Кредит на купівлю житла: як отримати і які є види

Квартирне питання - це проблема, яка є актуальною для більш ніж 40% населення нашої країни. Особливо це стосується молодих сімей, які так і норовлять обзавестися «родинним гніздом». Тут відразу гостро стає питання, де і як взяти гроші на квартиру. На жаль реальні доходи не завжди дають можливість купити квартиру або приватний будинок. Отже, одним з найбільш підходящих варіантів є придбання житла в кредит.

Наши предложения
Оглавление Расскрыть

Аналіз своїх можливостей

Перш за все, необхідно поставити собі за мету і проаналізувати свої можливості на шляху до її досягнення. Для цього потрібно обдумати наступне:

  • Подумайте, яку саме ви хочете купити квартиру. Варто визначити місто, район, приблизну площу житла, первинний або вторинний ринок, наявність або відсутність ремонту і звичайно ж ціну.
  • Який загальний дохід вашої сім’ї, скільки грошей вже вам вдалося накопичити, чи є додаткові джерела фінансування і які взагалі перспективи на майбутнє.
  • Варто заздалегідь розглянути всі можливі варіанти заробітку. Оцініть можливості отримання доходу саме в вашому регіоні. Але, не варто забувати про можливі додаткові джерела або про кредитування.
  • Необхідно скласти максимально точний план дій. Тут необхідно вказати як довго ви будете заробляти на придбання свого житла. Крім цього, варто розглянути можливість скорочення витрат, що також допоможе набагато швидше зібрати необхідну суму.
  • Врахуйте можливість коригування вашого плану. Цього не уникнути, так як з плином часу вас можуть звільнити з роботи, можуть знадобитися кошти на додаткові витрати або виникнуть інші обставини.

Іпотека – реальний спосіб придбання житла

Купівля нерухомості передбачає наявність значної суми грошей. На жаль, позичити фінансові кошти у друзів або знайомих не завжди надається можливість. Отже, якщо ви вирішили купити квартиру, варто розглянути всі особливості оформлення позики в банку:

  • Іпотека є заставним кредитом. Це говорить про те, що в разі невиплати боргу, банк має право подати позов до суду з метою вилучення заставного майна. Також, при оформленні кредитного договору необхідно вказати цілеспрямованість позики. Банки не йдуть на ризик і не видають іпотечні кредити без застави.
  • Щоб отримати кредит на придбання нерухомості, необхідно залучити платоспроможного поручителя. Це необхідно для того, щоб в разі невиплати позики фінансова компанія могла пред’явити матеріальну відповідальність третій особі. Тут важливо зазначити, що гарант повинен підтвердити свою здатність виплатити ваш борг.
  • Максимальний пакет документів. Щоб отримати кредит на придбання квартири, варто готуватися до того, що банк зажадає масу довідок та інших документів, які підтверджують вашу фінансову стабільність. Важливо подбати про офіційне працевлаштування, постійному джерелі доходу, позитивної характеристики і так далі.
  • Чиста кредитна історія. Щоб отримати гроші в борг, позичальник не повинен мати прострочень за попередніми позиками. Це обов’язкова вимога, так як значний позику передбачає те, що ви будете робити щомісячні виплати в термін і в повному обсязі.

Беручи до уваги всі перераховані чинники, варто зробити висновок, що отримати кредит на придбання житла сьогодні досить реально. Але, для цього необхідно заздалегідь подбати про те, щоб у банку до вас виникло мінімальну кількість питань.

Кредит на купівлю житла: як отримати і які є види
5
(1 гол-в)
автор: Татьяна Коломиец

ПОХОЖИЕ ЗАПИСИ

Zecredit - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Zecredit
1000-3000грн под 0.01 %
Перейти Обзор
Quickmoney - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Quickmoney
50-500грн под 0%
Перейти Обзор
Ikapusta - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Ikapusta
500-5000грн под 0,01%
Перейти Обзор
Отзывы

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Выгодные микрозаймы

Заплатка - огляд кредитних умов і відгуки клієнтів
Заплатка
Перейти Обзор
Огляд кредитних умов від CreditUp
CreditUp
Перейти Обзор
Global Credit - відгуки, огляд компанії, покрокова інструкція, недоліки
Global Credit
Перейти Обзор