Умови використання ресурсу

Сайт credit-online.org.ua не відноситься до категорії кредитних організацій. Основний напрямок діяльності полягає в наданні послуг з підбору фінансових установ, що надають гроші в борг населенню. Тому ми пропонуємо ознайомитися з умовами співпраці.

  1. Послуги з підбору відповідних варіантів виявляються на безкоштовній основі. Сайт є посередником між кредитором і позичальником. Відповідно, всі фінансові зобов’язання позичальник виконує по відношенню до організації, що надає кредит. З огляду на безоплатність послуг, на роботу ресурсу не поширюються законодавчі норми, зазначені в постанові “Про захист прав споживача”.
  2. Адміністрація сайту не несе відповідальність за будь-які угоди, які укладаються між користувачем і третіми особами.
  3. Всі відомості про користувачів конфіденційні. Але адміністрація має право використовувати надані контакти для зв’язку з користувачем, а також передавати особисті дані фінансової організації для укладення кредитного договору. Для маркетингових досліджень інформація надається в знеособленому варіанті. У розділі “Політика конфіденційності” розповідається більш детально про збереження даних.

При співпраці з нашим сайтом користувач зобов’язаний дотримуватися чинного законодавства. На ресурсі забороняється:

  • поширення інформації помилкового характеру, що має образливий підтекст і такою, що порочить честь і гідність інших людей або юридичних осіб.
  • пропаганда дискримінації та ворожнечі на національному, або будь-який інший основі;
  • поширення особистих даних третіх осіб, а також контактних реквізитів без їх згоди;
  • прояв нелояльного відносини до користувачів, які не досягли повноліття, а також будь-моральну шкоду і посягання на їх права і свободи;
  • використання сайту для реалізації схем, які є протиправними, а також будь-які дії подібного типу по відношенню до інших користувачів, третім особам і організаціям;
  • розсилка шкідливого програмного забезпечення, робота якого здатна заподіяти шкоду сервісу;
  • поширення та оприлюднення кодів, використовуваних для злому програм і ресурсів, а також посилань на такі сайти.

Всі відомості, надані на сервісі, захищені “Законом про авторське право” і є інтелектуальною власністю. Користувачам заборонено використовувати контент з метою отримання особистої вигоди або здійснення протиправних дій будь-якого характеру.

Також вся інформація надана сайту credit-online.org.ua, буде передана організаціям МФО (3-м особам).

Оценить
Отзывы