Як взяти кредит під низький відсоток - мрія позичальника.

Взяти кредит в банку під мінімальний відсоток - це природне бажання кожного позичальника. При розгляді пропозицій фінансових організацій різного плану не можна не помітити, що адекватна ставка, що забезпечує невелику фінансове навантаження, є тільки в банках. Але в даному випадку присутній ряд нюансів. Кредити без забезпечення зазвичай видаються під підвищений відсоток. Це обумовлено тим фактором, що вони схильні до значних ризиків і досить великий шанс неповернення. Тому банки і збільшують ставки при їх видачі.

Якщо позика цільова, а саме спрямована на покупку побутової техніки або будь-якого іншого майна, відсоток може бути знижений тому, що в разі невиплати покупка виступає в якості застави. Якщо позичальник кредит не погасить, майно буде заарештовано і продано з торгів. Цьому передує судовий розгляд і відкриття виконавчого провадження, яке на підставі кредитного договору здійснюється в спрощеному режимі.

Найбільш низькі відсотки на великі довгострокові цільові кредити, взяті під заставу майна, наприклад, на покупку нерухомості або придбання автомобіля. Але навіть в цьому випадку є свої підводні камені, такі як додаткові комісії і приховані обов'язкові платежі за обслуговування.

Наши предложения
Оглавление Расскрыть

Як визначити, наскільки кредит вигідний?

Підшукуючи варіанти, де взяти кредит під низький відсоток, необхідно враховувати ряд особливостей, які мають істотний вплив на визначення фінансового навантаження.
Ставка за користування коштами. Це найбільш важливий критерій при оформленні кредиту, чим вона нижча, тим менше буде переплата.

Наявність комісій теж є важливим. Досить часто вони супроводжують низьку ставку під 0.8 – 1% в місяць, але при перерахунку загальної суми, яку клієнт повинен виплатити банку, виходить все 3.5% і більше. Тому, в деяких випадках вигідніше взяти позику під стандартні 2.5 – 3%, але без додаткових комісій.

Дострокове погашення без штрафів. Чим швидше позичальник виплатить кредит, тим менше буде переплата, тому наявність такої можливості досить зручно для клієнта.
Функція пролонгації. Користуватися нею не обов’язково без необхідності, але присутність подібних умов в договорі дозволяє уникнути форс-мажорних обставин і штрафів. Якщо позичальник не може погасити позику вчасно, він використовує функцію продовження позики на той самий строк, який раніше був зазначений в договорі. В цьому випадку необхідно сплатити тільки нараховані відсотки.

За яких умов можна розраховувати на низьку ставку?

Багато банківські установи запровадили практику надання клієнтам декількох кредитних продуктів зі схожими умовами, але з різним відсотком. Який з них вибрати, залежить від рішення позичальника, а також наявності у нього відповідних документів.

Найбільш поширений варіант – пільгові умови кредитування за спрощеною системою. Щоб отримати таку кредитну карту досить мати на руках паспорт і ідентифікаційний код, але сума позики буде мінімальною (300-500 грн) з традиційною для беззаставних кредитів ставкою в 3.5%. Якщо клієнт виконує фінансові зобов’язання вчасно, ліміт збільшується.

Якщо ж клієнт може надати документи, що підтверджують платоспроможність, йому буде запропонована можливість взяти кредит під низький відсоток з лімітом від 3 – 5 тисяч гривень. Це більш вигідно, особливо в тому випадку, якщо будуть присутні можливості дострокового погашення і бути відсутнім приховані платежі і додаткові комісії.

При отриманні банківського кредиту краще втратити час і зібрати додаткові документи, ніж скористатися спрощеною схемою видачі позики і втратити гроші.

Оценить
автор: Татьяна Коломиец

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Global Credit - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Global Credit
200-5000грн под 0,01%
Перейти Обзор
ШвидкоГроші - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
ШвидкоГроші
600 - 10 000грн под 2%
Перейти Обзор
Gofingo - наскільки вигідні умови по кредиту?
Gofingo
500-10000грн под 1,85%
Перейти Обзор
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

Дінеро - відгуки, умови кредиту, повернення. Простими словами про складне.
Дінеро
Перейти Обзор
Cashberry – швидка онлайн позика через особистий кабінет
Cashberry
Перейти Обзор
Megagroshi - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Megagroshi
Перейти Обзор