Чому все частіше беруть кредити в МФО, а не в банках ?!

Фінансові труднощі, не виплатили вчасно зарплату, необхідні гроші на лікування, терміновий ремонт ?! Несподівано запросили на торжество ?! І куди ж бігти за грошима ?! У банки чи що ?! Або МФО ?! І куди ж податися ?! «Вихід є» – твердять всі вивіски та білборди. Тільки я ніяк не визначився: так взяти кредити в МФО або в банку?!

Почнемо з того, що визначимо поняття МФО, або мікрофінансових організацій, так як, на жаль, більшість громадян не розуміють про які саме організаціях йдеться.

МФО є фінансові організації, які спеціалізуються на кредитуванні населення.

МФО це не банки, хоча за їх діяльністю також ведеться чіткий контроль з боку держави.

Щоб отримати статус МФО, необхідно спочатку відповідно до законодавства України 1. зареєструвати юридичну особу, основним видом діяльності якого будуть послуги з кредитування 2. отримати статус фінансової організації, і свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, яке видається комісією, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

З цього можна зробити наступний висновок, а саме:

Звертаючись в ту чи іншу організацію, яка позиціонує себе як МФО, переконайтеся в тому, що організація офіційно зареєстрована, і що вона має статус фінансової організації

Це послужить для вас гарантією того, що Ви по-перше, отримаєте якісну послугу, а по-друге, передасте свої особисті дані організації, діяльність якої знаходиться під контролем держави.

Таким чином, так як діяльність банків, і діяльність МФО, і послуги ними надаються, знаходяться під державним контролем, і МФО та банки, з точки зору безпеки заслужили довіру населення.

Тоді чому ж, запитаєте Ви, все частіше громадяни беруть кредити в МФО, а не в банках?!

Такий вибір визначений рядом причин:

По-перше

Хто б що не говорив, а взяти кредит в МФО набагато простіше, ніж у банку. Ви витратите, і менша кількість часу, і від вас зажадають менший пакет документів в МФО, ніж у банку.

По-друге

У МФО не важливий ваш соціальний статус. Будь ви студентом, пенсіонером, тимчасово безробітним або просто громадянином з постійною роботою, але з невисоким доходом, в МФО вам видадуть кредит, на відміну від банків.

По-третє

У МФО від вас не зажадають забезпечень. Останнім часом навіть споживчі кредити, тобто кредити для населення, банки видають тільки під забезпечення. Це означає, що у Вас має бути цінне рухоме або нерухоме майно, яке ви пропонуєте в якості застави та гарантії повернення кредиту. Також банки вимагає наявність поручителів, тобто, в якості забезпечення, підписується договір з людиною, який за вас доручається. Це означає, що ви повинні знайти таку людину, яка погодиться стати вашим поручителем і виплачувати за вас ваш кредит в разі, якщо ви порушите свої зобов’язання. Питається, а чи багато хто на таке погодитися?!

По-четверте

У МФО видають короткострокові кредити. Тобто якщо вам знадобилися гроші на тиждень, до зарплати, або навіть на день в борг, в МФО ви отримаєте такий кредит. Банки ж не зацікавлені в таких кредитах, і видають або середньострокові, але більшою мірою довгострокові кредити.

В-пятых

В МФО выдают микрокредиты, то есть кредиты в пределах небольших сумм. Банки же выдают кредиты в больших пределах, снова же по причине невыгодности для банков микрокредитования. Ведь для любого банка кредит в сумме 200 гривен или 1000 гривен, это просто не предмет для разговора. Поэтому потребность в займах таких небольшим сумм денежных средств в полной мере удовлетворяют МФО.

Еще одним существенным плюсом МФО является

В МФО часто проводят акции и бонусные программы. Это значит, что как новый клиент вы сможете получить кредит даже без процентов. Или же Вы сможете накопить бонусы, а после ими же расплатиться за кредит.

И напоследок

Отметим, что в МФО есть возможность оформления онлайн кредита. Об этом мы еще поговорим отдельно и более подробно. Но стоит сказать, что онлайн кредиты это мобильный и выгодный способ, без временных затрат, с помощью любого гаджета и при условии доступа в Интернет, получить реальные деньги на вашу банковскую карту или непосредственно в отделении-представительстве МФО наличными в кратчайшие сроки.

Вместо вывода

Это далеко не полный перечень причин, аргументов того, почему микрокредитование в МФО стало таким популярным и почему все больше и больше граждан отдают предпочтение МФО, а не банкам. От себя, добавим лишь то, что появление на рынке кредитования населения кроме банков и ряда МФО, является скорее положительным фактором. У населения появилась возможность взять небольшую сумму денежных средств, в качестве займа быстро, и на короткий срок для своих нужд. Тем более выбор МФО на рынке финансовых организаций дает возможность оформить кредит на выгодных условиях для каждого потребителя в частности.

По-п’яте

У МФО видають мікрокредити, тобто кредити в межах невеликих сум. Банки ж видають кредити у великих межах, знову ж через невигідність для банків мікрокредитування. Адже для будь-якого банку кредит в сумі 200 гривень або 1000 гривень, це просто не предмет для розмови. Тому потреба у позиках таких невеликим сум грошових коштів в повній мірі задовольняють МФО.

Ще одним істотним плюсом МФО є

У МФО часто проводять акції і бонусні програми. Це означає, що як новий клієнт ви зможете отримати кредит навіть без відсотків. Або ж Ви зможете накопичити бонуси, а після ними ж розплатитися за кредит.

І наостанок

Зазначимо, що в МФО є можливість оформлення онлайн кредиту. Про це ми ще поговоримо окремо і більш детально. Але варто сказати, що онлайн кредити це мобільний і вигідний спосіб, без тимчасових витрат, за допомогою будь-якого гаджета і за умови доступу в Інтернет, отримати реальні гроші на вашу банківську карту або безпосередньо у відділенні-представництві МФО готівкою в найкоротші терміни. </Span >

Замість висновку

Це далеко не повний перелік причин, аргументів того, чому мікрокредитування в МФО стало таким популярним і чому все більше і більше громадян віддають перевагу МФО, а не банкам. Від себе, додамо лише те, що поява на ринку кредитування населення крім банків і ряду МФО, є скоріше позитивним фактором. У населення з’явилася можливість взяти невелику суму грошових коштів, як позика швидко, і на короткий термін для своїх потреб. Тим більше вибір МФО на ринку фінансових організацій дає можливість оформити кредит на вигідних умовах для кожного споживача зокрема.

Оценить

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Як отримати кредит під заставу кредитного авто?

Як отримати кредит під заставу кредитного авто?

0
Хто такі колектори і як вони працюють?

Хто такі колектори і як вони працюють?

0
Як взяти кредит під низький відсоток - мрія позичальника.

Як взяти кредит під низький відсоток - мрія позичальника.

0
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *