Де взяти кредит на переркредитування проблемни позик?

Перекредитування кредиту з простроченням - це відмінний варіант зниження фінансового навантаження.
Позичальники, які намагаються вирішити проблему нестачі вільних коштів за допомогою позики, часто беруть її на невигідних умовах, через що виникають прострочення по виплатах. Щоб цього уникнути, можна здійснити рефінансування в іншому банку, де умови більш лояльні, а відсоток менше.

Банк, згідний на проведення рефінансування, виділяє цільову позику, за допомогою якої погашається кредит боржникам з відкритими простроченням. Складність в цій справі тільки одна, позичальник повинен надати пакет документів, що підтверджують платоспроможність. Якщо ж позика була видана під заставу цінного майна, всі права на нього переходять банку, що проводить перекредитування. Найчастіше, таким чином здійснюється рефінансування довгострокових кредитів, взятих на купівлю нерухомості або автомобіля.

Наши предложения
Оглавление Расскрыть

Куди звертатися, якщо банк не дає кредит

Якщо є нецільовий кредит з відкритими простроченням і чорним списком, взятий без забезпечення, у видачі ще однієї позики банки відмовлять в більшості випадків. Попадання в чорний список фінансових організацій повністю закриває всі можливості вигідного кредитування. Винятком можуть бути лише молоді банки, які тільки починають свою роботу і видають позики на свій страх і ризик, тим самим залучаючи клієнтів. Які банки дають кредит з простроченням можна дізнатися на нашому порталі, ми завжди надаємо найбільш повну інформацію з фінансових організацій і часто її оновлюємо.

Але в даному випадку розраховувати на велику суму не варто, банки недобросовісним позичальникам навіть на самих лояльних умовах можуть запропонувати лише невеликі позики. Для їх отримання обов’язково потрібно надати свідоцтво платоспроможності.

Ще один варіант вирішення фінансової проблеми – мікрофінансові організації. Там можна без праці взяти кредит з поточними простроченням, і при цьому не буде потрібно збирати велику кількість документів, досить тільки паспорта та ідентифікаційного коду. Довідка про заробітну плату, або ж будь-яке інше підтвердження фінансового стану не потрібно.

У чому особливості кредитування в МФО

  1. Позики видаються на невеликі суми, зазвичай це від 500 до 1 000 гривень, тому вирішити серйозні фінансові проблеми за допомогою мікрокредитування не вийде.
  2. Термін користування засобами теж скорочені, мінімум – 2 тижні, максимум – 30 днів.
  3. Ставка нараховується не кожен місяць, а щодня і становить від 0.8 до 3.5% в день від загальної суми.

З’ясовуючи, чи реально взяти кредит з відкритими простроченням, проблемні позичальники часто стикаються з відмовами від банків і змушені вибирати тільки з пропозицій мікрофінансових організацій. Якщо потрібно вирішити тимчасову проблему із засобами і в майбутньому передбачається прибуток, що дозволяє погасити як тіло кредиту, так і відсотки, цим варіантом можна скористатися. Якщо ж фінансове становище складне, і позика оформляється для погашення термінових заборгованостей за тим самим які кредитах – це найгірший варіант.

Взяти кредит з простроченням в МФО можна без проблем, такі організації максимально лояльно ставляться до своїх клієнтів, але через час гроші доведеться віддавати. А штрафи в МФО за невиконання зобов’язань набагато серйозніше, ніж у банку, до того ж цілком можливі неприємні контакти зі службою безпеки, яка є практично в кожної фінансової організації.

Тому, перед тим як взяти кредит з відкритими простроченням в МФО, потрібно ретельно зважити всі за і проти і оцінити своє матеріальне становище, адже фінансове навантаження істотно збільшиться.

Основні правила вибору вигідного позики

  1. Вирішуючи питання, де взяти кредит з відкритими простроченням, краще скористатися пропозиціями банків, якщо така можливість присутня. У будь-якому випадку відсоток буде менше, а терміни користування позикою – більше.
  2. Якщо банки відмовляють, і прийнято рішення звернутися в МФО, де взяти кредит з поточними простроченням можна протягом півгодини, варто вибрати пропозицію з можливістю пролонгації позики. Таким чином можна уникнути форс-мажорних ситуацій.
  3. Перед тим як оформити кредит з простроченням, потрібно уважно ознайомитися з умовами договору і дізнатися, чи немає прихованих комісій або платежів за обслуговування. Вони найчастіше складають вельми солідну суму.
  4. Розглядаючи пропозиції, де взяти кредит з простроченням можна за спрощеною схемою, варто віддати перевагу варіанти з можливістю дострокового погашення без штрафів і комісій. Так вийде виплатити відсотки тільки за фактичний час користування коштами.
  5. Не варто брати суму, більше необхідного. При своєчасній виплаті МФО може відразу збільшити кредитний ліміт, але відсоток за користування грошима буде налічуватися ті ж.
Де взяти кредит на переркредитування проблемни позик?
3.3
(4 гол-в)
автор: Татьяна Коломиец

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Море Грошей - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Море Грошей
500-4000грн под 0,85%
Перейти Обзор
Credit365 —  відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Credit365
500-20000грн под 0,90%
Перейти Обзор
Монетка - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Монетка
300-3000грн под 0.01%
Перейти Обзор
Отзывы
Повидало Ілга

Буду дуже вдячна за допомогу

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

Ccloan - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Ccloan
Перейти Обзор
ПростоЗайм — отзывы, обзор компании, пошаговая инструкция, недостатки
ПростоЗайм
Перейти Обзор
Cashme - онлайн позики на найвигідніших умовах
Cashme
Перейти Обзор