Чи можливий виїзд за кордон, якщо є незакритий кредит?

Життєві ситуації бувають різними і для того, щоб купити побутову техніку, зробити ремонт або просто поїхати відпочити потрібно оформити кредит в банку або іншої мікрофінансової компанії. Але, не завжди є можливість виплачувати борг в строк. У зв’язку з цим можуть виникнути певні проблеми, що спричинить за собою нарахування додаткових комісій, штрафів, пені та навіть подачу позову до суду.

Чи можна виїхати за кордон якщо є кредит? Щоб не виникло такої проблеми, варто заздалегідь проконсультуватися з фахівцями і реально оцінити свої можливості ще до підписання кредитного договору. Але, в житті не все завжди гладко. У даній статті потребує ретельного аналізу того, чи є заборона виїзду за кордон боржникам і як уникнути такої крайній захід.

Чи зможе боржник виїхати за межі країни?

Якщо вам необхідно виїхати за кордон, варто попередньо розглянути всі можливі ситуації, коли вам можуть не дозволити це зробити. Це необхідно передбачити заздалегідь, так як вас можуть не пропустити на посадку в аеропорту, і ви втратите гроші.

При наявності непогашеної заборгованості виїхати звичайно ж можна, але необхідно знати, як це зробити. Як дізнатися чи можу я виїхати за кордон з України? Для почав необхідно враховувати такі важливі моменти:

  • Наявність кредиту в банку або в МФО не є приводом для заборони залишати межі країни. Підставою є тільки прострочення по платежах. Таким чином, якщо ви справно вносите обов’язкову щомісячну плату, вам ніхто не зможе заборонити виїжджати за кордон.
  • Варто заздалегідь ознайомитися з умовами кредитного договору. У більшості випадків в цьому документі вказується те, що кредитор не має ніякого права вводити клієнта в певні обмеження. Отже, якщо немає відповідного судового рішення, ви можете сміливо купувати квиток на літак. Навіть значна заборгованість не є приводом для заборони виїжджати за межі України.
  • Якщо є рішення суду про невиїзд за кордон, це не говорить про те, що ви повністю невиїзні. Варто звернутися до правозахисників, які допоможуть опротестувати рішення суду і зроблять ваш виїзд можливим.

Виходячи з усього вищесказаного, можна зробити висновок, що встановити заборону на виїзд позичальника за межі країни можна тільки в судовому порядку. В іншому випадку, якщо вас лякають банківські співробітники або колектори тим, що ви не зможете виїхати закордон, якщо не сплатите заборгованість, можете не звертати увагу на загрози такого характеру.

Як покинути країну на законних підставах при наявності неоплаченого кредиту?

Для того, щоб виїхати за кордон при наявності неоплаченого кредиту, необхідно мати дозвіл. Найправильніший і простий варіант – це повне погашення кредиту. Але, не завжди це доступно, так як взяти гроші дуже часто просто ніде.

У тому випадку, якщо зібрати необхідну суму немає можливості, можна скористатися наступними рекомендаціями:

  • Перш за все уточніть в банку, з якою заборгованістю не випускають за кордон. Для цього необхідно звернутися в банк з метою роз’яснення всієї необхідної інформації. Після того, як внесені всі ясності, варто спробувати такий вдалий хід, як рефінансування кредиту. По суті, це оформлення повторної заборгованості з метою погашення наявної. Після такого рішення виїзд закордон вам не буде заблокований.
  • Реструктуризація боргу. Це дозволить продовжити термін виплати позики і зробить щомісячний внесок на багато менше. Крім цього, нарахування відсотків буде призупинено і вам потрібно буде виплачувати чітко фіксовану суму.
  • Можна звернутися в мікрофінансову компанію, де кредити видаються не у великому обсязі. Таке кредитування є досить вигідним, так як відсоток переплати тут невисокий, а грошові кошти видаються позичальникам без довідок про доходи, поручителів і заставного майна. Також, для оформлення онлайн заявки вам необхідно буде пред’явити мінімальний пакет документів (паспорт громадянина України та ідентифікаційний код).

Якщо ви вирішили виїхати за кордон на роботу, можна домовитися з роботодавцем про те, що він зробить виплату вашого кредиту. Така практика цілком можлива. Для цього необхідно оформити Договір, де будуть прописані всі умови такого співробітництва. Після погашення кредиту, співробітник буде виплачувати борг новому кредитору зі своєї зарплати.

Таким чином, якщо гостро стає питання, з якою заборгованістю не випускають за кордон і чи є взагалі можливість виїхати, відповідь тут однозначна. Звичайно ж, можна! Тільки для цього необхідно заздалегідь розглянути всі можливі нюанси і вжити необхідних заходів.

Чи можливий виїзд за кордон, якщо є незакритий кредит?
5
(1 гол-в)

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Монетка — обзор кредитных условий и отзывы клиентов

Монетка — обзор кредитных условий и отзывы клиентов

1
Cashme - онлайн позики на найвигідніших умовах

Cashme - онлайн позики на найвигідніших умовах

0
Ваша Готівочка - умови по онлайн кредитами, вигідні чи ні?

Ваша Готівочка - умови по онлайн кредитами, вигідні чи ні?

0
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *