Що таке теплий кредит і як його отримати?

Теплий кредит - державна програма, яка розрахована на підвищення енергоефективності житла громадян України. Таким чином, держава компенсує частину витрат, які необхідні для придбання енергозберігаючих товарів або послуг.

Що таке теплий кредит вперше люди дізналися ще в 2011 році після того, як Кабінет Міністрів затвердив даний проект. Приватні домогосподарства могли взяти кредитні кошти на придбання енергозберігаючих матеріалів, після чого держава брала на себе виплату частини цієї позики. Ці витрати закладаються до державного бюджету. Надалі даний проект тільки розширювався і доповнювався, але в силу вступив тільки в 2014 році.

У 2016 році кредити на утеплення тимчасово були припинені. Але, до цього моменту даною програмою встигло скористатися більше 300 ОСББ, а держава компенсувала близько 7.5 мільйонів гривень. У жовтні 2016 теплі кредити через Ощадбанк були відновлені, що стало гарантією подальших виплат грошових компенсацій.

Наши предложения
Оглавление Расскрыть

Що потрібно знати для отримання теплого кредиту?

Якщо ви не знаєте, як отримати теплий кредит, скористайтеся наступними рекомендаціями:

  • Необхідно попередньо зробити оцінку всіх можливих переваг і недоліків даної програми.
  • Потім потрібно зробити опитування всіх мешканців домогосподарства. Це обумовлено тим, що держава компенсує не всю суму, а тільки її частину. Залишок повинні будуть виплачувати власники квартир. Отже, підписати заявку повинні не менше, ніж дві третини всіх мешканців.
  • Варто знайти гідну фірму, яка допоможе зробити всі необхідні розрахунки, скласти кошторис і наступний проект утеплення. Тут необхідно все передбачити заздалегідь, так як цієї оцінки залежить загальна вартість утеплення і виконуваних робіт.
  • Укладання Договору з банком. У більшості випадків банки гарантують, що документ буде розглядатися близько двох-трьох тижнів. Але, відгуки про програму теплий будинок вказують на те, що паперова тяганина тягнеться не менше кількох місяців.

Як видно, отримати державну допомогу не дуже складно. Але, важливо попередньо враховувати всі можливі нюанси, так як можна зіткнутися з шахрайством або не дуже приватними фірмами-підрядниками.

Як проводиться процес оформлення теплого кредиту?

До того, як зайнятися процесом оформлення теплого кредиту через ПриватБанк, необхідно ознайомитися з усією інформацією на сайті Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України. Якщо виникає необхідність, можна зв’язатися з співробітниками служби підтримки, які є роз’яснять всі нюанси такої фінансової допомоги.

Після того, як всі основні моменти вивчені, необхідно звернутися в банк з метою видачі переліку необхідних документів для оформлення теплого кредиту 2019. Недостача будь-якої довідки може стати причиною для відмови. Тому, варто з розумінням всієї важливості питання підходити до процесу збору необхідної документації.

Для того, щоб правильно вибрати фірму, яка займатиметься складанням кошторису і виконанням утеплювальних робіт, необхідно взяти в банку список компаній, що беруть участь в проекті. Підрядник зробить всі необхідні розрахунки і виставить рахунок-фактуру.

Після схвалення заявки банком, необхідно сплатити початковий внесок, після чого гроші будуть переведені на рахунок фірми-виконавця.

Після завершення всіх утеплювачів робіт виконавець повинен в обов’язковому порядку подати в банк акт виконаних робіт. Цей документ буде служити цільовим обґрунтуванням наданих кредитних коштів.

Програма теплий будинок 2019 – реальний шанс для населення утеплити стіни свого житлового приміщення за розумні гроші. Завдяки чітко злагодженої системі, ви зможете уникнути зайвих ходінь кабінетами, виключити значні витрати, а також отримаєте реальний шанс зробити свій будинок енергоефективним.

Що таке теплий кредит і як його отримати?
5
(1 гол-в)
автор: Татьяна Коломиец

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Gofingo - наскільки вигідні умови по кредиту?
Gofingo
500-10000грн под 1,85%
Перейти Обзор
Vistacredit - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Vistacredit
100-100000грн под 0%
Перейти Обзор
Cashberry – швидка онлайн позика через особистий кабінет
Cashberry
500-5000грн под 1.5%
Перейти Обзор
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

Слон Кредит - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Слон Кредит
Перейти Обзор
Finme - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Finme
Перейти Обзор
Грошик кредит в Україні. Умови, відгуки, особистий кабінет.
Грошик кредит
Перейти Обзор