Що можна зробити, якщо немає коштів для виплати кредиту?

Відсутність грошей для виплати кредиту, насправді, сьогодні є досить частим явищем для багатьох позичальників. Що ж робити в такому випадку? Важливо розуміти, що в першу чергу потрібно розглянути всі можливі варіанти залучення капіталу для того, щоб якомога швидше погасити заборгованість, що утворилася.

Наши предложения
Оглавление Расскрыть

Візит в банк

Чим швидше ви прийдете в банк і попросіть допомогти вам вирішити кредитну проблему, тим краще для вас. Цей варіант є одним з найбільш вдалих, особливо якщо у вас не було прострочень по платежах, і ви тільки підозрюєте фінансові труднощі. Ваші слова необхідно підкріпити відповідними документами, що також буде додатковою перевагою.

У тому випадку, якщо вас скоротили або звільнили з роботи, варто взяти з собою трудову книжку, де зроблено цей запис. У разі хвороби, варто надати довідку з лікарні або інші необхідні документи. Це звичайно ж не є гарантією того, що співробітники банку будуть вас слухати, але спробувати все ж варто.

Реструктуризація боргу

Якщо ви не знаєте, що робити якщо нема чим платити кредит в Україні, можете скористатися можливістю реструктуризації боргу. По суті, це зміна кредитних умов, графіка виплат, суми штрафів і так далі. Реструктуризація – це один з найпростіших способів зробити умови кредитування більш лояльними для клієнта фінансової компанії.

У більшості випадків банки йдуть назустріч своїм позичальникам. Особливо це актуально, якщо ви вчасно вносили щомісячні виплати. Фінансової організації необхідно повернути свої гроші будь-якими доступними способами, тому найчастіше позичальникам пропонуються наступні варіанти реструктуризації:

  • Кредитні канікули. Такий вид реструктуризації є відстрочкою внесення грошей за кредитом на певний термін.
  • Ви можете протягом певного терміну виплачувати тільки «тіло» кредиту, не зачіпаючи відсотки. Це допоможе значно знизити суму позики.
  • Сума кредиту розбивається на більш тривалий термін. Це допоможе зробити щомісячні виплати на багато менше.
  • Банк може запропонувати знизити процентну ставку. Це також значно зменшить суму обов’язкового платежу по кредиту.

Якщо звернутися до історії, можна виділити те, що в 2008 році під час фінансової кризи реструктуризація кредитних боргів допомогла численним позичальникам зберегти заставне житло і автотранспорт. Банки активно намагалися повернути свої гроші шляхом конвертації валютних кредитів у гривневі. Це допомогло уникнути валютних ризиків. На сьогоднішній день кредити позичальникам видаються тільки в національній валюті.

Рефінансування

Рефінансування кредиту – це взяття в борг грошових коштів в іншому банку з метою погашення заборгованості, що утворилася. Такий тип кредитування вважається цільовим, так як в кредитному договорі чітко вказується те, що отримані кошти будуть спрямовані на виплату наявного боргу.

Але, тут можуть виникнути певні складнощі. Якщо прострочення по виплатах занадто серйозні, в нову позику вам можуть відмовити. Якщо сума боргу не дуже велика, краще звернутися в одну з МФО з метою отримання нового кредиту. Тут не потрібно пред’явлення довідок про доходи та інших документів, які будуть підтверджувати вашу платоспроможність. Крім цього, мікрофінансові компанії в більшості випадків не звертають увагу на чистоту кредитної історії позичальника.

Якщо виникають будь-які фінансові складності, які можуть вплинути на виплату кредиту, краще не тягнути час, а скористатися одним з вищенаведених порад. Це допоможе уникнути маси небажаних проблем.

Що можна зробити, якщо немає коштів для виплати кредиту?
1
(1 гол-в)
автор: Татьяна Коломиец

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Studentloan - швидкі онлайн кредити для студентів
Studentloan
300-10000грн под 0.01%
Перейти Обзор
CreditOn — отзывы, обзор компании, пошаговая инструкция, недостатки
CreditOn
500-3000грн под 1,8%
Перейти Обзор
Finhub - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Finhub
1000-15000грн под 0,12%
Перейти Обзор
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

Credit365 —  відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Credit365
Перейти Обзор
Quickmoney - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Quickmoney
Перейти Обзор
Cashup - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Cashup
Перейти Обзор