Кому банк може продати борг за кредитом?

При тривалих невиплати по кредиту, через деякий час боржникові починають приходити повідомлення від абсолютно іншої організації, і виникає абсолютно резонне питання, хто вибиває борги по кредитах і наскільки це законно?

Якщо позичальник не йде на контакт зі співробітниками банку і не вживає ніяких заходів для вирішення проблеми, через 3 місяці борг передається колекторської компанії, яка і починає займатися "вибиванням" грошей. Відразу варто сказати, що при передачі боргів часто не дотримуються вимоги законодавства. Для того щоб дії колекторів були законними, банк повинен в обов'язковому порядку проінформувати клієнта про передачу заборгованості шляхом подання відповідного повідомлення з мокрою печаткою. Якщо повідомлення позичальник не отримував, то будь-які вимоги повернення коштів від третіх осіб є незаконними і порушують законодавство.

Наши предложения
Оглавление Расскрыть

Варіанти передачі кредитних заборгованостей

Кому банк може продати борг за кредитом? В даному випадку є тільки два варіанти, або іншому банку, або ж колекторам. Перший варіант можливий тільки в рамках рефінансування за згодою клієнта. Процедура передбачає перекредитування в іншому банку, в ході якого всі права на заставне майно переходять до фінансової організації, що виділяє гроші на погашення вже наявного позики. Це хороший варіант зменшення кредитного навантаження, найменш проблематичний для боржників і дозволяє вирішити проблему із заборгованістю.

Другий варіант менш приємний. Після передачі боргу колекторській компанії на позичальника починають чинити постійний тиск, що полягає не тільки в отриманні регулярних нагадувань з вимогами повернення грошей і дзвінках, досить часто навіть у пізній час.

В даному випадку співробітники таких організацій можуть використовувати абсолютно різні методи, в більшій частині незаконні. Вони звертаються за місцем роботи, до друзів, родичів і просто знайомих, в загальному задіють будь контакти, наявні в їхньому розпорядженні. Також можливі візити додому з погрозами або вимогою підписати будь-які документи. Відповідно у позичальника виникає питання, борг по кредиту переданий колекторам, що робити в даному випадку і як себе вести?

В першу чергу не варто панікувати, якщо повідомлення з банку не було, будь-які дії співробітників цих компаній є незаконними. А якщо в хід пішли погрози та інші дії, що порушують законодавство, варто звернутися із заявою до правоохоронних органів, зазвичай після цього колектори стають більш адекватними.

Кому банк може продати борг за кредитом?
1
(1 гол-в)
автор: Татьяна Коломиец

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

SOS CREDIT- відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
SOS Credit
500-5000грн под 0.01%
Перейти Обзор
Нові Кредити - швидкий спосіб вирішення фінансових проблем
Нові Кредити
500-7000грн под 2,50%
Перейти Обзор
Заплатка - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Заплатка
500-3000грн под 0.01%
Перейти Обзор
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

Нові Кредити - швидкий спосіб вирішення фінансових проблем
Нові Кредити
Перейти Обзор
Дінеро - відгуки, умови кредиту, повернення. Простими словами про складне.
Дінеро
Перейти Обзор
Credit7 – огляд умов позики та відгуки клієнтів
Credit7
Перейти Обзор