Як дізнатися чи подав банк до суду через прострочення по кредиту?

Через складну економічну ситуацію і інших додаткових чинників, своєчасні виплати за споживчими кредитами не завжди можливі. Дуже часто при прострочений кредит позичальник задається питанням, як дізнатися чи подав банк на тебе в суд. У більшості випадків на пошту за адресою прописки приходить офіційний лист, яке інформує позичальника про судовий позов.

В іншому випадку надходить дзвінок від співробітника фінансової компанії. Спеціаліст банку повідомляє позичальнику інформацію про місце, час і дату проведення судового засідання. У тому випадку, якщо ви сумніваєтеся в правдивості цієї інформації, можна запросто перевірити її в режимі онлайн. Для цього необхідно увійти на офіційний сайт суду і у відповідній графі ввести всі свої особисті дані (прізвище, ім'я, по батькові, дату народження і так далі). У тому випадку, якщо ваше прізвище є в списку, необхідно зібрати всі необхідні документи і в обов'язковому порядку з'явиться на засідання.

Наши предложения
Оглавление Расскрыть

У яких випадках банк може подати в суд?

Щоб не зіткнутися з несподіванками, до того як взяти кредит, необхідно ознайомитися з кредитним Договором. Цей документ включає в себе всю необхідну інформацію, щодо відповідальності сторін. Що стосується безпосередньо судового позову, необхідність такої процедури залежить від наступних факторів:

  • Кількість прострочень по платежах. У кожному банку є свій ліміт, перевищувати який не можна. Якщо ви не робите своєчасні внески, можете очікувати повістку з суду. Але, для початку вам можуть надходити дзвінки від співробітників банку з проханням погасити заборгованість, що утворилася.
  • Сума заборгованості. Безумовно, якщо ви повинні невелику суму грошей, ніхто не буде звертатися до суду. В такому випадку вам будуть нараховані пені та інші штрафи. Але, при утворенні великої заборгованості, банк без сумнівів буде намагатися повернути свої гроші будь-якими можливими методами.
  • Якщо є в заставі будь-яке майно, банк може звернутися до суду з метою винесення постанови про його продаж. Це обов’язкова процедура, так як продати автомобілі або нерухомість можна тільки після винесення відповідного рішення.

Позов до суду від банку через невиплату кредиту – це дуже серйозно. Щоб не потрапити в боргову яму, варто заздалегідь оцінити свої можливості і необхідність оформлення кредиту у фінансовій компанії. Тільки після оцінки всіх плюсів і мінусів можна звертатися в банк з метою оформлення позики.

Оценить
автор: Татьяна Коломиец

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Онлайн кредит Verocash. Як оформити заявку і отримати гроші
Verocash
500-5000грн под 1,65%
Перейти Обзор
Дінеро - відгуки, умови кредиту, повернення. Простими словами про складне.
Дінеро
300-15000грн под 1.4 %
Перейти Обзор
Огляд кредитних умов від CreditUp
CreditUp
1000-3500грн под 1,90%
Перейти Обзор
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

Moneyboom - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Moneyboom
Перейти Обзор
УкрПозика – швидкі позики на карту
УкрПозика
Перейти Обзор
Твої Гроші - огляд умов по онлайн позиці
Твої Гроші
Перейти Обзор