Що таке зелений кредит і як його отримати

На сьогодні ціни на комунальні послуги, м’яко кажучи, захмарні. Не тільки кожен споживач, але й кожна країна перебуває в залежності від постачальників енергоносіїв. Це вагомий привід, щоб навчиться економити і раціонально використовувати ресурси, які ми отримуємо.

Щоб скоротити свої витрати та максимально зменшити пагубний вплив людини на навколишнє середовище, варто розглянути такий варіант, як економія енергетичних ресурсів. Державний Укргазбанк вже котрий рік фінансує проекти, що спрямовані на використанні та розвиток джерел відновлюваної енергії, які допомагають підвищити енергоефективність побутових об’єктів.

Програма «ЕКО-енергія» - це кредити від держави на сонячні батареї, вітрові електростанції та теплові насоси, тобто на найбільш популярне обладнання для використання відновлюваної енергії, яке доступно українським домогосподарствам та ОСББ.

Наши предложения
Оглавление Расскрыть

Особливості зелених кредитів

Кредит на зелений тариф – це різновид позики, що дає можливість громадянам придбати обладнання, яке допомагає покращити енергозбереження:

  • Сонячні енергетичні станції (СЕС) та сонячні батареї.
  • Теплові насоси (ТН).
  • Вітрові електростанції.
  • Сучасні пластикові вікна.
  • Теплоізоляція житлових приміщень.

Крім цього, кредит на сонячну електростанцію допоможе юридичним особам значно розширити горизонти свого виробництва екологічно чистою продукцією.

На даний момент зелене кредитування в своїй більшості надається тим людям, які збираються будувати сонячні електростанції. Це допомагає не лише заощадити на комунальних платіжках, а й заробити певні кошти на постачання залишків електроенергії за зеленим тарифом.

Це обумовлено тим, що такі станції виробляють генерацію електричної енергії безпосередньо від прямого природнього джерела – Сонця. Людина може розподіляти ресурс на свій розсуд, а при отриманні надлишку – просто продавати державі.

Крім сонячних батарей, отримати зелений кредит можна на придбання електромобіля, екокарти тощо. Використання цих товарів не наносить ніякої шкоди навколишньому середовищу, що допоможе виключити масу проблем в майбутньому.

Умови зеленого кредиту на сонячні батареї

На загальних умовах Укргазбанк пропоную сумі від однієї тисячі до одного мільйону гривень на сонячних чи вітрових енергетичних станцій. На придбання теплових насосів можна отримати до 250 тисяч гривень.

Заявку на отримання зеленого кредиту можна подавати як на повноцінний проект з енергозбереження, з урахуванням розробки проектної документації, придбання матеріалів, будівельно-монтажні роботи, так і на купівлю окремих комплектуючих.

Мінімальний перший внесок за зеленим кредитом складає 15%, а його погашення передбачає за ануїтетом – щомісячна сплата рівних частин заборгованості. При сплаті першим внеском 60% від суми позики, решту можна отримати без довідки про доходи.

Програма «ЕКО-енергія», за якою Укргазбанк видає зелені кредити, передбачає додаткові комісії, як то за відкриття рахунку, переказ кредитних коштів, страхування заставного майна тощо.

Як довго оформлюється зелений кредит

У більшості випадків на оформлення кредиту на сонячну електростанцію в Укргазбанку необхідно від двох до трьох місяців. Це стосується представників великого бізнесу, які збираються реалізовувати масштабні проекти. Якщо говорити про фізичних осіб або представників малого бізнесу, тут процес видачі необхідних коштів виробляється набагато швидше.

Кредитування надається відповідно з усією необхідною документацією. Для цього необхідно заздалегідь визначитися з компанією-підрядником. Це обумовлено тим, що зелені кредити видаються під ключ, щоб клієнт банку міг не тільки забезпечити себе електроенергією, а й продавати державі її надлишки.

Необхідність заставного майна

Єдине заставне майно при отриманні зеленого кредиту – це обладнання, що купується, чи електростанція, яку буде побудовано та введено в експлуатацію. Стосовно інших застав, вони залежать від умов кредитування та постачання необхідного устаткування.

Зелені кредити на сьогодні є найдоступнішим способом для встановлення власної електростанції. Дуже важливо, що держава намагається підтримувати дані проекти та пропонує варіанти кредитування, як для фізичних, так і для юридичних осіб. Таким чином, можна не тільки значно заощадити на комунальних платіжках, а й заробити на постачання електроенергії. Встановивши автономну електростанцію в кредит, ви точно не залишитеся в збитку.

Що таке зелений кредит і як його отримати?
5
(1 гол-в)
автор: Татьяна Коломиец

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Ccloan - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Ccloan
100-15000грн под 0.01%
Перейти Обзор
SOS CREDIT- відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
SOS Credit
500-5000грн под 0.01%
Перейти Обзор
Cashme - онлайн позики на найвигідніших умовах
Cashme
500-2000грн под 1.7%
Перейти Обзор
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

Експрес Фінанс — відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Експрес Фінанс
Перейти Обзор
Милоан – онлайн кредит без скрытых комиссий
Милоан
Перейти Обзор
Global Credit - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Global Credit
Перейти Обзор