Як можна забрати страховку, якщо виплатили кредит?

Більшість позичальників під час відкриття кредиту стикаються з тим, що банк змушує оформити страховку. При чому йдеться, що після того, як повернеться вся сума з відсотками, то витрати на страховку повернуть. Що саме це означає і чи дійсно можна повернути гроші? Як забрати страховку, якщо кредит виплачений?

Наши предложения
Оглавление Расскрыть

Яку саме страховку ми підписуємо, коли беремо кредит?

Кредитування і страхування зараз дуже тісно пов’язані. Природно, банк не хоче, щоб в форс-мажорній ситуації у вас, гроші втратили вони. Але коли оформляється кредит, позичальникові надають таку кількість інформації, що запам’ятати всі практично неможливо, тому доводиться потім самостійно з’ясувати, що до чого.

Яку страховку, коли беруть кредит? В першу чергу, це страхування життя, страховий поліс здоров’я. Деякі установи пропонують страховку кредитного ліміту, хоча навіть не можуть пояснити, навіщо це потрібно.

При чому, потрібно розуміти, що вас не можуть зобов’язати підписати страховку. Менеджери можуть говорити, що це обов’язково і без нього не видадуть кредит, але якщо ви відмовитеся, по суті вони не мають права відмовити вам.

Тим не менш, у багатьох договорів прописано, що підписувати страховку потрібно обов’язково, тому що інакше банк не зможе видати вам необхідний кредит. В такому випадку, це дійсно так, хоча все одно більше 20% кредитів можна оформити без страхування.

Хто виплатив кредит, має право повернути страховку?

Багато хто вважає, що ті кошти, які ви вносили за страховку, можна повернути. Насправді це немає, хоча деякі банки все ж пропонують такі послуги. Частково, в цій помилці винні самі менеджери банку, які вводять в оману позичальника, але насправді вам потрібно уважно читати договір, перед його підписанням. Якщо там ніде не вказано, що ви можете повернути всю суму або частину після повної виплати кредиту, то відповідно ви такого зробити не зможете.

Більш того, через розірваність контракту зі страховою компанією навіть після повернення грошей банку, можуть послідувати штрафи. Наприклад, страховку ви підписали на рік, а кредит закрили за 7 місяців, тому після цього перестали платити внески. Компанія може вам нарахувати штрафи і пеню, яку доведеться заплатити.

Проте багато банків все ж дають таку можливість, але вона діє нетривалий час після того, як ви закриваєте кредит. Найчастіше це можна зробити протягом 1 місяця. Для цього необхідно прийти спочатку в ваш банк, щоб дізнатися деталі, а після і в страхову компанію з паспортом і договором.

Так що повернути гроші можна в деяких випадках, але доведеться уважно перечитати договори і не бояться вимагати того, щоб ваших прав дотримувалися. Крім того, страховий поліс не обов’язково буде приносити вам тільки збитки. Уважно прочитайте, що саме підпадає під страхові випадки і коли він виникне, то скористайтеся цим.

Оценить
автор: Татьяна Коломиец

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Cashup - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Cashup
8000грн под 1.7%
Перейти Обзор
Експрес Фінанс — відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Експрес Фінанс
1000-50000грн под 0,75%
Перейти Обзор
Cashberry – швидка онлайн позика через особистий кабінет
Cashberry
500-5000грн под 1.5%
Перейти Обзор
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

Твої Гроші - огляд умов по онлайн позиці
Твої Гроші
Перейти Обзор
Милоан – онлайн кредит без скрытых комиссий
Милоан
Перейти Обзор
Монетка - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Монетка
Перейти Обзор