Де можна купити страховку для виїзду за кордон?

Збираючись в туристичну поїздку або просто у відрядження за кордон, ми намагаємося все охопити до дрібниць. Поліс медичного страхування - це гарантія вашого здоров'я і фінансового спокою в будь-якій точці земної кулі, де б ви не опинилися.

Але, як не сумно заявити, багато хто недооцінює важливість туристичної страховки. Отже, поспішна покупка такого поліса у разі виникнення будь-яких казусу під час відпочинку, виливається в некваліфіковану або занадто дорогу медичну допомогу.

Наши предложения
Оглавление Расскрыть

Види страхування

ПЗУ страхування може бути дуже різним. Тут варто виходити з мети вашого поїздки закордон:

 • Поліс медичного страхування для спортсменів. При отриманні будь-якої травми, яка вважається страховим випадків, спортсмен має право на кваліфіковану медичну допомогу з подальшою компенсацією витрат.
 • Туристичне страхування. Тут передбачено кілька основних підвидів. Таким чином, в залежності від своїх уподобань кожен турист зможе вибрати для себе найбільш підходящий варіант, починаючи від стоматологічної допомоги та закінчуючи компенсацією під час затримки або скасування авіарейсів.
 • Страховий поліс для тих, хто їде за кордон на роботу. Такий поліс може бути стандартним, бізнес або елітним. Все залежить від того, який пакет медичних послуг буде включено в дану страховку.
 • Студентська страховка. Таким полісом батьки зможуть повністю убезпечити своє чадо, як би далеко від хати не перебувала дитина. Отже, якщо трапиться який-небудь страховий випадок, студент зможе без проблем отримати кваліфіковану медичну допомогу.

Туристична страховка – це запорука того, що людина буде перебувати в цілковитій безпеці, в яку б країну і з якою б метою він не відправився.

Оформлення страховки через інтернет

Вартість страховки для виїзду за кордон може значно відрізнятися. Це залежить від страхової компанії і переліку медичних послуг, які входять в поліс. Що стосується оформлення, тут можуть виникнути певні складнощі. Щоб максимально скоротити цей термін, можна укласти договір зі страховою компанії онлайн. Це допоможе заощадити час, яке перед поїздкою за кордон завжди обмежена.

Таким чином, щоб оформити страховку через інтернет, варто дотримуватися наступних простих рекомендацій:

 • На сайті страхової компанії за допомогою страхового калькулятора варто вибрати розділ «Оформити поліс».
 • Далі в меню калькулятора необхідно вибрати країну призначення, кількість подорожуючих, терміни і мета поїздки.
 • Оберіть страхову програму. Вартість страховки для виїзду за кордон залежить від переліку послуг, які вона включає. Тут можна вибрати, як економічний поліс, так і з розширеним переліком страхових випадків.
 • Внесіть до відповідних граф свої особисті дані (ПІБ, дату народження, номер мобільного телефону, адреса реєстрації, адреса електронної пошти, поштовий індекс, номер закордонного паспорта, ідентифікаційний номер).
 • Страхувальник не завжди входить в число застрахованих. Така ситуація може спостерігатися, якщо ви страхуєте своїх родичів або друзів. Тому, щоб ви були в списку застрахованих осіб, необхідно поставити відповідну галочку.
 • Після заповнення електронної форми страхового поліса і погодилися з усіма страховими умовами, натисніть кнопку «Готово» і проведіть оплату замовляється послуги.
 • Протягом певного проміжку часу вам на електронну пошту прийде лист, яке буде містити страхової документ. В дійсності даного поліса можна не сумніватися, так як він надійно захищений електронним підписом та факсимільного печаткою.

Куди звертатися в разі виникнення страхового випадку?

Якщо під час перебування за кордоном стався страховий випадок, необхідно заспокоїтися і взяти в руки страхової документ. Вгорі на першому аркуші страховки вказано номер телефону цілодобової консультативної допомоги.

Для того, щоб фахівець страхової компанії міг організувати медичну допомогу за місцем вашого перебування, варто набрати цей номер і повідомити все, що сталося. Все, що потрібно для реалізації страховки – просто слідувати інструкції, яку продиктує фахівець.

Після цього, вам буде запропоновано звернутися в медичний заклад, де буде надана кваліфікована допомога без будь-яких фінансових витрат.

Оформлення медичної страховки – це обов’язкова умова для виїзду за кордон. Не варто ігнорувати дане правило, так як при виникненні будь-яких ситуацій, які потрапляють під дію даного поліса, ви завжди зможете звернутися до фахівців страхової компанії і отримати необхідну допомогу.

Оценить
автор: Татьяна Коломиец

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Moneyveo — відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Moneyveo
100 - 10000грн под 0.01%
Перейти Обзор
Експрес Фінанс — відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Експрес Фінанс
1000-50000грн под 0,75%
Перейти Обзор
Є-гроші - швидкі гроші без застави та поручителів
Є-гроші
100-7000грн под 1%
Перейти Обзор
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

Твої Гроші - огляд умов по онлайн позиці
Твої Гроші
Перейти Обзор
Eurogroshi (Єврогроші) — огляд компанії, покрокова інструкція, відгуки користівачів, недоліки
Eurogroshi
Перейти Обзор
CreditOn — отзывы, обзор компании, пошаговая инструкция, недостатки
CreditOn
Перейти Обзор