Як виплатити кредит, якщо у Вас немає грошей?

У кожної людини може виникнути складна фінансова ситуація, через яку немає можливості виплачувати кредити. Тому давайте розглянемо, що потрібно робити в даному випадку, а чого точно не варто. Почнемо з другого.

Наши предложения
Оглавление Расскрыть

Чого не потрібно робити

Коли з’являються прострочення по кредиту, позичальникові починають дзвонити співробітники банку для того, щоб прояснити ситуацію і нагадати, що клієнт забув внести обов’язковий платіж. Спочатку вони не доставляють особливого дискомфорту, але через деякий час просто набридають і позичальник починає уникати таких контактів. Це вкрай невигідно і неправильно, адже при наявності вагомих причин, таких як тимчасова або постійна втрата працездатності, звільнення або ж інших подібних, зазначених в договорі як форс-мажорні, можна отримати від банку істотні поступки.

Тому не потрібно уникати спілкування зі співробітниками банку, краще самостійно прийти до відділення, пояснити наявну ситуацію, а краще підтвердити її документально, і отримати відстрочку з виплати позики, зниження відсотків, або ж кредитні канікули на певний час. Це набагато простіше і зручніше, ніж спілкування з колекторами, які церемонитися особливо не стануть. А з ними доведеться зіткнутися в будь-якому випадку, адже за відсутності вагомих причин невиплат і ігноруванні клієнтом вимог банку борг буде переданий колекторської компанії.

Єдиний адекватний спосіб уникнути проблем такого типу – домовленість з банком, на яку фінансова організація погодитися в більшості випадків, адже звертатися до суду або перепродувати кредит банку просто не вигідно.

Які заходи варто вжити

  1. Чи не чекати нарахування штрафів. Якщо немає грошей платити по кредиту, потрібно домовлятися з банком, що цілком можливо. В даному випадку буде проведена реструктуризація боргу і займ можна буде виплатити на більш вигідних умовах.
  2. Скористатися можливістю перекредитування. Деякі люди в складній ситуації для виплати вже наявного кредиту беруть ще один. Це абсолютно не вигідно тому, що доведеться виконувати фінансові зобов’язання вже перед двома організаціями, відповідно кредитне навантаження збільшитися. Тому найбільш зручним вирішенням питання, як виплатити кредит, якщо немає грошей, є рефінансування. В даному випадку боржник укладає договір з іншим банком на цільовий кредит, який буде використаний на погашення вже наявного. Вигода полягає в тому, що умови банку конкурента зазвичай більш лояльні і таким чином можна значно знизити відсотки за позикою, а також уникнути прострочень і штрафів.
  3. Реалізація майна. Звичайно, це крайній варіант вирішення проблеми, але якщо гроші були взяті під забезпечення, краще самостійно продати якесь менш необхідне майно за вигідною ціною, ніж чекати конфіскації застави. Зазвичай об’єкти, які виступають в якості забезпечення, продаються з торгів за заниженою вартістю і не факт, що після їх реалізації коштів вистачить і на погашення позики, і на виплату штрафів. Краще не допускати таких крайнощів і самостійно вжити відповідних заходів.

Також можна позичити коштів у друзів або знайомих. Звичайно, постійно вони не зможуть виділяти відповідні суми для погашення позики, але як разова акція такий варіант цілком прийнятний. Підійде він в тому випадку, якщо фінансові проблеми тимчасові. Якщо ж вони постійні і надходження прибутку найближчим часом не передбачається через обставини, від боржника не залежать, залишається тільки домовлятися з банком і здійснювати реструктуризацію заборгованості.

Як виплатити кредит, якщо у Вас немає грошей?
1
(1 гол-в)
автор: Татьяна Коломиец

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Eurogroshi (Єврогроші) — огляд компанії, покрокова інструкція, відгуки користівачів, недоліки
Eurogroshi
1000-4000грн под 1.9%
Перейти Обзор
Gloriafin - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Gloriafin
1000-3000грн под 1,85%
Перейти Обзор
Vistacredit - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Vistacredit
100-100000грн под 0%
Перейти Обзор
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

Ultracash - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Ultracash
Перейти Обзор
Catkredit - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Catkredit
Перейти Обзор
Нові Кредити - швидкий спосіб вирішення фінансових проблем
Нові Кредити
Перейти Обзор