Чому все частіше беруть кредити в МФО, а не в банках ?!

Фінансові труднощі, не виплатили вчасно зарплату, необхідні гроші на лікування, терміновий ремонт ?! Несподівано запросили на торжество ?! І куди ж бігти за грошима ?! У банки чи що ?! Або МФО ?! І куди ж податися ?! «Вихід є» - твердять всі вивіски та білборди. Тільки я ніяк не визначився: так взяти кредити в МФО або в банку?!

Почнемо з того, що визначимо поняття МФО, або мікрофінансових організацій, так як, на жаль, більшість громадян не розуміють про які саме організаціях йдеться.

Наши предложения
Оглавление Расскрыть

bank ili MFO

МФО є фінансові організації, які спеціалізуються на кредитуванні населення.

МФО це не банки, хоча за їх діяльністю також ведеться чіткий контроль з боку держави.

Щоб отримати статус МФО, необхідно спочатку відповідно до законодавства України 1. зареєструвати юридичну особу, основним видом діяльності якого будуть послуги з кредитування 2. отримати статус фінансової організації, і свідоцтво про реєстрацію фінансової установи, яке видається комісією, що здійснює регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

З цього можна зробити наступний висновок, а саме:

Звертаючись в ту чи іншу організацію, яка позиціонує себе як МФО, переконайтеся в тому, що організація офіційно зареєстрована, і що вона має статус фінансової організації

Це послужить для вас гарантією того, що Ви по-перше, отримаєте якісну послугу, а по-друге, передасте свої особисті дані організації, діяльність якої знаходиться під контролем держави.

Таким чином, так як діяльність банків, і діяльність МФО, і послуги ними надаються, знаходяться під державним контролем, і МФО та банки, з точки зору безпеки заслужили довіру населення.

Тоді чому ж, запитаєте Ви, все частіше громадяни беруть кредити в МФО, а не в банках?!

Такий вибір визначений рядом причин:

По-перше

Хто б що не говорив, а взяти кредит в МФО набагато простіше, ніж у банку. Ви витратите, і менша кількість часу, і від вас зажадають менший пакет документів в МФО, ніж у банку.

По-друге

У МФО не важливий ваш соціальний статус. Будь ви студентом, пенсіонером, тимчасово безробітним або просто громадянином з постійною роботою, але з невисоким доходом, в МФО вам видадуть кредит, на відміну від банків.

По-третє

У МФО від вас не зажадають забезпечень. Останнім часом навіть споживчі кредити, тобто кредити для населення, банки видають тільки під забезпечення. Це означає, що у Вас має бути цінне рухоме або нерухоме майно, яке ви пропонуєте в якості застави та гарантії повернення кредиту. Також банки вимагає наявність поручителів, тобто, в якості забезпечення, підписується договір з людиною, який за вас доручається. Це означає, що ви повинні знайти таку людину, яка погодиться стати вашим поручителем і виплачувати за вас ваш кредит в разі, якщо ви порушите свої зобов’язання. Питається, а чи багато хто на таке погодитися?!

По-четверте

У МФО видають короткострокові кредити. Тобто якщо вам знадобилися гроші на тиждень, до зарплати, або навіть на день в борг, в МФО ви отримаєте такий кредит. Банки ж не зацікавлені в таких кредитах, і видають або середньострокові, але більшою мірою довгострокові кредити.

В-пятых

В МФО выдают микрокредиты, то есть кредиты в пределах небольших сумм. Банки же выдают кредиты в больших пределах, снова же по причине невыгодности для банков микрокредитования. Ведь для любого банка кредит в сумме 200 гривен или 1000 гривен, это просто не предмет для разговора. Поэтому потребность в займах таких небольшим сумм денежных средств в полной мере удовлетворяют МФО.

Еще одним существенным плюсом МФО является

В МФО часто проводят акции и бонусные программы. Это значит, что как новый клиент вы сможете получить кредит даже без процентов. Или же Вы сможете накопить бонусы, а после ими же расплатиться за кредит.

И напоследок

Отметим, что в МФО есть возможность оформления онлайн кредита. Об этом мы еще поговорим отдельно и более подробно. Но стоит сказать, что онлайн кредиты это мобильный и выгодный способ, без временных затрат, с помощью любого гаджета и при условии доступа в Интернет, получить реальные деньги на вашу банковскую карту или непосредственно в отделении-представительстве МФО наличными в кратчайшие сроки.

Вместо вывода

Это далеко не полный перечень причин, аргументов того, почему микрокредитование в МФО стало таким популярным и почему все больше и больше граждан отдают предпочтение МФО, а не банкам. От себя, добавим лишь то, что появление на рынке кредитования населения кроме банков и ряда МФО, является скорее положительным фактором. У населения появилась возможность взять небольшую сумму денежных средств, в качестве займа быстро, и на короткий срок для своих нужд. Тем более выбор МФО на рынке финансовых организаций дает возможность оформить кредит на выгодных условиях для каждого потребителя в частности.

По-п’яте

У МФО видають мікрокредити, тобто кредити в межах невеликих сум. Банки ж видають кредити у великих межах, знову ж через невигідність для банків мікрокредитування. Адже для будь-якого банку кредит в сумі 200 гривень або 1000 гривень, це просто не предмет для розмови. Тому потреба у позиках таких невеликим сум грошових коштів в повній мірі задовольняють МФО.

Ще одним істотним плюсом МФО є

У МФО часто проводять акції і бонусні програми. Це означає, що як новий клієнт ви зможете отримати кредит навіть без відсотків. Або ж Ви зможете накопичити бонуси, а після ними ж розплатитися за кредит.

І наостанок

Зазначимо, що в МФО є можливість оформлення онлайн кредиту. Про це ми ще поговоримо окремо і більш детально. Але варто сказати, що онлайн кредити це мобільний і вигідний спосіб, без тимчасових витрат, за допомогою будь-якого гаджета і за умови доступу в Інтернет, отримати реальні гроші на вашу банківську карту або безпосередньо у відділенні-представництві МФО готівкою в найкоротші терміни.

Замість висновку

Це далеко не повний перелік причин, аргументів того, чому мікрокредитування в МФО стало таким популярним і чому все більше і більше громадян віддають перевагу МФО, а не банкам. Від себе, додамо лише те, що поява на ринку кредитування населення крім банків і ряду МФО, є скоріше позитивним фактором. У населення з’явилася можливість взяти невелику суму грошових коштів, як позика швидко, і на короткий термін для своїх потреб. Тим більше вибір МФО на ринку фінансових організацій дає можливість оформити кредит на вигідних умовах для кожного споживача зокрема.

Оценить
автор: Татьяна Коломиец

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Кредитплюс – онлайн сервіс швидких позик
Кредитплюс
500-10000грн под 0,01%
Перейти Обзор
SOS CREDIT- відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
SOS Credit
500-5000грн под 0.01%
Перейти Обзор
Cashberry – швидка онлайн позика через особистий кабінет
Cashberry
500-5000грн под 1.5%
Перейти Обзор
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

Quickmoney - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Quickmoney
Перейти Обзор
Ccloan - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Ccloan
Перейти Обзор
Cashme - онлайн позики на найвигідніших умовах
Cashme
Перейти Обзор