Кредитування під заставу земельних ділянок

Кредит під заставу землі передбачає те, що позичальник зможе отримати грошові коштів в сумі, яка не перевищує 50% від ціни ділянки. Таким чином банк себе намагається убезпечити, так як у клієнта можуть виникнути найрізноманітніші життєві ситуації, коли він не зможе виплатити суму позики в повній мірі.

Кредит під заставу земельної ділянки є нецільовим. Це говорить про те, що для отримання грошових коштів вам не потрібно доводити їх цільове спрямування. Іншими словами, такий кредит є звичайним споживчим позикою із забезпеченням (НЕ іпотечним кредитом). Але, тут і річна ставка буде значно вище, ніж у іпотеки.

Що стосується страхування земельної ділянки, воно також не потрібно. Єдине, що може знадобитися від позичальника - це застрахувати своє здоров'я і життя.

Наши предложения
Оглавление Расскрыть

Переваги і недоліки

Що стосується позитивних сторін, кредит під заставу землі в ПриватБанку має стежать з них:

 • Значна сума позики на досить тривалий термін (до 20 років).
 • Нецільове кредитування. Ви зможете витратити кредитні кошти на свій розсуд. При цьому, вам не потрібно буде доводити мету отримання позички.
 • Доступні умови. Кредитна ставка буде на порядок нижче, ніж у беззаставних кредитів.

Якщо говорити про недоліки, це:

 • На оцінку земельної ділянки впливають такі фактори, як місце розташування, площа, віддаленість від міста, інфраструктура і так далі.
 • Досить великий пакет документів. Крім цього, для отримання кредитних коштів вам необхідно надати в банк висновок про оцінку, які видано фахівцями.
 • На оформлення такої позики знадобитися певний час. Як правило, від збору документів до отримання грошей проходить значний період

Вимоги до ділянки

Дуже часто позичальники думають, що в якості застави можна надати будь-яку ділянку землі. Але, як правило банки, що дають кредит під заставу землі, виставляють певні вимоги. Але, така думка є помилковою. Щоб без проблем отримати кредит, ваш земельна ділянка повинна відповідати таким критеріям:

 • Земля повинна бути «чистою». Тобто ділянка не повинна перебувати в арешті, заставі, даруванні і так далі. В іншому випадку у видачі кредиту вам буде відмовлено.
 • Необхідно надати документи, які підтверджують право власності.
 • Надати в заставу можна тільки ті ділянки, які призначаються для житлового будівництва, садівництва або підсобного господарства. Що стосується інших угідь, вони не підходять для застави в банк.
 • Місце розташування. Якщо ваша земля знаходиться у віддаленому місці або не відповідає вимогам банку, на видачу кредиту можна не розраховувати.
 • Площа земельної ділянки. Банки видають кредити тільки під заставу ділянок від шести соток. Якщо ви надасте меншу площу, така заявка буде розглянута, але позитивне рішення по ній навряд чи буде винесено.

Таким чином, якщо ваша ділянка відповідає перерахованим вимогам, можете без проблем звертатися в фінансову організацію з метою отримання кредитних коштів.

Покрокове оформлення кредиту

 • Для того, щоб оформити кредит на найвигідніших умовах, необхідно вивчити пропозиції різних банків. Дуже часто фінансові компанії надають своїм клієнтам різні кредитні програми, які дають можливість значно заощадити. Крім цього, важливо вивчити необхідний пакет документів і всі вимоги банку.
 • Консультація з співробітником обраного банку. На цьому етапі варто оцінити можливість видачі грошей під ваш земельну ділянку. На цьому етапі варто повідомити відомості про себе, надати контактні дані, а також інформацію про інших кредитах і терміни їх виплат.
 • Необхідно надати співробітникові банку експертну оцінку вашої земельної ділянки. Це повинно бути зроблено у вигляді професійного звіту з фотографіями, планом і так далі. Тут варто зазначити, що така послуга професіоналів є платною.
 • Збір необхідного пакету документів (паспорт, анкета, довідка про доходи, документи на землю і так далі). Всі заявки розглядаються фінансовими компаніями протягом десяти днів. Крім цього, співробітники банку обов’язково зроблять виїзд на ділянку для того, щоб перевірити відповідність поданих даних.
 • Якщо всі вимоги дотримані, укладається Договір і проводиться реєстрація угоди. Після цього, необхідно сплатити державний збір.
 • Видача грошей. Після проходження всіх передбачених банківських процедур, позичальникові видається обумовлена ​​сума грошей. Це може бути зроблено через касу або безготівковим переказом на рахунок клієнта.

Кредит під заставу землі – це дуже вигідно. Але, для того, щоб не прогадати з вибором фінансової компанії, варто спочатку проконсультуватися з досвідченим юристом.

Оценить
автор: Татьяна Коломиец

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Ultracash - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Ultracash
500-4000грн под 0,88%
Перейти Обзор
Megagroshi - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Megagroshi
500-3000грн под 0%
Перейти Обзор
Швидкий займ в Mywallet без поручителів і відмов
Mywallet
500-5000грн под 0,90%
Перейти Обзор
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

Cashup - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Cashup
Перейти Обзор
Ccloan - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Ccloan
Перейти Обзор
Дінеро - відгуки, умови кредиту, повернення. Простими словами про складне.
Дінеро
Перейти Обзор