Чи може банк забрати квартиру позичальника за борги?

Практично всі люди, у яких є кредит, цікавляться одним і тим же питанням - чи можуть забрати квартиру за борги по кредиту? Але, не дивлячись на те, що відповідь іноді буває позитивним, кредитні компанії дуже рідко вдаються до такого крайнього заходу.

Щоб не стати жертвою колекторів, які для повернення боргу часом вдаються не до самих законних методів, варто розуміти, що будь-які дії повинні підкріплюватися відповідним рішенням суду. Отже, безпідставні загрози співробітників банків або колекторський компаній можуть навіть не розглядатиметься позичальниками до того моменту, поки немає офіційного судового рішення.

Наши предложения
Оглавление Расскрыть

Чому банк може звернутися до суду?

Якщо ви не знаєте, чи можуть забрати квартиру за борги перед банком, при утворенні певної заборгованості варто проконсультуватися з досвідченим юристом. Це дуже важливо так, як тільки кваліфікований фахівець зможе допомогти порадою і роз’яснити всі можливі методи, до яких вдаються фінансові компанії з метою повернення кредитних коштів.

Найчастіша причина звернення банку до суду – це несвоєчасні виплати по кредиту або взагалі ухил від внесення грошових коштів. Але, до такого крайнього методу банки вдаються досить рідко, так як суднові позови тривають дуже довго і не завжди закінчуються рішенням суду на користь фінансової компанії. Найчастіше клієнтам пропонується провести реструктуризацію боргу, так як часом це єдине правильне рішення, яке допоможе вирішити проблеми обох сторін.

Що робити, якщо кредитні канікули не принесли очікуваного результату?

У тому випадку, якщо відстрочка не дала можливість позичальникові вирішити всі свої фінансові проблеми і погасити кредит, банк буде шукати інші шляхи вирішення питання. Спочатку клієнтові почнуть дзвонити співробітники служби безпеки фінансової компанії з наполегливими проханнями повернути борг. Після цього справа буде продано колекторської компанії, представники якої вдаються не тільки до дзвінків, але і до погроз фізичної розправи.

Законодавство недосконале, але на сьогоднішній день існують певні аспекти, які пов’язують руки банківським працівникам та не дають можливості забрати житло у позичальника:

  • У тому випадку, якщо в квартирі прописані діти, вік яких не досягає 18 років.
  • Немає права власності на житло.
  • Якщо квартира або будинок вже знаходиться в заставі.

Як не допустити гіршого?

Щоб не роздумувати над питанням, чи може банк забрати єдине житло, спочатку оцінюйте свої можливості. До того, як взяти кредит, варто зробити певні розрахунки, які допоможуть визначити, чи зможете ви виплатити борг у встановлений термін.

Але, в разі утворення заборгованості і підвищення процентної ставки по кредиту, варто розглянути наступні варіанти, які допоможуть повернути борг банку:

  • Можна позичити гроші у друзів або родичів. Але, не факт, що у них виявиться необхідна сума.
  • Подати заяву в банк, з проханням зробити реструктуризацію боргу.
  • Зробити перекредитування за допомогою онлайн сервісу Dinero. Це один з найбільш простих способів отримання необхідної суми грошей, так як тут ніхто не зверне увагу на стан вашої кредитної історії.

При виникненні фінансових труднощів, банк навіть слухати вас не буде, якщо ви почнете розповідати про складній життєвій ситуації, зниження заробітної плати або терміново виникла відрядженні. Якщо є можливість, перед оформленням кредиту, краще мати додаткове джерело доходу, який допоможе вирішити проблеми, якщо вони раптом виникнуть.

Оценить
автор: Татьяна Коломиец

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Позичка - можливість отримати кредит онлайн на самих прийнятних умовах
Позичка
250-4000грн под 1,75 %
Перейти Обзор
Centro Credit - онлайн кредити на найвигідніших умовах
Centro Credit
500-15000грн под 1.65%
Перейти Обзор
Море Грошей - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Море Грошей
500-4000грн под 0,85%
Перейти Обзор
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

Eurogroshi (Єврогроші) — огляд компанії, покрокова інструкція, відгуки користівачів, недоліки
Eurogroshi
Перейти Обзор
Groshitobi - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Groshitobi
Перейти Обзор
Ikapusta - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Ikapusta
Перейти Обзор