Де взяти вигідний кредит в Україні?

Сьогодні далеко не кожна людина може дозволити собі комфортно жити на одну зарплату, особливо, якщо потрібно ще зробити велику покупку - автомобіль, обладнання для будинку або іншого. Тому доводиться звертатися в організації, які займаються видачею кредитів. Це можуть бути банки, МФО, ломбарди або небанківські компанії. Де взяти найвигідніший кредит в Україні?

Взяти кредит сьогодні можна дуже просто. Для цього вже не має значення місце вашої роботи (і чи є вона взагалі), обсяг заробітної плати і навіть кредитна історія. У більшості випадків потрібно всього лише заповнити анкету і підписати кредитний договір.

Наши предложения
Оглавление Расскрыть

Де можна отримати найвигідніший кредит онлайн або готівкою?

Існує кілька типів компаній, які можуть вам видати кредити. Їх головна відмінність у вимогах (наявність документів) і процентною ставкою. Потрібно розуміти, що чим менше ставка, тим вище будуть вимоги.

Банки – найпопулярніший тип компаній, які видають кредит. Більшість українських банків можуть надати будь-якій людині кредит до 50 тис. Без довідки про доходи. Але найчастіше велика сума видається тільки в центральному відділенні після тривалого співбесіди ретельно заповненої анкети. Відсоткова ставка буває найрізноманітнішою, в залежності не тільки від самої суми, а й від терміну, на який ви берете кредит. Буває ставка від 10% річних, але в деяких банках коефіцієнт може досягати і 90%. Крім того, в деяких банках існують свої умови видачі грошей.

МФО або мікрофінансові організації – невеликі компанії, який надають всім бажаючим кредити на невеликий термін і на невелику суму. Такі фірми часто працюють під слоганом – “Гроші до зарплати”. Кредити можна брати як готівкою, так і онлайн. Але основний недолік МФО в тому, що найчастіше процентна ставка за щоденну прострочення по кредиту досягає 100%, а в деяких випадках і більше. Наприклад, там можна взяти 200 грн на тиждень, але якщо рівно через тиждень позичальник не повернуть суму, то з кожним днем ​​вона буде збільшуватися вдвічі.

Ломбарди – фірми, які видають кредит під заставу. Вам необхідно надати свій товар, який буде як мінімум втричі перевищувати суму кредиту. Це може бути золото, побутова техніка або коштовності. Якщо ви не встигаєте вчасно повернути кредит, то ваш товар можуть продати.

Готівкові або онлайн – що краще?

Умови видачі кредитів розрізняються залежно від того, як ви хочете отримати гроші – на банківську картку або готівкою. Найвигідніший кредит готівкою в Україні видають мікрофінансові організації, але це буде невелика ціна і на строго обумовлений період. Проте якщо для вас важливо отримати саме таким чином, а не перекладом на карту, то це буде найкращим варіантом. Крім того, якщо вас цікавить, де взяти кредит готівкою в Україні, то можете також звернеться в ломбард. Але заздалегідь підготуйте заставний товар.

Кредити онлайн можна оформити сьогодні в будь-якому типі кредитних організацій, крім ломбардів. Найкраще буде звернутися в той банк, карткою якого ви користуєтеся тривалий час. Поговоривши з менеджерами, вам можуть оформити кредит до 5 тис. На будь-який період.

Будь-яка людина сьогодні може отримати кредит практично на будь-яку суму і без величезного списку документів, які потрібно надати. Але пам’ятайте, що якими б привабливими здавалися умови кредиту, його все одно потрібно буде повернути в обумовлений термін та з усіма відсотками.

Оценить
автор: Татьяна Коломиец

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Moneyboom - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Moneyboom
250-4000грн под 1,75%
Перейти Обзор
Zecredit - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Zecredit
1000-3000грн под 0.01 %
Перейти Обзор
Слон Кредит - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Слон Кредит
5000-100000грн под 0,55%
Перейти Обзор
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

Огляд кредитних умов від CreditUp
CreditUp
Перейти Обзор
SOS CREDIT- відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
SOS Credit
Перейти Обзор
Cashberry – швидка онлайн позика через особистий кабінет
Cashberry
Перейти Обзор