Як безкоштовно перевірити свою кредитну історію?

Кожна людина, вік якого перевищує 18 років, повинен в обов'язковому порядку знати свою кредитну історію. Перш за все це необхідно для того, щоб несподівано не стати учасником суднових тяжб через несплату кредитного боргу.

Дуже часто можна зіткнутися з ситуацією, коли борг повністю погашений, але колектори не залишають людину в спокої або систематично надходять дзвінки з банку. Це говорить про те, що необхідно перевірити кредитну історію онлайн і впевнитись у відсутності інформації про те, що ви все ще є боржником.

Наши предложения
Оглавление Расскрыть

Як перевірити свою кредитну історію?

Кредитна історія – важлива інформація, яка включає в себе дані про терміни і обсязі сплати позик. Якщо ви не знаєте, як дізнатися кредитну історію, необхідно подати заявку до Українського бюро кредитних історій.

Щоб дізнатися кредитну історію, скористайтеся наступними доступними методами:

 • Відповідно до українського Законодавством, кожен житель країни раз на рік має право дізнатися стан своєї кредитної історії абсолютно безкоштовно. Що стосується подальших звернень, кожна заявка буде коштувати 50 гривень. Після подачі заявки, вам на пошту прийде рекомендований лист, яке буде вручено тільки в руки заявнику.
 • Чорний список кредитних історій безкоштовно можна знайти в інтернеті за допомогою спеціальних онлайн сайтів, які надають інформацію по кредитуванню. Але, тут варто бути гранично обережними, так як дуже часто такі сторінки заявляють, що вони є самими справжніми партнерами УБКІ, а насправді виявляються шахраями.
 • Як дізнатися чи є кредит у людини? Можна просто скористатися спеціальним додатком для Android і IOS. Крім цього, якщо ви є клієнтом ПриватБанку, за допомогою програми Privat24. Але, тут діє те ж правило – якщо ви в цьому році посилали запит, необхідно буде заплатити за надання офіційної інформації.

Підстави для занесення людини в чорний список

 • Значна прострочення по платежах.
 • Порушення одного або декількох умов кредитного договору.
 • Надання особистої інформації, яка не відповідає дійсності.

Крім цього, дуже часто можна зіткнутися з ситуацією, коли людина потрапила в чорний список не зі своєї вини. Вашими даними могли заволодіти треті особи, які скористалися інформацією в корисливих цілях.

Що робити, якщо ви опинилися в чорному списку?

Як було зазначено вище, бюро кредитних історій безкоштовно надає інформацію про боржників один раз на рік. Якщо ви бачите, що не все так чисто, можна скористатися численними пропозиціями мікрофінансових компаній, які надають послуги онлайн кредитування.

Таким чином, на карту банку вам буде перерахована певна сума грошей, за допомогою якої можна буде частково або повністю погасити стару заборгованість.

Що стосується основних переваг МФО, це:

 • Отримати гроші тут можна набагато простіше, ніж у банку.
 • Мінімальні строки зарахування кредитних коштів.
 • Мікропозики допомагають в найкоротші терміни значно поліпшити кредитний рейтинг позичальника.
 • Якщо кредитна історія не відрізняється хорошими показниками, в оформленні кредиту вам не відмовлять.
 • Мікрокредити видаються студентам, пенсіонерам та навіть безробітним.

Якщо при зверненні в банк з метою оформлення кредиту ви зіткнулися з відмовою, найімовірніше за вами числиться борг. Скориставшись порадами, наведеними вище, ви зможете перевірити стан своєї кредитної історії і вчасно виправити ситуацію.

Оценить
автор: Татьяна Коломиец

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Як отримати кредит в компанії Mister Cash
Mister Cash
100-15000грн под 0,01%
Перейти Обзор
Finhub - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Finhub
1000-15000грн под 0,12%
Перейти Обзор
Paypong - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Paypong
100-4000грн под 0,90%
Перейти Обзор
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

Groshitobi - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Groshitobi
Перейти Обзор
Експрес Фінанс — відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Експрес Фінанс
Перейти Обзор
Ccloan - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Ccloan
Перейти Обзор