Де взяти кредит на перекредитування в Казахстані?

Часто буває, що після того, як користувач взяв великий споживчий кредит у банку, то безпосередньо після цього через якусь причину він опиняеться у складному фінансовому становищі. Або ж інша ситуація: був взятий великий кредит з певною процентною ставкою, але потім заставник побачив, що в іншому банку ця ставка набагато нижче. Відповідно можна платить набагато менше. Тоді кращим варіантом буде скористатися послугами рефінансування кредиту. Що це і як виконати рефінансування кредиту для підприємців та приватних користувачів у Казахстані?

Наши предложения
Оглавление Расскрыть

Рефінансування для фізичного особи

Що означає рефінансування кредиту? Це процес взяття кредиту, гроші з якого будуть йти на оплату попереднього кредиту. Замовник так само, як і раніше, оформляє папери, але замість того, щоб вказати причини того, для чого потрібні гроші, вкажіть “рефінансування кредиту” для фізичної особи або для підприємця.

Це можна зробити як в тому ж банку, так і в іншому. В першому випадку банк оформляє документи і самостійно займеться закриттям іншого свого кредиту. У другому ж є два шляхи виходу ситуації: також, як і з звичайними кредитами, виділяються гроші і тепер потрібно буде самостійно оплатити рахунки. Але може бути й інше, більш популярне рішення – банк, який надає послуги рефінансування, сам домовляється з першим банком і владнає ситуацію з кредитом, повністю оплативши його.

Існує також багато маленьких аспектів, які потрібно враховувати, перш ніж звернутися до послуги кредиту для погашення кредиту.

  • Не потрібно брати такий кредит, якщо загальна сума попереднього кредиту невелика і сам кредит розрахований на короткий період. Це стосується споживчих кредитів. Наприклад, ви взяли в кредит мобільний телефон на 12 місяців. Ця сума і процентна ставка не буде коштувати того, щоб брати інший кредит. Ви будете платити менше, але сам строк збільшиться.
  • Рефінансування спрямоване на великі позики, наприклад, на квартиру або автомобіль. Такі кредити видаються на п’ять-десять років. От тоді відсотки можуть значно відрізнятися і загальна економія в банку, який пропонує меншу ставку, буде набагато більшою.
  • Подібні послуги надаються тим, хто раніше справно все оплачував, вчасно вносив суми по кредиту, має чисту кредитну історію і, що найголовніше, постійне джерело доходу.

Як взяти кредит на погашення кредиту для підприємців?

Починачи свою справу, обов’язково потрібен початковий внесок, капітал, а у майбутніх підприємців його просто немає. Бувають випадки, коли бізнесмен вже давно і стабільно працює на ринку, але для наступної транзакції потрібні більші грошові вкладення. Тоді, звичайно, зручно звернутись по кредити, які видаються на кілька років. Але якщо інший банк через деякий час пропонує мало меншу процентну ставку? Рішенням може бути – скористатися послугами з рефінансування кредиту юридичним особам.

Відмінна рефінансування для підприємців від того ж послуги для фізичних осіб тим, що тоді гроші видаються, щоб закрити кредит компанії чи організації. Іншими словами, замість однієї людини, в цьому випадку, виступает підприємство.

Зручно буде брати кредит на погашення кредиту в іншому банку, тому що якщо в першому були погані умови, то в іншому ви зможете платити менше процентів. Тоді значно зменшаться витрати компанії, і сам позичальник буде вносити меншу суму за новим кредитом, ніж він міг би заплатити в першому банку.

Для того, щоб отримати кредит на рефінансування, вам потрібно буде підібрати найбільш зручний банк, який пропонує найкращі умови.

Оценить
автор: Татьяна Коломиец

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Швидка позика в Форза Кредит
Форза Кредит
грн под
Перейти Обзор
Онлайн кредит Verocash. Як оформити заявку і отримати гроші
Verocash
500-5000грн под 1,65%
Перейти Обзор
УкрПозика – швидкі позики на карту
УкрПозика
300-15000грн под 0.01%
Перейти Обзор
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

Огляд кредитних умов від CreditUp
CreditUp
Перейти Обзор
Money24 - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Money24
Перейти Обзор
Gofingo - наскільки вигідні умови по кредиту?
Gofingo
Перейти Обзор