Автомобілі з Європи: переваги та можливі проблеми

Сьогодні всім відомо, що купити автомобіль в Європі можна набагато дешевше, ніж в Україні. Наприклад, в Польщі чи Литві можна доступно придбати авто в ідеальному стані, що в нашій країні буде коштувати нечуваних грошей.

Щоб не помилитися з вибором, можна звернутися до фахівців, які займаються перегоном старих авто з-за кордону. Це дуже зручно, так як це реальна можливість покупки сучасної техніки в найкращому стані з мінімізацією різних дефектів. Крім цього, співробітники спеціалізованих організацій допоможуть зробити розмитнення транспортного засобу. Отже, в підсумку ви отримаєте практично новий якісний авто відносно недорого.

Наши предложения
Оглавление Расскрыть

Переваги пригону авто з Європи

  • Купити авто з Європи можна набагато дешевше, ніж в Україні. Це говорить про те, що на таке придбання ви зможете значно заощадити кошти, не втрачаючи в питанні якості.
  • Європейці настільки вибагливі, що поміняти машину навіть при невеликій аварії – це нормальна практика. Це обумовлено високим рівнем життя в розвинених країнах. Отже, вам надається можливість купити практично нове авто абсолютно недорого.
  • Значний розкид цін. Якщо власник бачить, що стан його машини не дуже ідеальне (є дрібні недоліки або ще які-небудь ушкодження), ціна такого авто значно знижується, що також може зіграти на руку покупцеві.
  • Наступна важлива причина того, що покупка уживаного авто з Європи є правильним рішенням – це стан машин. Як правило, європейці дуже скрупульозно ставляться до техніки і проходженню технічного обслуговування. Це говорить про те, що транспортні засоби п’яти або семирічного віку до нас приїжджають в ідеальному стані (як з салону).

Які можуть виникнути складності з прижени європейського автомобіля?

Придбання авто з Європи крім переваг має свої складності:

  • Мінімальний податок на розмитнення техніки діє протягом визначеного державою терміну. Після цього вартість перегону і реєстрації в Україні буде значно збільшена. А це додаткові витрати коштів.
  • Купівля машин з рук є виразно ризиковим справою. Якщо в Україні можна перед придбанням звернеться до фахівців, то в чужій країні зробити це досить складно. Це говорить про те, що вам доведеться в будь-якому випадку звертатися до фахівців.
  • Якщо ви не знаєте всі тонкощі перегону уживаних авто і мову країни в якій планується придбання, ви точно зіткнетеся з труднощами. В цьому випадку доведеться скористатися послугами посередників, що передбачає додаткові витрати.
  • Доставка автомобіля з Європи. При перегоні авто варто враховувати всі можливі ризики. Якщо ви не професійний водій, можуть виникнути різного роду ДТП, поломки і так далі. Це також передбачає необхідність професійної допомоги, що закордоном коштує недешево.

Вирішивши купити автомобіль в Європі з подальшим перегоном в Україні, можете не сумніватися в правильності свого вибору. Але, щоб все пройшло як по маслу, варто заздалегідь враховувати всі можливі нюанси і складності. Якщо ви не маєте компетенції в цьому питанні, краще скористатися допомогою фахівців. Тут доведеться трохи переплатити, але в підсумку ви зможете купити таке авто, яке максимально задовольнить ваші вимоги і особисті переваги.

Автомобілі з Європи – це найдоступніший і простий спосіб купити оригінальну техніку відносно недорого.

Оценить
автор: Татьяна Коломиец

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Credit7 – огляд умов позики та відгуки клієнтів
Credit7
500-10000грн под 0,01%
Перейти Обзор
Позичка - можливість отримати кредит онлайн на самих прийнятних умовах
Позичка
250-4000грн под 1,75 %
Перейти Обзор
Money24 - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Money24
грн под
Перейти Обзор
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

Ultracash - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Ultracash
Перейти Обзор
Милоан – онлайн кредит без скрытых комиссий
Милоан
Перейти Обзор
Studentloan - швидкі онлайн кредити для студентів
Studentloan
Перейти Обзор