Чи може банк забрати автомобіль за борги по кредиту?

Автомобіль - це майно, яке може виступати в якості застави при оформленні кредиту в банку. Отже, при утворенні певної заборгованості, фінансова компанія може звернутися до суду з метою вилучення авто з наступним її продажем для погашення боргу по кредиту.

У тому випадку, якщо у вас утворився борг по звичайному кредиту, де автомобіль не виступає заставою, це не виключає ситуацію, коли за рішенням суду накладається арешт на транспортний засіб. Отже, до того, як оформити кредит, варто реально оцінити свої можливості, щоб згодом не зіткнутися з ситуацією, коли банк зможе продати ваш автомобіль з метою погашення кредитного боргу.

Наши предложения
Оглавление Расскрыть

Вилучення застави по автокредиту

При оформленні автокредиту, автомобіль, що купується є заставним майном. Це говорить про те, що, якщо ви не зможете виплачувати борг, на новий автомобіль буде накладено арешт з можливістю подальшої реалізації транспортного засобу.

Процедура вилучення заставного автомобіля наступна:

  • Спочатку банк будь-якими способами буде намагатися домовитися з позичальником. У тому випадку, якщо реакція з боку клієнта відсутня, фінансова компанія звертається до суду з метою реалізації транспортного засобу. У цьому випадку суд стане на сторону банку, так як клієнт нічого не робить для того, щоб погасити борг.
  • Після винесення рішення, за справу беруться судові виконавці. Якщо позичальник відмовляється добровільно віддавати автомобіль, це буде зроблено в примусовому порядку.
  • Далі організовується аукціон, де на торги виставляється заставний автомобіль.

Що стосується вартості заставного автомобіля, в більшості випадків вона нижча за ринкову. Крім цього із загальної суми буде вирахувано виконавчий збір. Таким чином, після продажу заставного авто клієнт навряд чи зможе заробити якісь гроші.

Чи можуть забрати машину за борги? Звичайно ж, можуть. Щоб цього уникнути, варто постаратися знайти всілякі шляхи для виплати кредиту. Якщо сума не дуже велика, можна скористатися послугами мікрофінансових компаній. У Dinero позичальникам надаються найвигідніші умови, а також повністю відсутні приховані комісії. Отже, щоб не допустити «боргової ями», варто звернутися в МФО, що допоможе внести щомісячний внесок вчасно.

Оценить
автор: Татьяна Коломиец

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Moneyveo — відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Moneyveo
100 - 10000грн под 0.01%
Перейти Обзор
Megagroshi - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Megagroshi
500-3000грн под 0%
Перейти Обзор
Paypong - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Paypong
100-4000грн под 0,90%
Перейти Обзор
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

Кредитплюс – онлайн сервіс швидких позик
Кредитплюс
Перейти Обзор
Cashberry – швидка онлайн позика через особистий кабінет
Cashberry
Перейти Обзор
Catkredit - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Catkredit
Перейти Обзор