Що робити позичальникові, якщо є прострочення в Манівео

Сьогодні дуже часто може трапитися ситуація, коли єдиною можливістю вирішення фінансових проблем залишається отримання кредиту. В цьому немає нічого страшного. Але позику в будь-якому разі потрібно буде віддавати. Тож, якщо ви вирішили стати клієнтом банку або мікрофінансової компанії, варто заздалегідь розрахувати свої фінансові можливості, та тримати в пам’яті терміни, в які потрібно виплатити кредит. В іншому випадку на вашу заборгованість можуть нарахувати додаткову комісію, пеню, штрафи тощо.

Наши предложения
Оглавление Расскрыть

Манівео – МФО, яка надає можливість своїм клієнтам отримати мікропозику на строк від одного до тридцяти днів. Тут можна взяти кредит без складних процедур, які чекають при зверненні до банку. Для отримання грошей немає потреби залучати поручителів, а також надавати довідки про доходи. Крім цього, в Манівео майже не беруть до уваги вашу кредитну історію, що також важливо.

Що буде, якщо не платити по кредиту в Манівео

  1. У кредитному договорі зазначено, що після закінчення терміну виплати боргу боржникові надається ще три дні на перерахування грошей. Це також пов’язано з можливими помилками в банківській системі. Тож, якщо ви зробите оплату в останній день, позика в Moneyveo не перетвориться на прострочення і вам не буде нараховано штраф.
  2. У тому випадку, якщо після закінчення цього терміну гроші не зайшли на рахунок мікрофінансової компанії, ім’я клієнта сервісу автоматично вноситься в список боржників. Це прострочення також буде зазначене в історії кредитних виплат громадянина.
  3. Що стосується більш злісних неплатників, при незначному простроченні Манівео нараховує встановлений відсоток та додаткову пеню. У разі, коли заборгованість так і не було закрито, боржника з великою мірою вірогідності буде додано до чорного списку.

Що робити в разі прострочення по кредиту

Чи варто боротися та судитися з Манівео, якщо прострочення все ж таки виникло? До початку судової тяганини, доцільно спробувати скористатися можливостями сервісу, які передбачені спеціально для неплатників.

Пролонгація позики в Moneyveo

Насамперед мова йде про пролонгацію позики. Ця процедура передбачає подовження кредитного терміну після закінчення дії угоди. Вдатися до цієї процедури варто в тому випадку, якщо ви заздалегідь очікуєте фінансові складнощі. В іншому випадку така невиплата може нашкодити вашій кредитній історії. Хоча, з рештою, що буде гірше – пролонгація чи заборгованість. Звісно, перший варіант несе набагато менше ризиків для вашої репутації, як позичальника.

Серед інших переваг пролонгації кредиту в Манівео – можливість зберегти попередньо встановлений відсоток по кредиту. При своєчасному оформленні, вам не будуть нараховані штрафи та пені.

Пролонгація може бути надана кілька разів, але не частіше, ніж один раз на місяць. Виплата заборгованості проводиться через три дні. Таким чином кредит вам буде надаватися ще на двадцять сім днів.

Реструктуризація заборгованості Moneyveo

При утворенні певної заборгованості по кредиту, можна звернутися в МФО з метою проведення реструктуризації боргу. В цьому випадку ви отримаєте можливість пригальмувати нарахування відсотків і розбити наявну суму на більш тривалий термін. Це значно зменшить обсяг щомісячних виплат, що дозволить відновити ваш фінансовий добробут.

Перш за все необхідно звернутися до служби підтримки клієнтів з проханням надати вам можливість виплатити борг частинами. Це допоможе уникнути штрафів, а також дасть можливість отримати відстрочку від виплати кредиту.

Як не платити Манівео

А що станеться, якщо ви не бажаєте обирати жоден з варіантів відстрочки по кредиту в Манівео? Варто відзначити, що до суду справа доходить не в кожному випадку. На початку роботи з боржником МФО використовує звичні способи нагадування та частково залякування – це СМС-повідомлення, дзвінки від працівників відділу стягнення заборгованостей. За відгуками людей, хто має заборгованість в Манівео, якнайчастіше вони мають наступну форму:

  • «Відділ претензійно-позовної роботи Moneyveo розпочав підготовку позову до суду!»
  • «Документи по кредиту Moneyveo передані для підготовки позову!»
  • «До вас планується візит за адресою проживання та реєстрації… Можливий опис вашого майна!»

Потрібно пам’ятати, що вся ці повідомлення мають за мету спричинити психологічний тиск та налякати боржника. Реальної загрози вони не несуть. Зокрема останнє: опис майна може проводити лише Державна виконавча служба України та лише за рішенням суду. Винятків тут не має. Жодна кредитна чи банківська установа не мають такого права.

Заборгованість також може бути передана колекторам. Але останні, на відміну від кредитних організацій працюють в Україні за межами правового поля – їхня діяльність окремо неврегульована. Але у разі будь яких погроз фізичного або психологічного характеру потрібно терміново звертатися до Національної поліції з вимогою захистити вас від насильницьких дій.

Коли Манівео звертається до суду

МФО справді звертаються до суду через заборгованості. Оскільки електронний підпис, який позичальник залишає під угодою у разі оформлення позики онлайн, має таку саму юридичну вагу, як й особистий автограф на папері. Так само електронна кредитна угода дорівнює паперовому договору.

Однак, мета будь-якої МФО, і Манівео не виключення, заробляти гроші на відсотках. Судові позови розглядаються занадто довго та потребують утримання значної кількості фахівців-юристів. Тож, якщо ви взяли невелику позику та не повернули її, вірогідність опинитися на лаві підсудних незначна. Важливо, що мова йде саме про суму позики, а не про мільйони, які кредитор нарахував у вигляді відсотків та штрафів. Оскільки саме сума позики дорівнює реальним втратам МФО. Всі інші фінансові – легко анулювати рішенням суду.

До речі, знайти людей, хто судився з Манівео, на форумах та сайтах відгуків не так вже й легко. Можливо через те, що МФО насправді вкрай рідко доводить справу до суду. Бо воно того не варте.

Що робити позичальникові, якщо є прострочення в Манівео
5
(1 гол-в)
автор: Татьяна Коломиец

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Vistacredit - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Vistacredit
100-100000грн под 0%
Перейти Обзор
Компаньйон Фінанс - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Компаньйон Фінанс
500-4000грн под 0.01 %
Перейти Обзор
Онлайн кредит Verocash. Як оформити заявку і отримати гроші
Verocash
500-5000грн под 1,65%
Перейти Обзор
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

Ccloan - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Ccloan
Перейти Обзор
Дінеро - відгуки, умови кредиту, повернення. Простими словами про складне.
Дінеро
Перейти Обзор
Gloriafin - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Gloriafin
Перейти Обзор