Як швидко і правильно виплатити кредит?

Ейфорія після отримання позики проходить досить швидко, гроші закінчуються, і виникає цілком нагальне питання, як швидко виплатити кредит і зменшити суму переплати. Це досить актуально, тому що при взаєминах з фінансовими організаціями у виграші залишаються саме вони, адже чим довше позичальник користується кредитними коштами, тим більші відсотки на них нараховуються.

Позики брати вигідно на розвиток бізнесу або на покупку нерухомості, тільки в цьому випадку отримані доходи від діяльності або від здачі житла в оренду перевищуватимуть нараховані відсотки. У будь-якій іншій ситуації кредит є досить проблематичним варіантом вирішення фінансових проблем і чим швидше від нього позбавитися, тим краще.

Найгірше, коли позичальник пропускає термін обов'язкової виплати. Буквально через пару днів налічується штраф, який складає від 500 грн і більше. Тому в питанні, як погасити прострочення по кредиту, відповідь може бути тільки один, як можна швидше, поки діє пільговий період (зазвичай це кілька днів) і ще не нараховано пеню. Потім все одно платити доведеться, але тільки набагато більше, тому прострочень варто уникати будь-якими способами.

Наши предложения
Оглавление Расскрыть

Як позбутися від позики в короткі терміни

  1. Дострокова виплата. Звичайно ж, краще виплатити кредит достроково, в такому випадку на нього буде нараховано не так багато відсотків і сума переплати буде цілком терпимою. Але щоб скористатися такою можливістю потрібно спочатку переконатися, чи передбачено це договором. Багато банків вводять за дострокове погашення пеню, тому потрібно уважно вивчити всі умови надання позики.
  2. Ретельне планування своїх витрат. Варто ввести в звичку здійснювати виплати за позикою відразу, після отримання зарплати або будь-якої суттєвої щомісячного прибутку. В такому випадку можна уникнути таких проблем як борг банку по кредиту, що робити і де взяти гроші на обов’язковий платіж. Потрібно пам’ятати, що гроші витрачаються дуже швидко і найкраще своєчасно зробити все обов’язкові перерахування, а потім розпоряджатися залишком коштів на власний розсуд.
  3. Щомісяця виплачувати більше, ніж потрібно, якщо це можливо за умовами договору без штрафів. Можна підключити автоматичний платіж з зарплатної картки, і в даному випадку при надходженні коштів на основний рахунок буде проводитися перерахування певної суми або ж відсотка на кредитну карту. Це зручно як при отриманні щомісячної фіксованої зарплати, так і під час вступу додаткових доходів. Таким чином на кредитній картці буде накопичуватися відповідна сума і потім не виникне питання, як вилізти з боргів по кредитах.
  4. Після виплати останньої суми потрібно обов’язково відвідати фінансову організацію і перевірити, чи немає заборгованості. Досить часто виникають помилки при підрахунках, в результаті чого залишаються невиплаченими лише кілька гривень. Якщо це проігнорувати, на них буде нараховуватися відсоток, а потім і штрафи через невиплати обов’язкових платежів і з’явиться проблема, як вийти з кредитних боргів при фактично повністю погашеної позикою. Тому потрібно обов’язково закрити кредитний рахунок і взяти відповідну виписку.

Як можна відзначити, при можливості дострокового погашення і ретельному плануванні своїх витрат, швидко погасити кредит цілком можливо. Чим швидше позбутися від боргових зобов’язань, тим менше буде виплачено відсотків, що вигідно для позичальника. Схема, як правильно виплачувати кредит, досить проста, головне її завжди дотримуватися.

Також, дивіться відео по темі:

Оценить
автор: Татьяна Коломиец

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Koshelok - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Koshelok
500-2500грн под 0%
Перейти Обзор
Твої Гроші - огляд умов по онлайн позиці
Твої Гроші
200-5000грн под 1,50%
Перейти Обзор
Ccloan - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Ccloan
100-15000грн под 0.01%
Перейти Обзор
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

Швидкий займ в Mywallet без поручителів і відмов
Mywallet
Перейти Обзор
Ваша Готівочка - умови по онлайн кредитами, вигідні чи ні?
Ваша Готівочка
Перейти Обзор
SOS CREDIT- відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
SOS Credit
Перейти Обзор