже є відкрита позику під авто, воно знаходиться в аварійному стані або не минуло правильну процедуру розмитнення. Отримати ж кредит під заставу кредитного авто практично неможливо, хоча є деякі банки, які пропонують таку послугу, але там дуже високі відсотки.

На що звернути увагу, якщо брати кредиту під заставу авто?

Найважливіше в такій процедурі – прочитати договор і всі документи, які ви підписуєте. Звіт про оцінці стану вашого автомобіля має відповідати реальності. Ви повинні будете перевірити, чи все правильно там вказано – навіть найдрібніші пошкодження і знос деталей матиме важливість. Особливо це стосується тих випадків, коли авто залишається на стоянці банку, а не у власника.

Крім того, в договорі так само прописані умови користування вашим автомобілем, що з ним буде, якщо воно вилучається у вас, а також сума відсотків і період виплат кредиту.

Оценить
автор: Татьяна Коломиец

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Finme - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Finme
грн под
Перейти Обзор
Ccloan - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Ccloan
100-15000грн под 0.01%
Перейти Обзор
УкрПозика – швидкі позики на карту
УкрПозика
300-15000грн под 0.01%
Перейти Обзор
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

Groshitobi - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Groshitobi
Перейти Обзор
Ikapusta - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Ikapusta
Перейти Обзор
Як отримати кредит в компанії Mister Cash
Mister Cash
Перейти Обзор