Що таке зелений кредит і як його отримати?

На сьогоднішній день ціни на комунальні послуги, м'яко кажучи, захмарні. Не тільки кожен споживач, але і кожна країна знаходиться в залежності від постачальників побутових благ. Це є приводом для того, щоб навчиться економити і раціонально використовувати поставляються ресурси.

Щоб скоротити свої витрати і максимально обмежити згубний вплив на навколишнє середовище, варто розглянути такий варіант, як економія енергетичних ресурсів. Державний Укргазбанк вже більше року проявляє ініціативу фінансування проектів, спрямованих на встановлення і розвиток джерел, які допомагають підвищити енергоефективність об'єктів відновлюваної енергетики.

Наши предложения
Оглавление Расскрыть

Особливості зелених кредитів

Кредит на зелений тариф – це вид позики, що надає можливість громадянам держави придбати обладнання, яке допомагає підвищити енергозбереження:

  • Сонячні батареї.
  • Вікна.
  • Теплоізоляція.
  • Додаткове обладнання і так далі.

Крім цього, кредит на сонячну електростанцію допоможе юридичним особам значно розширити горизонти свого виробництва екологічно чистою продукцією.

На даний момент зелене кредитування в своїй більшості надається тим людям, які збираються будує сонячні електростанції. Це допоможе не тільки заощадити на комунальних платежах, а й заробити певні кошти на постачання залишилася електроенергії.

Це обумовлено тим, що такі станції виробляють генерацію сонячної енергії безпосередньо від прямого джерела (сонця). Людина може розподіляти даний ресурс на свій розсуд, а при надлишку – просто продавати державі.

Крім сонячних батарей, отримати зелений кредит можна на придбання електромобіля, екокарти і так далі. Всі ці товари не несуть ніякої шкоди навколишньому середовищу, що пізоліт виключити масу проблем в майбутньому.

Як довго оформляється зелений кредит?

У більшості випадків на оформлення кредиту на сонячну електростанцію в Укргазбанку необхідно від двох до трьох місяців. Це стосується представників великого бізнесу, які збираються реалізовувати масштабні проекти. Якщо говорити про фізичних осіб або представників малого бізнесу, тут процес видачі необхідних коштів виробляється набагато швидше.

Кредитування надається відповідно з усією необхідною документацією. Для цього необхідно заздалегідь визначитися з компанією-підрядником. Це обумовлено тим, що зелені кредити видаються під ключ, щоб клієнт банку міг не тільки забезпечити себе електроенергією, а й продавати державі її надлишки.

Необхідність заставного майна

Єдине заставне майно при отриманні зеленого кредиту – це електростанція, яка буде побудована і введена в експлуатацію. Саме зводиться об’єкт, який надалі водиться в експлуатацію, буде заставним майном до повного погашення позики.

Що стосується інших застав, це також може знадобитися, однак на короткий період. Це самим прямим чином залежить від умов кредитування і постачання необхідного устаткування.

Зелені кредити на сьогодні є найдоступнішим способом установки власної електростанції. Дуже важливо, що держава намагається підтримувати дані проекти, виробляючи кредитування, як фізично, так і юридичних осіб. Таким чином, можна не тільки значно заощадити на комунальних платежах, а й заробити на постачання електроенергії. Встановивши автономну електростанцію в кредит, ви точно не залишитеся в збитку.

Що таке зелений кредит і як його отримати?
5
(1 гол-в)
автор: Татьяна Коломиец

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Бистрозайм - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Бистрозайм
500-15000грн под 0%
Перейти Обзор
УкрПозика – швидкі позики на карту
УкрПозика
300-15000грн под 0.01%
Перейти Обзор
Ultracash - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Ultracash
500-4000грн под 0,88%
Перейти Обзор
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

Експрес Фінанс — відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Експрес Фінанс
Перейти Обзор
Global Credit - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Global Credit
Перейти Обзор
Компаньйон Фінанс - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Компаньйон Фінанс
Перейти Обзор