Особливості кредитування ФОП: що потрібно знати

Підприємець – це людина, яка замість найманої праці на іншого будує свій власний бізнес. Головна мета такої діяльності – отримання прибутку та забезпечення роботою найманих працівників.

Однак, для того, щоб бізнес функціонував належним чином, йому час від часу необхідне додаткове фінансування. Тут і можуть з’явитися певні труднощі. Бо часто виникають ситуації, коли позичити гроші на розвиток підприємницької діяльності просто немає де. Таким чином з’являється потреба в оформленні кредиту для ФОП.

Наши предложения
Оглавление Расскрыть

Цільове кредитування

Придбання побутової техніки, автомобілів або житла в кредит – це цільові позики, які видаються приватним підприємцям на загальних умовах, я й фізичним особам. Отже, якщо вам потрібно зробити саме таке придбання, то цільова позика – це те, що потрібно.

Наприклад, у великих торгових центрах підприємцю буде запропоновано кредитування в банках-партнерах. Стосовно переплати за цільовим кредитом, вона становить близько 80-90% річних.

Кредитні картки

З метою розвитку бізнесу, фізична особа-підприємець може звернутися в банк із заявою на відкриття кредитної картки. Це дозволить отримати позику від 10 000 грн до 300 000 грн. Ці кошти можуть бути використані як на споживчі, так й інвестиційні потреби.

Кредити в МФО

Сьогодні мікрофінансові компанії користуються значною популярністю. Це обумовлено тим, що тут можна отримати швидкий кредит на вигідних умовах. Отже, якщо вам необхідна невелика сума грошей, таку позику буде надано всього за 15-20 хвилин.

Що стосується переваг мікрокредитування ФОП, це:

  • Незначні терміни розгляду заявки.
  • Мінімальний пакет документів.
  • Можливість оформити кредит, перебуваючи в будь-якій точці світу. Все, що для цього потрібно – безперебійний доступ до інтернету.

Також, варто звернути увагу, що в Україні працює велика кількість онлайн-сервісів, які дозволяють взяти перший позику під 0%.

Кредити на розвиток бізнесу

Основне завдання кредитування ФОП – це розширення можливостей компанії, що вже працює. Це потрібно, щоб підприємницька діяльність зростала та приносила ще більше прибутку. Тож, в Україні ФОП можуть отримати наступні види кредитів:

  • Інвестиції.
  • Поповнення обігових коштів.
  • Овердрафт.
  • Лізинг.
  • Банківська гарантія.
  • Факторинг.
  • Фінансування агробізнесу.

Перераховані програми допомагають значно розширити масштаби виробництва, а також отримати безумовно високий прибуток від підприємницької діяльності.

Кредит на поповнення обігових коштів ФОП

Ще одна потреба, на яку підприємцям часто потрібні додаткові гроші – це поповнення обігових коштів на рахунку ФОП. Та це також не стане проблемою, оскільки українські банки пропонують різноманітні програми для малого та середнього бізнесу.

Взяти цільову позику для поповнення балансу підприємницького рахунку наразі можна в багатьох банківських установах країни. Серед них провідні фінансові установи як-то Приватбанк, Ощадбанк, ПУМБ, Укргазбанк, Укрсиббанк та інші. Середня річна ставка за такими кредитами складає близько 16-20%. Також в банках є соціальні пропозиції урядових кредитів для підприємців зі ставкою від 5%.

Що необхідно враховувати при оформленні кредиту для ФОП

Щоб не помилитися та оформити кредит на найвигідніших умовах, треба попередньо вивчити всі тонкощі кредитного договору. Це дуже важливо, оскільки існує ризик попасти в ситуацію, коли через незначні на перший погляд нюанси згодом призведуть до значних переплат.

Якщо виникнуть будь-які складності, варто звернутися до співробітника банку з метою роз’яснення пунктів угоди. Однак, якщо ви хочете, щоб все було зроблено на максимально прозорих засадах, буде правильним отримати консультацію в незалежного юриста, який перевірить кредитну угоду та особливості обраного виду кредитування.

Кредити для ФОП – це зручний спосіб розширення можливостей власного бізнесу. Якщо вам не вистачає коштів для переходу на нову сходинку підприємницької діяльності, доцільно звернутися в банк або МФО. Це сприятиме досягненню значно швидшого зростання на вигідних умовах.

Оценить
автор: Татьяна Коломиец

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Cashup - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Cashup
8000грн под 1.7%
Перейти Обзор
Бистрозайм - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Бистрозайм
500-15000грн под 0%
Перейти Обзор
Credit7 – огляд умов позики та відгуки клієнтів
Credit7
500-10000грн под 0,01%
Перейти Обзор
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

Ваша Готівочка - умови по онлайн кредитами, вигідні чи ні?
Ваша Готівочка
Перейти Обзор
Global Credit - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Global Credit
Перейти Обзор
Гроші всим - швидкі кредити онлайн
Гроші всим
Перейти Обзор