Що таке кредитні канікули і як їх отримати?

Складнощі з виплатою кредитів можуть виникнути у кожного позичальника. Це обумовлено не тільки економічною кризою в країні, але і низьким рівнем доходів населення. Але, фінансові проблеми в будь-якому випадку не є підставою для часткового або повного невиплати кредиту. Отже, для того щоб уникнути різних неприємностей, при неможливості платити по кредиту в термін, варто відразу ж звернутися в банк з метою знаходження компромісу і вирішення даного питання.

Наши предложения
Оглавление Расскрыть

Кредитні канікули – це можливість відстрочити обов’язковий платіж по кредиту. Така відстрочка може бути представлена ​​наступними спеціальними пропозиціями:

 • Реструктуризація боргу. Такі зміни передбачають те, що сума щомісячних виплат значно зменшується, так як збільшуються терміни внесення обов’язкових платежів.
 • Списання відсотків. Якщо співробітники банку бачать, що ситуація незворотна, вони йдуть на цей крок. Нарахування відсотків по кредиту припиняється і позичальнику дається можливість виплачувати тільки «тіло».
 • Перекредитування. Такий кредит є цільовим. Отже, ви не зможете витратити кредитні кошти на щось інше, крім погашення попередньої заборгованості. Однак, перекредитування можна оформити в одній з МФО, що не передбачає надання довідки про доходи або залучення поручителів. Крім цього, мікрофінансові компанії дуже рідко перевіряють чистоту кредитної історії позичальника.

У тому випадку, якщо в банку вам відмовили в оформленні кредитних канікул, можна спробувати позичити гроші у друзів або родичів. Однак, в більшості випадків це не є самим раціональним виходом.

Кредитні канікули можуть надаватися клієнтам фінансових компаній виключно в індивідуальному порядку. Кожен окремий випадок розглядається кредитної комісією. У тому випадку, якщо позичальникові надано таке відстрочення, він звільняється від виплати відсотків і тіла на певний термін.

Умови для отримання кредитних канікул

Що це таке ми вже розібралися, далі варто зрозуміти, які умови висуває фінансова організації своїм клієнтам для надання відстрочки від виплати кредиту. Як правило, причини і умови звільнення від погашення кредиту на певний термін не прописана ні в Законодавстві, ні в кредитному договорі. Це перш за все залежить від того, наскільки чітко клієнт вносив щомісячну плату, яка в нього кредитна історія і як склалися інші обставини.

Далі варто позначити з яких причин в більшості випадків позичальникам надаються кредитні канікули:

 • Необхідність тимчасового переїзду в іншу країну.
 • Будь-яке стихійне лихо.
 • Втрата основного працевлаштування або скорочення штату компанії.
 • Хвороба і так далі.

Оформлення кредитних канікул

Якщо ви не знаєте, як отримати кредитні канікули, варто скористатися порадами фахівців. Найчастіше алгоритм процесу оформлення відстрочки ідентичний у всіх фінансових компаніях:

 • Спочатку необхідно зв’язатися зі співробітником банку і уточнити у нього можливість оформлення кредитних канікул.
 • Документальне обгрунтування того, що вам необхідно надати кредитну відстрочку.
 • У банку необхідно заповнити анкету та заяву на надання канікул.
 • При необхідності потрібно буде зібрати додаткові довідки, які потребують кредитний керівник.
 • Висновок додаткової угоди на надання кредитної відстрочки.

Кредитні канікули – це одні з найбільш простих способів відстрочити виплату кредиту з метою відновлення платоспроможності позичальника.

Оценить
автор: Татьяна Коломиец

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Paypong - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Paypong
100-4000грн под 0,90%
Перейти Обзор
Кредитплюс – онлайн сервіс швидких позик
Кредитплюс
500-10000грн под 0,01%
Перейти Обзор
Global Credit - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Global Credit
200-5000грн под 0,01%
Перейти Обзор
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

Дінеро - відгуки, умови кредиту, повернення. Простими словами про складне.
Дінеро
Перейти Обзор
Zecredit - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Zecredit
Перейти Обзор
Global Credit - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Global Credit
Перейти Обзор